Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Milujem iného

23. 10. 2018 v 23:23Off-line Anonym
Som zadaný. On je tiež zadaný. Milujem ho už pol roka, nikto to nevie a mňa to ničí. Ničí ma byť pri priateľovi, pozerať sa mu do očí a pri tom myslieť na iného a ničí ma pozerať sa na "kamaráta", ktorý je zadaný s niekým iným. Potrebujem pomoc.
23. 10. 2018 v 23:26Off-line i8051  (53/184/97)
Ne, ty nepotrebujes pomoc. Ty potrebujes nakopat do ***u :-)
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 10. 2018 v 23:28Off-line Anonym
Tak sorry. Akoby som za to mohol.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
23. 10. 2018 v 23:31Off-line vitek2000  (23/188/73)
Můžeš za to že půl roku taháš přítele za nos a děláš mu falešné naděje..
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 10. 2018 v 00:00Off-line Anonym
Toho kluka som spoznal ešte pred priateľom.
24. 10. 2018 v 00:01Off-line i8051  (53/184/97)
Aha, takze nakopat 2x :-)
24. 10. 2018 v 00:12Off-line Anonym
Dôvod? Človek snáď nemôže mať medzi kamarátmi aj gayov? Ja ich pár mám, ľudí, ktorých som spoznal ešte pred priateľom a až na tento prípad sa mi nikdy nestalo, že by som sa do niekoho z nich zamiloval. Ale ďakujem za cenné rady, patrím na smetisko, viem.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 10. 2018 v 01:33Off-line AliFox  (21/178/62)
Mají pravdu, za tohle zasloužíš... Přesně lidi jako ty způsobují, že pak mají jiní problémy věřit lidem. Nepotřebuješ pomoc, potřebuješ ho nechat jít za štěstím a být sám, aby sis uvědomil, co za p**ovinu jsi to udělal a co jsi za člověka.
24. 10. 2018 v 02:11Off-line Anonym
"co za p**ovinu jsi to udělal" - Ale veď ja som nič neurobil, nikomu, nikoho som nepodviedol a ani to nemám v pláne. Len neviem ako sa vysporiadať so svojimi citmi a pocitmi.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 10. 2018 v 02:52Off-line AliFox  (21/178/62)
Neříkat pravdu a lhát není zase takový rozdíl, prakticky mu lžeš do očí už půl roku a tvrdíš, že jsi nic špatně neudělal.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 10. 2018 v 05:55Off-line Mio6602  (103/-/-)
Píšeš, že současný stav měnit nechceš a že si jen nevíš rady se svými city.
Tohle se stává ve všech vztazích a nejen mezi gayi. Charakter se pozná až podle toho, jestli tomu pokušení podlehneš nebo se s ním dokážeš vypořádat tak, abys neublížil někomu, kdo tě má rád a komu na tobě záleží. Ať se ti to líbí nebo nelíbí, tak toto bude čistě jen tvůj boj, který za tebe nikdo nevyřeší.
Pokud jsi duševně nevyzrálý, tak svému pokušení podlehneš. Potom bude na místě říct, že jsi citově plochý a zapadáš do stereotypu, podle kterého je obecně buzní komunita považována za promiskuitní.
Pokud máš trochu rozumu, tak si uvědomíš, že je nesmysl přelétat na jinou zahrádku jen proto, že se ti z dálky zdá tráva zelenější. Pokud tě má současný přítel rád a ty jeho, tak by byla opravdu kardinální pitomost tento vztah rozbít. A bude ovšem docházet i k občasným neshodám. Pokud si ale myslíš, že někde najdeš cestu bez hrbolu, tak bys byl potom pěkně naivní.
24. 10. 2018 v 06:12Off-line Invictus  (23/182/100)
Tak se na to schválně podíváme z jeho pohledu.
Autor je zadaný a jeho partner šťastný, protože sladká nevědomost. Autor pravděpodobně nechce ublížit svému partnerovi, tak zůstává ve vztahu.
Může udělat tři věci:
a) Pokračovat v tom, co děláš teď, lhát. Následky téhle možnosti už jsou napsány výše.
b) Svěřit se partnerovi a ukázat, že ti na něm záleží a další krok už zbývá na něm.
c) Ukončit vztah. Tvůj partner bude chvíli smutný ale později si najde někoho jiného, stejně jako ty.

AliFox: On je v situaci, kdy lhát musí. Neříkej, že jsi nikdy nelhal, ať už z dobrého nebo špatného důvodu ale protože si musel. On momentálně neví, co chce, a jak psal St, musí si to urovnat v hlavě a na to potřebuje jen čas.
24. 10. 2018 v 06:55Off-line Vlado2  (61/180/80)
Shrňme to: Před půl rokem ses zamiloval do kluka „A“, který už v té době měl partnera „B“. Teprve potom ses dal dohromady s přítelem „X“, který je ovšem pro tebe podstatně méně zajímavý, než kluk „A“, tudíž „X“ sis fakticky pořídil jako provizorní a momentálně dostupnou náhražku za „A“. Po pár týdnech vidíš, že to nebylo šťastné řešení - kluk „A“ zůstává pro tebe nedostupný, ale protože jej neustále porovnáváš s jinými, stává se v tvých očích kluk „X“ méně a méně zajímavý.
Nejdřív přestaň moralizovat a litovat sám sebe. Zároveň omez kontakty s klukem „A“ (drž se hesla SEJDE S OČÍ, SEJDE Z MYSLI) a rozhodni se, zda tvoje partnerství s klukem „X“ má nějakou budoucnost, nebo zda jej budeš vždycky považovat jen za někoho dočasného. Pokud zvolíš jiný postup tak riskuješ, že se budeš chovat jako kazišuk a podrazák a minimálně tyto tři kluky budeš moci odepsat ze seznamu lidí, kteří by byli ochotni byť jen strpět tvoji společnost.
24. 10. 2018 v 08:26Off-line i8051  (53/184/97)
Invicte:
b) Svěřit se partnerovi a ukázat, že ti na něm záleží a další krok už zbývá na něm.
----------------
tomuhle se rika alibismus (pripadadne prizdisracstvi), proste to na nekoho hodis, aby ten problem za tebe nekdo vyresil :-) navic ti urcite partner rekne "to je v poradku milacku, klidne s nim pichej, ja budu rad, ze jsi stastnej" :-)
24. 10. 2018 v 08:34Off-line i8051  (53/184/97)
Vlado, jeste je mozny, ze po tom vsem zacne nas objekt (oznacme to treba "G" pokoukavat i po objektu "B" a puvodni jeho cil "A" skonci s objektem "X". Vysledkem bude pouze prerovnani vztahu uprostred jedne ctyrclenne podmnoziny. Variantou je i skupinova kombinace "ABXG" dohromady. Zadna z techto reakci totiz neni buznim svete ojedinela a reaktivnost prvnu "G" byva obzvlaste zakerna :-)
24. 10. 2018 v 10:18Off-line Vlado2  (61/180/80)
Íčko, máš pravdu, ale pak bychom se matematicky dostávali z poměrně jednoduché grupy do složitějšího oboru integ***y, kde by nebylo jednoduché definovat jednotlivé prvky (resp. jejich vlastnosti).
24. 10. 2018 v 11:14Off-line i8051  (53/184/97)
Vlado, jeste jsem to v kolone do centra a zpet rozpracoval ...
Vyjdeme-li z tve definice objektu, lze predpokladat, ze objekty A a B jsou navzajem kompatibilni a to same lze ocekavat i u objektu G a X. Jinak by spolu asi nebyly. Pokud je dle dotazu dale reaktivni G s A, lze tedy predpokladat, ze bude fungovat i X s B. Po aplikaci katalyzatoru spustime reakci A+B & G+X -> A+G & B+X. Emocni prechodovy jev zpusobi, ze reakce bude nepatrne exotermni, nicmene vysledna limita pro cas T->oo bude opet konstantni. Pokud se behem reakce do ni nevlozi dalsi objekt (napr. O), nebude mit uvedena reakce vliv na okolni buznaprostor a bude tak naprosto pro okoli neskodna ... :-)
24. 10. 2018 v 18:16Off-line i8051  (53/184/97)
Co to je samovluva?
24. 10. 2018 v 18:22Off-line Rover  (37/189/73)
Myslim, že je důležitý si uvědomit, zda miluješ i svého přítele nebo jen toho druhýho kluka. Určitě jde milovat oba, ale sakra dobře si rozmysli, jak to vyřešíš. Buď se rozhodni jen pro jednoho, ale hned, nebo se s nima domluv a zkus nějakou formu polyamorie. Jenže je tu ještě partner toho druhýho kluka :D
I jako příběh to je poměrně složitý, jako skutečný život to bude pořádná lekce.
24. 10. 2018 v 18:46Off-line Invictus  (23/182/100)
:O poprvé co vidím správně vyskloňované jméno.
i: On se neptal na morálně správnou radu, on se ptal na radu.
24. 10. 2018 v 18:53Off-line Meda74  (49/172/92)
Pánové, nechápu, proč se do něj takhle navážíte, když tady hledá pomoc. V úvodním příspěvku to není, ale níže píše, že se jedná o platonickou záležitost a nikoho nepodvedl. Zamiloval se do nesprávného a neví si s tím rady. Já už mám nějaké takové zkušenosti taky a musím říct, že to je pořádné peklo. Hormony se prostě někdy vzbouří, za to nikdo nemůže, ale nadělá to jednomu v hlavě zmatek. Je krásné být zamilovaný, ale musí na to být dva. Jinak se z toho stane horor.
Jak už napsali jiní, je to jenom tvůj boj a nikdo ho za tebe nevyřeší. Pokud máš nějakou spřízněnou duši, nějakou diskrétní a dobrou kámošku, trochu pomůže, když se jí s tím svěříš. Není to řešení, ale určitou úlevu to přinese. Jinak tady platí přísloví: sejde z očí, sejde z mysli. Pokud to jde, tak se pokus s ním nějaký čas nevídat. Věř, že po čase tě to přejde. Člověk nevydrží být zamilovaný příliš dlouho. Za pár měsíců získáš nadhled a bude to OK.
Já jsem se před lety zamiloval do kolegy v práci. Je to heterák a pěkný chlap k tomu a já jsem si špatně vykládal jeho neverbální projevy. Myslel jsem si, že by mohl být nepřiznaný gay a snad mít o mě i nějaký zájem. Chodili jsme spolu po práci cvičit a pak na pivo a jednoho dne, když jsme se rozcházeli každý svým směrem domů, jsem zjistil, že jsem v tom až po uši. A teď co s tím? Trvalo to šílené tři měsíce. Rozebíral jsem to s kamarádkou v práci, která navíc měla z něj stejné pocity jako já: možná je na kluky. Nakonec jsem po důkladném promýšlení sebral odvahu a všechno jsem mu vyklopil. Samozřejmě jsem se bál jeho reakce. Ale byl naprosto skvělej. Nevypadal ani moc překvapeně, i když tvrdil, že překvapený byl. Řekl mi naprosto samozřejmě, že to není tak, jak si myslím, což jsem potřeboval v dané chvíli slyšet, protože nejistota je na tom to nejhorší. Pak jsme si celý večer hezky povídali o všem možném. Já jsem se v tu chvíli uklidnil a začal myslet na jiné věci. Dneska to beru jako úsměvnou historku ze života, ale tenkrát jsem zažíval pořádnou depku a bezesné noci.
Tak ti držím palce, ať to zvládneš. Pokud chceš, klidně mi napiš soukromou zprávu.
24. 10. 2018 v 18:59Off-line Rover  (37/189/73)
Trochu tohle znám z pozice toho partnera. Nejhorší je nevědomost, ale tušení něčeho. To mu fakt nepřeju. Proto by ses myslim měl sebrat a řešit to s partnerem nebo na toho druhýho fakt nějak zapomenout.
V tomhle se hodně těžko radí, všechno je to individuální a každej na takový věci reaguje jinak.
24. 10. 2018 v 19:02Off-line i8051  (53/184/97)
Medo74 - proc? protoze podobny dotaz je tu 10x do mesice a 90% je to pohadka nudiciho se uzivatele, kterej honi nad odpovedma. A i kdyby to byla pravda pravdouci, tak mu nikdo takto nepomuze, pomoc si muze jen on sam a to, co udela, udela stejne podle sebe a ne podle nas. Nebo ty bys ve stejne situaci udelal to, co ti tu nekdo napise? Ne, neudelal. Udelal bys to podle sebe a podle svejch pocitu. Toliko k tvemu udivu :-)
24. 10. 2018 v 19:07Off-line Meda74  (49/172/92)
I8051: Souhlasím s tebou, že si to stejně nakonec udělá podle svého. Ale proč hned takové negativní reakce, které tady čtu? Možná je otravně číst tyhle věci stále dokola. Lepší by však bylo nereagovat.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 10. 2018 v 19:08Off-line Rover  (37/189/73)
Ono někdy třeba pomůže jen to, když si dotazující se uvědomí, že je na to nakonec sám ;-) Jsou lidi, kterým tohle nedojde.
24. 10. 2018 v 19:09Off-line i8051  (53/184/97)
Medo, jsi tu par dni, pockej za par mesicu. To si ustrelis hlavu :-) Na nektere anonymy musis tvrde, je pak vetsi sance, ze se jim rozsviti :-)
24. 10. 2018 v 19:14Off-line Meda74  (49/172/92)
Je fakt, že za pár měsíců, už mě nemusí bavit tohle číst. Ale v tom případě si budu chránit svoji duševní hygienu tím, že to prostě číst nebudu. A když už si to přečtu, budu se řídit zásadou, že mlčeti je zlato.
27. 10. 2018 v 01:57Off-line misanek007  (24/-/-)
Hmmmm
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload