Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ztráta vlasů

09. 10. 2018 v 17:27Off-line Anonym
Ahoj, dotaz na plešouny. Jak jste se s tím dlouho vyrovnávali, když vám došlo, že tohle už nic nezachrání. A v kolika letech vám začaly znatelně vlasy řídnout?
Děsím se dne, až to bude na žiletku, protože vous je zatím chabý a nahnat muskulaturu mi dělá problém, páč jakkoli jím a hýbu se sem jak tyčka.
Bojím se, že se partnerovi přestanu líbit i když říká, že melu hlouposti. Ale hladit kiwi není žádné terno.
09. 10. 2018 v 17:46Off-line MxP  (22/185/80)
Ja taky budu pleška :D tak budu v budoucnu muset noset klobouky aby to nešlo vidět :D
09. 10. 2018 v 19:38Off-line Invictus  (23/182/100)
Podívej se na Patricka Stewarta, nosí i růžové košile a je pořád víc chlap než polovina seznamky a řekněme, že nestárne, viz Treký nebo X-Men
Anonyme, byla to ta nejlepší věc, jaksi od přírody mě pronásleduje vysoká váha, není to ale kvůli špekům, ale kvůli svalům.
Můžu říct, že jsem na úrovní notorického návštěvníka posilovny a začátečníka - uživatele steroidů. Několikrát mě nařkli z braní steroidů, ale nějak jsem se ubránil s tím, že jako uživatel steroidů nevypadám. Jiní mě pak nazvali hříčkou přírody.
Všechny svaly co dnes mám, jsou následkem vyšší hladiny androgenních hormonů, stejně jako padající vlasy (respektive ty tenké vlásečky, co se u nás dědí z otcovy strany a padající vlasy z matčiny strany) a hooodně chlupaté tělo.
09. 10. 2018 v 19:39Off-line Mlademil  (46/-/-)
I když mám vlasů celkem dost,tak si myslím,že tohle příroda vymyslela za nás. Všichni procházíme léty zraní a to co bylo v minulosti pro nás nepřípustné, časem pobíráme jako běžný standard. Takže nějaké kilíčko navíc,ve vlasech nějaké stříbro,smíříme se,že se cítíme celkem v pohodě i v né zrovna značkovém oblečení. Upustime od velkých limuzín a pořizujeme si auta,která jsou pro nás praktičtější a mohl bych jmenovat donekonečna. A tak úbytek vlasů na hlavě, jistě může někoho zneklidňovat a může s tím mít problém se stím stotožnit,ale co naděláme. Má li mě někdo mít rád, tak i bez vlasů,a u mne si například musí zvyknout na brýle,na které jsem si sám ještě nezvykl.
09. 10. 2018 v 20:15Off-line yperit  (91/186/68)
Invictus:z toho si nic nedělej,pod nosem mám ryšavé vousy,pod bradou černé, po těle mám hnědé chlupy a mezi nohama jsem pro změnu blond-prostě si tak rostou samy od sebe,xicht holím pravidelně a podpaždí taky,spodek jenom zakracuju a na těle to nechávám tak jak je a nosím tričko. Mně se třeba chlupy líbí i na ostatních,nemusím moc ty bezchlupé typy.Určitě se tedy za chlupy nestydím.
09. 10. 2018 v 20:19Off-line yperit  (91/186/68)
Mlademil:brýle jsou super,většina obličejů vypadá líp s brýlemi než bez,když si nechají od optika poradit:) Taky je nosím a nestydím se za to-naopak-vypadám v nich skoro jako inteligent,a když naběhnu k brusce,nepotřebuju ochranné brýle.
10. 10. 2018 v 00:25Off-line idea  (39/170/-)
Popravdě většinou to moc pěkné není, ale proč někoho odsuzovat za něco, za co nemůže? Tzn. neodsuzuji plešku, výšku, barvu očí, vlasů a já nevím co všechno co se ovlivnit nedá... :)
10. 10. 2018 v 08:05Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Po vojně (20-25) pět let zkoušení zázračných šamponů, změn střihů a smiřování se s touto skutečností.
...abys ovládl přírodu, musíš se ji nejdřív naučit poslouchat.
William z Baskervillu
12. 10. 2018 v 23:28Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Počul som, že ženská moč.. vraj obsahuje niečo čo to dokáže zachrániť. Ale.. Za prvé je to nechutné a neprípustné pre komunitu tohto servera. No a ďalšia vec, nech už by šlo o hocijakú látku, ak by to bolo také zázračné určite by sa vyrábala náhrada vo forme tabletiek :-D Treba sa možno informovať niekde nad alternatívnymi možnoťami.
13. 10. 2018 v 01:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Skinhed tady, skinhed tam,
všude kam se podívám
:D:D
13. 10. 2018 v 10:03Off-line Anonym
:-D mno...Kdybych alespoň neměl přítele co má přes 2m a tím pádem mám stále pocit, že mi na tu hlavu bude zírat xD. Jen mě zajímalo kdo si tím prošel, tak co mu pomohlo se s tím líp vyrovnat. Nejsem tak naivní abych zkoušel přípravky, nebo tak ješitnej abych šel do transplantace atd.
Jak to prostě přijmout jak to je. Lehce se to říká, ale hůř se to aplikuje na realitu.
13. 10. 2018 v 14:49Off-line idea  (39/170/-)
Tak záleží jestli máš plešku typ hnízdo-kolečko a nebo typ koleno, myslím, že si časem zvykneš tak jak člověk co nosí brýle.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload