Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak se spřátelit s rodiči přítele?

09. 10. 2018 v 12:35Off-line Anonym
Ahoj, chtel bych od vas nejakou inspiraci. Tak nejak jsem se asi zblaznil a chci se za par mesicu prestehovat za p***elem. Pomerne daleko, do jiny zeme. Vim ze to asi vypada jako velka blaznivina, stehovat se kvuli klukovi, ale that's not the point. Uz jsem se stehoval do jinych zemi kvuli mensim prkotinam :D
A ani nevim koho to byl napad, ale nejak vyplynulo, ze jsme se na tom shodli, jakoze spolu chceme zestarnout, poridit si deset kocek a par piskomilu, znate to :D
Akorat bych se teda potreboval trochu vic skamaradit s jeho rodicema. Bydli docela nedaleko mista, kde bychom bydleli i my a chci s nima bejt zadobre. Kdyz jsme se videli poprvy, tak ne ze by byli vylozene nepratelsky, ale spis rezervovany, nebo tak. Tak si ted delam pruzkum, abych odhadnul spravny mnozstvi lezeni do p***le :D
Jak jste se vy skamaradili s rodicema svych muzu a mate nejaky tipy? Asi nejsem ten typ co by tatinka vytahl na nejakej tah po barech a taky nejsem taky vylozene intelektualni typ. Rodice jsou naopak intelektualni typy, takze tam budu asi jako takovej strasne cizi element. Diky za napady a pripominky.
09. 10. 2018 v 13:02Off-line Anonym
No asi jsem neco podobnyho mel cekat, ale momentalne me nenapada zadna vtipna odpoved. Vydrz, budu na to myslet. Ale nevim nevim, tatinek by mi mohl dat pesti a on je velkej chlap, bych se ho bal... :D
09. 10. 2018 v 13:33On-line Kuliferda  (53/173/74)
Udělejte si společný výlet, divadlo nebo společná večeře v dobré restauraci.
09. 10. 2018 v 16:00Off-line igni  (36/192/130)
Hlavni je, dat tomu cas. Musi te poznat, bud uvolneny, nepretvaruj se. Kdyz uvidi, ze milujes jejich syna a on tebe, tak si na tebe postupne zvyknou a bude to v cajku. na prvnich par setkanich necekej zazraky.
09. 10. 2018 v 17:12Off-line yperit  (91/186/68)
Na to se nedá připravit. První kontakt s otcem přítele jsem měl tehdy,když mě ožralého sbíral před vchodem do baráku,abych se s ním vzápětí porval,protože jsem si myslel,že to je jeho partner-a zřídili jsme se pořádně...O rok později jsem si ho sám vybral k jištění na střeše při opravě jeho stodoly-protože vážíme přibližně stejně-jako protiváha-s tím,že jestli mu opravdu vadím,může to lano kdykoliv odřezat. A po 12hodinách práce se z nás stali parťáci-a i když už střechy nedělám, zůstali jsme jimi i nadále. Vlastně si s ním rozumím nejlíp,protože musel za komančů kvůli svému původu makat rukama a v dole-to jeho děcka jsou uz jiná liga-odkojená byznysem.
10. 10. 2018 v 11:15Off-line Anonym
No my jsem se prave uz jednou videli, prinesl jsem jim vino, protoze p***el rikal ze s tim nemuzu slapnout vedle a ze to bude ok. Akorat tam proste nechci bejt jako takovej nedovzdelanej tunta z bananovy republiky mezi civilizovanyma vysokoskolakama.
10. 10. 2018 v 12:05Off-line yperit  (91/186/68)
Alex:jestli mohu poradit-chovej se vstřícně a přirozeně,taky jim dej čas si na sebe zvyknout. Taky by nebylo špatné je občas vzít na nějakou akci s partnerem-někde,kde nebudou tak sebejistí jako doma a komunikuj co nejvíce s něma. My třeba jezdíme výlety a tak.Pak už máte nějaké společné zážitky a máte na čem stavět:)
10. 10. 2018 v 12:39Off-line Anonym
Ja jsem pochopil, jak to myslel :-) Spis jde o to, ze jsem desne nervozni z toho, ze kdyz budeme u nich, tak tam budu jedinej dement co nema ani matu***u, mezi samyma geniama vysokoskolakama a brachou, co nema matu***u jen proto, ze je moc mladej. Jo a jeste kocka nema matu***u, abych nezapomnel :D
10. 10. 2018 v 12:40Off-line yperit  (91/186/68)
Stv:mělo tam být-a dej jim čas si na Tebe zvyknout:) Za to na Tebe si jde zvyknout docela těžce:)-ale dík za upozornění:)
10. 10. 2018 v 12:49Off-line yperit  (91/186/68)
Alex:jsi na tom naprosto stejně,jako já- navoď taková témata,kde se chytneš i Ty. Prostě když mají kecy o byznyse nebo o něčem,čemu nerozumím,omluvím se a jdu ven,anebo trápím jejich kočky:) Prostě si nehraj na inteligenta-když jim nejseš,stejně jako já jim nekecám do kšeftu:)Anebo jim rovnou řekni,ať se baví o tom,co znáš. Ruku na srdce-chodíš s jejich synem,ne sněma-tak Ti může viset u p***le,jestli najdete společné téma-či ne.Hlavně jim dej čas a netlač na ně a nevnucuj se jim.
10. 10. 2018 v 12:55Off-line yperit  (91/186/68)
Ze mně třeba byli vyloženě neštastní, a vždycky,když mě viděli,tak se divili,že se mnou ještě je:) A k narozkám mi chodily první 3 roky sms zprávy od nich s tím,že mně budou mít o dost raději,když nechám jejich syna na pokoji:)
10. 10. 2018 v 13:01On-line Kuliferda  (53/173/74)
Nechci se do vaší debaty nějak plést, ale mám názor, že na to aby jsi byl dobrý člověk, nemusíš mít matu***u ani VŠ. Hlavně se tolik neshazuj, ani sám před sebou, ani před druhými. Třeba jsi manuálně zručný, což se cení.
10. 10. 2018 v 23:55Off-line idea  (39/170/-)
Třeba zjistíš, že se přátelit nechtějí, třeba chtěli pro syna chytrou slečnu z bohaté rodiny s pěti tituly a uvidí tebe a klepne je pepka a budeš mít po starostech... :D
11. 10. 2018 v 11:29Off-line Anonym
Jste mili :-) Asi udelam neco takoveho, jakoze se je budu prubezne snazit uplatit skrz haute cuisine zakusky a dorty a asi se budu muset nejak dovzdelat, protoze vubec nemam rad takovy ty chvile, kdy si lidi povidaj o necem, o cem nic nevim a jeste k tomu v jazyce, v kterym ovladam jen pohadky pro deti :D
Macochu a vyspani se s tatinkem si necham jako zalohu, kdyz to nevyjde :D
12. 10. 2018 v 14:44Off-line yperit  (91/186/68)
Alex:tak pokud se mezi sebou nebaví latinou,protože je to jazyk vzdělanců,tak to máš v pohodě:) A ty zákusky jsou super nápad-zaútočíš na jejich smysly a ještě budou chvíli zticha-zároveň jim tak ukážeš,že i něco umíš...nemusíš se jich vůbec bát,vždyť Ty vlastně celou dobu víš jak na ně,tady sis to jen chtěl potvrdit.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload