Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zamiloval jsem se do kamaráda

08. 11. 2018 v 14:08Off-line Anonym
Dobrý den, zamiloval jsem se do svého spolužáka a zároveň do nejlepšího kamaráda se kterým jsme hodně za dobře. Občas mívám takové myšlenky jaké to s ním musí být v posteli a chtěl bych to s ním zkusit ale nevím jak na něj. bojím se že když zjistí kdo jsem tak že se se mnou přestane bavit a já bych o něj hrozně nerad přišel. poraďte mi prosím jak na něj nebo jak se takových myšlenek zbavit. děkuji
08. 11. 2018 v 14:12Off-line Lukyysek123  (28/-/-)
Pokud je to nejlepší kamarád, mohl by pochopit, že jsi gay. S tou zamilovanosti je to trochu složitější, musíš vědět sám co udělat. Je dobré mu to zdělit, ale zároveň, bys to mohl zkazit. Myslím, že by bylo dobré to říct, avšak musíš se smířit s možnostmi co můžou přijít.
08. 11. 2018 v 14:22Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Pokiaľ nie je gay ani bi tak mu nič nehovoriť.. Ja som síce gay ale keby si mám predstaviť žeby mi povedal naj kamoš že je gay.. OK nič by sa nezmenilo, ale keby mi úprimne povie že ma miluje a že by ma najradšej o***al, no to radšej nech sa tvári že je heterák :-D

Pokiaľ nie je gay ani bi, tak ho s tým neobťažuj, je to tvoj boj dostať sa z tohto stavu. Viem je to nepríjemné žažil som to :-D Ale nikdy by ma nenapadlo ho nejak násilne dostať do postele či inak zneužiť, ani keby o tom nemal ako vedieť.. je to proste kamarát, to sa nerobí.
08. 11. 2018 v 14:59Off-line Anonym
Díky..hodně jsem se bál reakce ale vidím že jste férový a chápající..uvidím co bude no. ještě jednou dík
08. 11. 2018 v 15:22Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Já bych to v sobě nedržel. Určitě bych být tebou nemluvil o zamilovanosti, ale přiznat barvu bys měl. Nakonec můžeš být i příjemně překvapený. Sice tu píšou že pokud není homo nebo Bi tak bys to neměl dělat, ale já myslím že upřímnost je důležitější než to že se mu nemusí tvá orientace zamlouvat.. navíc myslím že kdybys ty věděl jakou má orientaci tak by to znamenalo že na tenhle rozhovor muselo už někdy dojít..
08. 11. 2018 v 15:29Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Freud: Ono je rozdiel niekomu povedať že si gay; a povedať niekomu že si gay a že po niekom túžiš resp. že sa ti páči
08. 11. 2018 v 17:55Off-line Meda74  (49/172/92)
Mně se kdysi něco podobného stalo s kolegou v práci. Vím, že to není úplně příjemná situace. Pokud je to kamarád, asi snese informaci, že jsi gay. Nakonec, jednou bys mu to stejně možná musel říct.
Jiná věc je, zda mluvit i o tom, že se ti líbí. Na to není jednoduchá odpověď. Možná to na něj nevybaluj hned, ale zvaž situaci podle toho, jak bude reagovat na přiznání toho, že jsi na kluky, a jak ho dobře znáš. Já jsem to po dlouhé přípravě a strachu z reakce udělal a dobře to dopadlo. Bylo fajn slyšet jasné, že jsme kámoši, ale nic víc. Hodně mi to tenkrát pomohlo. Ale těžko říct, jak na takové sdělení zareaguje Tvůj kamarád.
09. 11. 2018 v 20:33Off-line lesalesa1  (103/-/-)
Zamilovat se muzes jen do holky. Do kluka se zabouchneš a to je horší.
09. 11. 2018 v 21:03Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Nato si ako prišiel? Láska je láska, bez ohľadu na..
09. 11. 2018 v 21:38Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Jak na něj:
1. zjistit, jestli je gay nebo ne.
2. pokud je, říct mu to na rovinu, pokud ne, viz: "Jak se těch myšlenek zbavit"
Jak se těch myšlenek zbavit:
1. Honit
2. Honit
3. Honit
4. A když to nepomůže, tak to zkusit ještě jednou od bodu jedna.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 11. 2018 v 22:27Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Túžbu po niekom nezaženieš masturbáciou
09. 11. 2018 v 22:31Off-line Kitran  (28/170/-)
Základ je to, jestli on je v pohodě s tím jakej jsi.
Jednomu kamarádovi jsem řekl jak to přibližně mám, a že si teď hledám kluka. On na to že nebudu mít promlém někoho si najít. Teda ne jeho... Jsem mu řekl, že bych ho bral... A on že to bude brát jako kompliment.
ALE... je to člověk od člověka. A u mě to proběhlo, tak že na to sám narazil. Upřímnost je sice dobrá, ale nemusí bejt nutně brutální. Že na něj všechno vychrlíš...
09. 11. 2018 v 22:31Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Já jsem byl zamilovanej do kamaráda X krát, a vždycky to nějak přešlo.
09. 11. 2018 v 22:44Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (já anonym): Pokud je to dobrý kamarád, je dost možné, že s tebou něco zkusí. Ale pokud není gay, bude to pro něj nejspíš právě jen pokus, hra, objevování nového. Zatímco ty, už teď zamilovaný, to budeš chápat jako začátek milostného vztahu. Ani nejde o to, jak přijme, že jsi gay - protože ještě neví, co to pro něj bude znamenat. Teprve až mu dojde, že tvé zamilování nedokáže opětovat, přijde zvrat - bude se snažit z emočního sevření uvolnit.
Podle mé zkušenosti hetero kluk dokáže přijmout, že jsi gay a že jsi do něj zamilovaný - ale nelze to komplikovat sexem.
S nejlepším kamarádem jsme podobné dilema řešili na střední škole dlouho. Nepochybně jsme se měli rádi - vyhledávali jsme se, měli si co říct, co podnikat, trávili jsme spolu dny a týdny. Nenech se mýlit, ani stejná slova neznamenají z úst dvou kluků totéž. Takže ano, měli jsme se rádi, ale já jeho jinak - a právě v tom byl kámen úrazu. Našel bys tu na to téma rozhovor, i ten ale může být jen ilustrací, protože je to člověk od člověka, jak říká Kitran. A přičti k tomu, že v reálu neexistuje ostrá hranice mezi gay a hetero :)
09. 11. 2018 v 23:08Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Onlip: to, že niektorí hetero skutočne nemajú problém skúsiť sex s chlapom, neznamená.. alebo.. Ja mám pocit že ty to bereš ako samozrejmosť, že ak je to kamarát tak niečo skúsi.. lenže v skutočnosti heteráci majú k sexu s chlapom odpor, keby toto povieš o ženskom rode tak tomu uverím lahšie. A znovu moja veta týždňa: ja som síce gay, ale sex či iné intímne záležitosti nemajú nič spoločné s priateľskými vzťahmi, hoci z istého pohľadu by tam niečo mohlo byť.. ale.. to len v prípade že sa mi tá osoba páči. Pokiaľ sa mi nejaký kamarát nepáči, tak mu ani len pusu nedám a je jedno ako dobre sa poznáme, aký dobrý kamaráti sme a podobne. S intímnymi vecami to nič spoločné nemá. U mňa niečo také ako intímna obetavosť neexistuje.
10. 11. 2018 v 11:43Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Jo každý dedo nabáda mladých "zajacov" aby to skúsili so staršími, no a kecy okolo toho aké to má benetify a pod.. Skrátka všetko len aby ich dostali do postele, no a teraz ber rady niekoho takého vážne :-P
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 11. 2018 v 15:50Off-line Meda74  (49/172/92)
St63V: Zkušenost je nepřevoditelná. Každý si tím asi musí projít a nabít si hubu. :)
Já už jsem si tím v minulosti prošel, a stejně nejsem imunní proti zamilování do nesprávné osoby.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
10. 11. 2018 v 16:16Off-line Meda74  (49/172/92)
To máš pravdu. Už o tom přemýšlím jinak než před 25 lety.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload