Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Sex

08. 11. 2018 v 09:44Off-line Anonym
Ahoj, chtěl bych znát Váš názor, moc se mi líbí anální sex ale vždycky když ho mám tak si jakoby připadám blbý a bojím se že se po... když před tím nic nejím tak mě zase kručí při tom v břiše a to je také nepřijemný a řekl bych i trapas, jak to máte Vy a prosím blbé otázky ať nemrdám atak si nechce, na to zvědavý opravdu nejsem.A díte také nejsem ani patnáctiletý pubertální smrad. Díky za případné odpovědi.
08. 11. 2018 v 12:02Off-line igni  (36/192/130)
Normalne jez, akorat predtim se poradne umyj. Ono zase lidske telo zas tak rychle neni.
A krom toho, posrat se neposeres jen tak, to bys proste citil, nejsi mimino. A prinejhorsim se muze stat, ze bude nejaka drobnejsi necistota, to se holt stat muze, je to proste p***l no a mel by s tim byt clovek smireny.
08. 11. 2018 v 12:19On-line igy  (38/173/81)
Pocit, že se po..., je přirozený - máš v díře něco cizího a tělo to chce vypudit. Ale to by mělo rychle přejít.
Jo a taky se ti může s někým stát, že budeš mít pocit, že se ti chce chcát. To je taky přirozené, to je kvůli dráždění prostaty. To jen tak nepřejde, ale časem si zvykneš a bude to i erotické ;-)
08. 11. 2018 v 12:25Off-line Anonym
Předtím si dělám výplach, takže by to mělo být OK snad :D jj takový pocit ,že se pochčiju mám ale to je pak už dobrý :D
08. 11. 2018 v 14:55Off-line igni  (36/192/130)
Anonym: po vyplachu (ktery taky neni nezbytne nutny) by si mel byt par hodin v pohode, at si jedl, nebo ne.
08. 11. 2018 v 16:13Off-line Anonym
OK dobře
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload