Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přejídání

05. 10. 2018 v 20:06Off-line Anonym
Zdravím, už nějaký ten týden se potýkám s problémem, kterým je enormní přejídání. Začalo to asi 3 měsíce zpátky, kdy jsem si řekl, že je potřeba zhubnout a tak jsem snížil příjem kalorií a postupně začal cvičit. Po nějaké době přjem padl na nějakých 200kcal/den, což je jak jsem zjistil při intenzivním cvičení opravdu málo. Sundal jsem ze sebe nějakých 20 kilo, čímž jsem se dostal z nadváhy do normy, ale rázem došlo k nějakému zkratu a já dělám pravý opak. Jím, doslova žeru, přežírám se jako prase a nejde to zastavit. Tohle všechno doprovázejí dost nepříjemné myšlenky a výčitky, které tomu všemu opravdu nenapomáhají. Občas to dojde až tak daleko, že je mi opravdu blbě a já s narvaným pupkem ležím v posteli a nezvládnu nic. Rád bych našel nějakou tu střední cestu a dosáhl toho, že se nebudu přejídat, ale ani hladovět a nemusel bych si vyčítat a počítat každou kalorii navíc. Pokud máte nějakou radu, sem s ní prosím. Kde popřípadě hledat pomoc?
05. 10. 2018 v 21:12Off-line i8051  (53/184/97)
Jak to nejde zastavit? To ti to nekdo jinej cpe do huby? :-)
05. 10. 2018 v 21:30Off-line Anonym
Myslím, že když to nepocítíš, nepochopíš to, což respektuju. Prostě jím, ale nevnímám to. Plnej můžu bejt jak chci, ale pořád cítím hlad, což ale bude zapříčiněno nějakým psychickým faktorem. Slepě následuju ten pud a ačkoliv vím že to je špatně, nezvládnu se tomu ubránit.
05. 10. 2018 v 21:42Off-line i8051  (53/184/97)
Ja mam taky furt hlad, v tom te chapu :-)
05. 10. 2018 v 21:48Off-line Kunacek  (29/180/67)
Zkusil bych kalciovou mast, sníst.
05. 10. 2018 v 21:54Off-line radomir  (40/183/75)
Když mám možnost, více se hýbu, jinak jsem si upravil stravu ve stylu "jez do polosyta" a jím 5 - 6x denně á 3 hodiny, poslední jídlo mívám kolem deváté večer (většinou kefír s ovocem) a světě div se, vyhovuje mi to. Nejím žádné nízkotučné (až na ten kefír pozdě večer), sladkému se nevyhýbám , každý den si dám zákusek či koláč (kolem desáté dopoledne) a zjistil jsem, že to mi nejvíc vyhovuje. Největší blbost je hladovět - to prostě dlouho nevydržíš a pak se začneš akorát přežírat... Takže pravidelně jíst a pravidelně se hýbat (chodím zásadně pěšky do 3. patra - tam bydlím - a stejně tak nákup - cestu tam jedu, zpět i s nákupem jdu... Je to o nastavení v hlavě a taky nast**tovat metabolismus, proto je důležité jíst pravidelně, aby tělo nehladovělo a nedělalo si zásoby...
07. 10. 2018 v 16:16Off-line idea  (39/170/-)
Říká se tomu JoJo efekt. Prostě jsi hubnul moc rychle a tělo se snaží vše vrátit zpět plus si přidá ještě nějakou tu zásobu navíc, kdyby přišla zase nějaká hladovka... :D
07. 10. 2018 v 17:32Off-line kloudik  (38/182/80)
O figuru se musíš starat furt a ne dva týdny jednou za 10 let :)
07. 10. 2018 v 17:37Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Jezte jak chcete, ale hejbejte se.
07. 10. 2018 v 18:29Off-line BussterX  (103/130/150)
To je víceméně atavismus... statisíce let naši předci fungovali tak, že měli period**ká období hojnosti a hladu... tlupa třeba měsíce hladověla, pak umlátila mamuta kerej spadl ze skaly a všichni žrali do prasknutí aby doplnili tukové zásoby na další období hladovění, maso se už tehdy sušilo do zásoby ale při stěhování na nový loviště toho na zádech moc neuneseš (aut tehdy moc nebylo...)... takže tak... jsme tak fakticky naprogramovaní - "dokud máš co tak žer jak prase" :D takže tím, že tady kolega tělo vystavil nouzi příjmu energie v potravě tak si probudil v mozku tu atavistickou pojistku... to bylo častý třeba u lidí kteří za války hladověli, viz známá scéna s tlustě namazaným krajícem v Obecná škola.. zajdi si za lékařem - psí chologem, může se totiž stát, že se ti rozjede mentální bulimie... přežereš se, dostaneš výčitky a vybliješ to dávením, a pak zas dostaneš nezvladatelnou žravost a tak dokola...zajdi si opravdu za psí chologem...
07. 10. 2018 v 19:32Off-line kloudik  (38/182/80)
Myslím že obvoďák ho pošle spíš do p***le. nechte doktory doktorovat a neotravujte je blbostma
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload