Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

One Man Show - viděli jste nový díl?

14. 09. 2018 v 23:01Off-line BartX  (21/170/50)
Ahoj, viděli jste nový díl Kazmovi One Man Show? Co si o tom myslíte?
14. 09. 2018 v 23:11Off-line chuanito  (28/182/63)
Kristián zdraví Kristiána :) :) Jinak k tématu, kazma je borec. Bratranec je s ním kámoš a z povídání vím, že je to dobrej kluk co dělá show. Možná balancuje někdy na hraně, ale živí se tím, co ho baví. A to je dle mého názoru šťastný člověk. K tomu poslednímu dílu, že všech jeho show se mintahle líbila nejmíň ale líbí se mi, jak dokáže jedno video rozpoutat reoublikovou diskuzi napříč všemi generacemi .
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 09. 2018 v 01:21Off-line Honza00098  (16/186/69)
Sorry ale kazma se stavi jako hrdina, ale přitom nic neriskoval, buď by měl natočenýho mareše jak ujíždí od nehody a nebo to co se stalo, každopádně to celý bylo pojatý jako účel světí prostředky, někoho jsme využili a na jeho účet uděláme kampaň která se nám zdá bejt dobrá, kdyby za marešem přišli a řekli mu, že chtěji udělat tuhle kampaň, jestli by mohl využít svůj vliv, tak on sám by se mohl rozhodnout, jestli to chce nebo ne, tohle je podle mě naprosto fašistický přístup, který nespraví nějaká agitační písnička
15. 09. 2018 v 09:20Off-line MxP  (22/185/80)
Jako ta písnička o zdi? Matka mě to poslala a řekl jsem jí toto... ten song a téma je velice chudé... člověk co není k***ický a nesnese k***iku musí být člověk na nic. K***ika je svělá a každý kdo se z k***iky nepoučí o hodně přichází...
A k***ika znamená konstruktivní názor... to znamená že to muže být jak pozitivni tak i negativní.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload