Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nedělní dobrodružství

31. 10. 2018 v 22:12Off-line Anonym
Ahoj.
V neděli jedu opět za klukem. V celku si rozumíme. Oba dva jsme bi. Vždycky když mělo dojít na večerní zábavu tak mě vzdycky převládla panika. Nevěděl jsem co mám říkat nebo dělat. Prostě jsem úplně ztuhnul a cítil se dost trapně. Teď je mi asi jasné že je možné že se to stane znova, tak jsem z toho docela v neklidu. Mohl by mi někdo normálně říct, jak se můžu tohohle stavu zbavit? Ocenil bych i radu jak začít protože tohle je v zásadě poprvé s klukem. Děkuju, prosím pište normální odpovědi fakt to pro mě dost znamená.
31. 10. 2018 v 22:48Off-line i8051  (50/184/97)
Prines s sebou 30 cm dildo, rozkopni dvere a rekni .. "tak jsme tady" .. a zbytek uz nejak dopadne i bez mluveni :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 10. 2018 v 22:59Off-line Kunacek  (26/180/67)
Dejte trojku s kremem. :)
01. 11. 2018 v 01:31Off-line Monogatari  (41/195/80)
Opakovat tak dlouho, až to strašidlo v hlavě přestane bavit.
01. 11. 2018 v 22:29Off-line Betonica  (36/-/-)
Mam jednu technickou. Panika te nikdy nemuze prevladnout, jak pises. Panika te ovladne, ochromi, zavali, paralyzuje...

Jak nepanika***? Nekdy pomuze sklenicka vina nebo panak na kuraz. Dost taky pomaha mit jasno v tom, co chces. Zadna velka ocekavani a zadne velke plany. Proste prijet, dat si dvojku bilyho a nechat vecer plynout. Neni ani potreba snazit se byt nekym jinym. Chlapci casto pak pusobi jako filmova nemehla z divcich romanku, jako pseudo lovci a tak. A ani jedno neni sexy.

Jednoduse. Prijed, trochu pokecejte, bezte treba na chvilku ven. A pak to proste nech. Jasne, mrtvyho brouka nedelej. Ale ani netlac moc na pilu.
02. 11. 2018 v 23:10Off-line Anonym
Betonica díky moc.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload