Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nepříjemný pocit při análním sexu

13. 09. 2018 v 19:40Off-line Anonym
Ahoj,
snažil jsem prohledat poradnu, dřív než sem napíšu, ale nenašel jsem úplně odpověď na svůj problém.
Takže, jde o anální sex. Během je to v pohodě, jsem dobře uvolněnej a příjemné pro obě strany, ale když se blíží orgasmus a přítel je ve mně, tak mám pocit jako na velký, tedy že budu kálet. Je to dost intenzivni, a proto vždy varuju přítele, ať vyjde.
Máte to tak taky? Je to normální pocit při analním sexu?
Dík za opdovědi!
13. 09. 2018 v 22:08Off-line Mio6602  (103/-/-)
Tady musím anonyme souhlasit s Tomášem. Hodně kluků si myslí, že vzájemné city jsou podmíněné provozováním análu. A to je chyba. Sex lze provozovat i bez análu. A věř, že jsou takoví, kteří si ho dobře užijí i bez toho. Takže pokud ti to nevyhovuje, tak to nedělej. Pokud přítel bez toho nemůže být, asi by vám to dlouhodobě nefungovalo.
13. 09. 2018 v 22:45On-line weave  (36/177/94)
Divej, je to normalni fyziologicky proces kdy pri analu se ti dovnitr dostane vice vzduchu nebo se pohnou nejake zbytky a automaticky to strevo tlaci ven.
Je to normalni a zalezi jestli to chces risknout ze je to vzduch a pustit to ven, mno a jak to vzduch nebude coz se stava kdyz nejsem uplne vycisteny a jsi dobře promazany coz je dobre ale vse ostatni se da do pohybu, tak to mozna tim partnera este vic rozrajcujes kdo vi :-D
A kdyztak si zajdi na zachod a pak pokračujte.
13. 09. 2018 v 22:57Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (Deds): Četl jsi Kubu Kubikulu? Ten strach je ve tvé hlavě a čím víc se bojíš, tím je pocit neodvratné katastrofy intenzivnější. Ptáš se dobře, do jisté míry to může znát každý - podle toho, jak si negativní asociaci připustí. Do ničeho se nenuť, jak píší kluci. Ale když budeš chtít, přijímej všechno vstřícně naladěný a můžete spolu zažít neskutečné okamžiky.
14. 09. 2018 v 02:59Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Nevyvrcholit současně. Aktiv jako první, ale při jeho orgasmu dochází
k většímu prokrvení - zvětšení penisu a to může být také příčina tvého problému.
Další možností je změnit polohu při ejakulaci.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload