Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Koupě nového mobilu?Asus/Xiaomi?

18. 09. 2018 v 18:22Off-line Anonym
Čau chci si koupit nový mobil ale neumím si vybrat mezi Xiaomi Mi Max 3 LTE a Asus ZenFone Max Pro který by jste si koupily? Dík za odpověďi
18. 09. 2018 v 18:38Off-line yperit  (91/186/68)
Anonym:v pátek otevírají nový obchod v Opavě s Xiaomi, díky tomu je tam budou mít za pár kaček,jestli Ti to za to stojí,postav se ve čtvrtek večer před Bredu a jestli budeš mít ostré lokty a výdrž,budeš v pátek jedním z 20 štastných majitelů toho jejich vlajkového telefonu za 600kč:)
18. 09. 2018 v 19:02Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Bože vy Androidáři máte takový zbytečný starosti. V podstatě je jedno co si koupíš, stejně to nepojede hladce moc dlouho, protože ten operační systém není precizně vyladěnej na použitej hadware. Jestli chceš mít po starostech, pořiď si Apple SE, ten je ve stejný cenový relaci, jako to Xaomi a jako spokojený uživatel předchozího modelu 5S můžu potvrdit, že pojede naprosto perfektně. (Pokud si teda nekoupíš nějakej fake z Aliexpresu za 150 USD.)
18. 09. 2018 v 20:50Off-line radomir  (40/183/75)
Spíš ten Asus, kdybych musel zůstat u těchto značek. Osobně jsem spíš pro Sony. IPhone SE? Já nevím, ten displej je na dnešní dobu hrozně malinký. Na tom jsou pohodlné tak maximálně zprávy:-D, a tím rozhodně nemyslím jejich psaní.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload