Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Obřízka

09. 11. 2018 v 08:01Off-line Anonym
Ahoj všem. Za měsíc mám jít na obřízku ze zdravotních důvodů. Původně jsem chtěl ale jen obřízku částečnou kterou ale v té nemocnici kam jdu nedělají. Chtěl bych se zeptat těch kdo obřezaní jsou jak se jim změnil sex respektive myslím onanie, souložení atd. Osobně si onanii bez předkožky nedokážu představit a obávám se že se bez předkožky ani neudělám protože jak je všude psáno žalud zhrubne a tím pádem znecitliví. U některých případů jsem četl že obřezaný penis má tendenci zalézat do podbřišku protože se žalud brání novým vnějším vlivům. Prosím jen vážné odpovědi. Magoři co se chtějí jen bavit nepište.
09. 11. 2018 v 08:50Off-line Anonym
Ano mast jsem aplikoval po dobu jednoho měsíce ale žádný efekt.Byl to Imacort
09. 11. 2018 v 11:29Off-line igni  (36/192/130)
Podle videi z ameriky budes akorat muset pri onanii lubrikovat, ale pujde to v pohode. :) Zas tak bych se nebal, vem si, ze obrezany jsou stovky milionu muzu.
09. 11. 2018 v 13:05Off-line emilaninim  (23/181/72)
V podstatě všichni na západě jsou obřezaní… u nás má většina předkožku a v USA je to naopak…
09. 11. 2018 v 13:07Off-line petulkag  (23/174/63)
Ja na to musel v 15ti a jsem v pohode. S onanii nemam vůbec problem
09. 11. 2018 v 14:15Off-line weds  (42/-/-)
V 24 ano
09. 11. 2018 v 14:16Off-line registry  (29/183/76)
Kolik ti je? Jsem zdravotnik, klidne napis zpravu.
09. 11. 2018 v 17:27Off-line gin  (63/184/120)
Igni (30/192/140) NOVÉ
Podle videi z ameriky budes akorat muset pri onanii lubrikovat, ale pujde to v pohode. :) Zas tak bych se nebal, vem si, ze obrezany jsou stovky milionu muzu..
...........................................................................................................

Ve skutečnosti má na 10% mužů po té obřízce zcela zničený sexuální život, což je skutečnost, která vyplula na světlo Boží teprve nedávno. Nejnovější vědecké výzkumy prokázaly, proč tomu tak je a tak bych tazateli doporučil jiné řešení.

Zajímalo, kolik mu je let. Pokud je mladý, tak mu mohu doporučit primáře, který to dokáže vyřešit bez zmrzačující amputace předkožky - obřízky.
09. 11. 2018 v 17:28Off-line Anonym
Jaký má význam kolik mi je? Dejme tomu napiš co bys napsal klukovi kterému je 20 .Co bys napsal muži kterému je 40 a co bys napsal někomu komu je 60.Nevím kolik ti je ale sexuálně žijí všechny věkové skupiny mužů.
09. 11. 2018 v 17:30Off-line registry  (29/183/76)
Nemam zajem o hry...
09. 11. 2018 v 17:31Off-line gin  (63/184/120)
Registry (97/183/76)
Kolik ti je? Jsem zdravotnik, klidne napis zpravu.
.............................................................................................................

Jsem opravdu zvědav, jakou ptákovinu mu chceš tajně doporučit. Asi nic dobrého, když to chceš dělat tajně. Takto jednala na rakouském netdoktorovi agresivní cirkumfetišistka Anja, též zdravotnice - krankenšvestra.
09. 11. 2018 v 17:33Off-line registry  (29/183/76)
Potrebuju dialog, ne odkazovac
09. 11. 2018 v 17:33Off-line gin  (63/184/120)
Anonym (Michal) NOVÉ
Jaký má význam kolik mi je? Dejme tomu napiš co bys napsal klukovi kterému je 20 .Co bys napsal muži kterému je 40 a co bys napsal někomu komu je 60.Nevím kolik ti je ale sexuálně žijí všechny věkové skupiny mužů..
.........................................................................................................

Za sebe: pokud je ti kolem dvaceti, tak ti doporučím toho primáře, pokud je ti kolem čtyřiceti, tak ti ho doporučovat nebudu.
09. 11. 2018 v 17:35Off-line gin  (63/184/120)
Registry (97/183/76) NOVÉ
Potrebuju dialog, ne odkazovac
...........................................................................................................

Nerozumím ti. Jenom si myslím, že tajně doporučíš tu nejnehoráznější ptákovinu.
09. 11. 2018 v 17:39Off-line gin  (63/184/120)
Atjov (24/175/68)
Já mám obrizku již od narození. Obrizka na sex a onanii nemá vlil. Vše funguje jak má.
..........................................................................................................

Hluboce se mýlíš. Dnes je prokázáno něco jiného. Nehledě na to, že zmrzačit novorozence amputací předkožky je ohavné svinstvo.
09. 11. 2018 v 17:42Off-line gin  (63/184/120)
Emilaninim (17/180/60)
V podstatě všichni na západě jsou obřezaní… u nás má většina předkožku a v USA je to naopak…
...........................................................................................................

Jenom v USA a jenom u ročníků narozených před rokem 1980. Navíc americký styl obřízky není tak škodlivý jako styl, který se většinou provádí v Evropě.
09. 11. 2018 v 17:45Off-line gin  (63/184/120)
Petulkag (20/174/63)
Ja na to musel v 15ti a jsem v pohode. S onanii nemam vůbec problem
..................................................................................................

Podíval jsem se na tvůj profil. Buďto lžeš na tom profilu nebo tady.
09. 11. 2018 v 18:28Off-line Anonym
To by mě zajímalo proč primář pomáhá pouze dvacetiletým mladíkům:-):-)Celé je to ujeté. Nárok na zdravotní péči mají všechny věkové skupiny
09. 11. 2018 v 18:33Off-line emilaninim  (23/181/72)
Gin (57/184/120)

Ve skutečnosti má na 10% mužů po té obřízce zcela zničený sexuální život, což je skutečnost, která vyplula na světlo Boží teprve nedávno. Nejnovější vědecké výzkumy prokázaly, proč tomu tak je a tak bych tazateli doporučil jiné řešení.

_________________________________________________________________

chtěl bych se zeptal jestli nemáš nějaký odkaz na tuto studii :) rád bych se něčemu přiučil
09. 11. 2018 v 18:38Off-line gin  (63/184/120)
Mám o tom hodně věcí na svých osvětových webovkách:

https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/

mimoto jsem účastníkem německých stránek takto postižených:

https://www.beschneidungsforum.de/
09. 11. 2018 v 18:41Off-line emilaninim  (23/181/72)
Za české stránky děkuji

německy bohužel neumím
09. 11. 2018 v 18:43Off-line gin  (63/184/120)
A co tak strýček google. Já také určité řeči vůbec neumím, jako například dánštinu a švédštinu.
09. 11. 2018 v 18:59Off-line gin  (63/184/120)
St63V (55/-/-)
Asi se primářovi líbí mladí klucí a líp se s nimi pracuje :D:D:D
..........................................................................................................

To je velice nechutné nařčení lékaře s vynikající pověstí.

Je totiž primářem chirurgie pro děti a dorost v Oblastní nemocnici v Kolíně. Ptal jsem se ho, zda operuje s úplným zachováním předkožky i dospělé. Napsal mi, že jako lékař pro děti a dorost operuje do devatenácti let normálně z hlediska jeho profese a výběrově že též operuje i mladší dospělé.

Je primářem chirurgie pro děti a dorost v Oblastní nemocnici v Kolíně a každé úterý též operuje na středisku jednodenní chirurgie Galén v Ústí nad Orlicí.

Jeho webové stránky i s poradnou:

http://liborjanecek.cz/

Aby se vyhli řešení obřízkou, tak za ním jezdí rodiče s chlapci z celé republiky, i ze Slovenska, osmnáctiletý si tam může zajet sám.

Hlavně si nikdo nesmí nechat od obřízkuchtivého doktora, že jediným řešením je obřízka. Znám muže, kteří pak takové doktory proklínají.
09. 11. 2018 v 21:34Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Tady je to zase na chocholouška. :-P
09. 11. 2018 v 22:16Off-line gin  (63/184/120)
Vůbec není. To jsou zcela vážné věci. Na tebe platí pořekadlo: SYTÝ HLADOVÉMU NEVĚŘÍ.
09. 11. 2018 v 23:10Off-line gin  (63/184/120)
To napsal z neznalosti situace.

Teda pokud není Michal provokatér a fejkař Zkoumal ze šarlatánky.
09. 11. 2018 v 23:14Off-line gin  (63/184/120)
Ten Zkoumal tu má několik falešných profilů. Ač je podle svého vlastního vyjádření otcem dvou dcer a jednoho syna, tak tu jede výhradně po obřezaných klucích. Sám prý obřezaný není, ani svého syna prý obřezat nenechal.
09. 11. 2018 v 23:45Off-line Anonym
Nejsem provokatér. Nemyslíš že operuje se zachováním obřízky metodou zvanou Burianova plastika? Tu jsem podstoupil a okraj předkožky se mi zjizvil a už nejde v erekci přetáhnout vůbec . Dříve byla elastická nyní ne.
10. 11. 2018 v 00:38Off-line gin  (63/184/120)
Ne, provádí dorsální discisi.
10. 11. 2018 v 08:03Off-line gaylove15  (25/175/83)
Díky bohu mi rodiče od malička když sem to neuměl tak mi stahovaly předkožku a se vděčnej že jí mám, nemám moc rád obřezané kluky kteří si to nechají dát prič dobrovolně
10. 11. 2018 v 08:21Off-line Anonym
Vy co sem píšete tak jsem čekal že mi poradíte kam zajít abych o předkožku nepřišel. Hlavně jsem čekal radu od toho radílka co odkazuje na německé stránky a brojí proti obřízce .Tak tedy čekám název nemocnice jméno doktora který mi pomůže a nevadí mu že mi není 20 let.
10. 11. 2018 v 08:44Off-line gaylove15  (25/175/83)
10. 11. 2018 v 08:47Off-line bigbigbig  (33/186/90)
Ahoj, já jsem byl před rokem v Pardubické nemocnici. Obřízku mám pěknou. Lituji že jsem na to nešel dříve. Co se týká onanie bez problémů - na sucho OK, s lubrikantem lepší. Sex - je pravda že žalud není tak citlivý a trvá mi déle než se udělám, ale určitě žádné problémy. Po provedení operce chce dodržovat pravidla - mazat mastí a koupat v heřmánku. Dodržoval jsem a všechno v pořádku. Když tak mi napiš do zprávy jestli tě něco zajímá, rád odpovím.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 11. 2018 v 10:42Off-line gin  (63/184/120)
Anonym (Michal) NOVÉ
Vy co sem píšete tak jsem čekal že mi poradíte kam zajít abych o předkožku nepřišel. Hlavně jsem čekal radu od toho radílka co odkazuje na německé stránky a brojí proti obřízce .Tak tedy čekám název nemocnice jméno doktora který mi pomůže a nevadí mu že mi není 20 let.
------------------------------------------------------------------------------

Už jsem to tu napsal. Žel o chirurgovi pro dospělé zatím nevím.

Promiň, ale tvé příspěvky mě začínají utvrzovat v tom, že jsi fejkař.
10. 11. 2018 v 10:48Off-line gin  (63/184/120)
@ bigbigbig

To, že tu píše někdo, kdo byl na obřízce před rokem neznamená vůbec nic. Problémy se zpravidla projeví po několika letech.

Jako například u Filipa. V šestnácti letech obřezán, v devatenácti letech začal pociťovat ztrátu citlivosti a od třiadvaceti let má penis méně citlivý než patu.
10. 11. 2018 v 10:53Off-line gin  (63/184/120)
Gaylove15 (21/179/83)
https://www.ulekare.cz/…guje-poradna?…
..........................................................................................................

Na té poradně se píšou nehorázné nesmysly. Obzváště MUDr Vašinka, který je druhý Cvach.
10. 11. 2018 v 11:25Off-line gaylove15  (25/175/83)
Gin (57/184/120)
tvůj názor mě tam poradily dobře
10. 11. 2018 v 12:56Off-line gin  (63/184/120)
Kam jsi dal odkaz, nic o obřízce nebylo, když jsem na to klikl.
10. 11. 2018 v 13:13Off-line Blondyn1  (28/-/-)
Obřízku mám už od dětství. Takže nevím, jaké by to bylo bez ní. Každopádně si nemohu stěžovat. Hlavně od žen (ano, jsem bi) slýchám chválu na svou výdrž. :D A s masturbací není problém i bez lubrikantu.
10. 11. 2018 v 13:41Off-line gaylove15  (25/175/83)
Gin
to je jen na tu stránku musíš hledat od toho internet je :))) nebo se tam zeptat
10. 11. 2018 v 15:22Off-line gin  (63/184/120)
Před hodinouOn-line Blondyn1 (23/-/-)
Obřízku mám už od dětství. Takže nevím, jaké by to bylo bez ní. Každopádně si nemohu stěžovat. Hlavně od žen (ano, jsem bi) slýchám chválu na svou výdrž. :D A s masturbací není problém i bez lubrikantu.
.............................................................................................................

Ono záleží na typu té obřízky. Jsou čtyři základní typy úplné obřízky a bezpočet přechodových stavů mezi nimi.

Problém má asi tak na 10% obřezaných a to se nedá u obřízky v dětství nebo která je prováděná ze zdravotních důvodů dopředu odhadnout. Ve středoevropském prostoru je na 95% obřízek prováděných ze zdravotních důvodů naprosto zbytečných.

Je tu jedna obdobná věc. Střídání času na jaře a na podzim též 90% nevadí. Mně to nevadí vůbec. Jenže na 10% lidí má z toho potíže a proto se to má rušit. Řešení fimózy obřízkou je každopádně předpotopní a pro mnohé to má těžké následky. U Alexandra Bachla to bylo z ***uálních důvodů kvůli muslimskému otci ale odskákal to parádně:

Teprve teď ve svých 23 letech, jsem se začal zabývat obřízkou. Teprve nyní ve svých 23 letech jsem četl o možných následcích na sexualitu. Četl jsem o ztrátě citlivosti. Nikdy jsem neviděl neobřezaný penis při erekci a byl jsem velmi překvapen když jsem se dověděl, že žalud je pak měkký, vlhký a hebký. Četl jsem o keratinizaci, o stimulaci vnitřní předkožky, uzdičky a dorzálních nervů. Četl jsem, že obřezaní muži mají na stimulaci pouze jizvu, což je pouhý zbyteček jejich vnitřní předkožky. Přemýšlel jsem o tom, že bych mohl sex prožívat úplně jinak, kdybych ty části měl. Jenže tomu tak není.

Je sice pravda, že vydržím déle. Ale to je vše. Pouze vydržím déle. Ale někdy se vůbec neudělám. Je mi 23 let. Také spím se ženami zhruba tak starými. Do 20 minut nic neprožívám. Někdy mi to trvá přes hodinu a jsem unavený. Sex není pěkný, když při něm musíte myslet jen na to, jestli vůbec dosáhnete orgasmu.

Moje obřízka je to nejhorší, co mě kdo mohl udělat. Ona ovlivnila celý můj život. Ona mě vždy jenom naplňovala studem. Mé matce je to velmi líto. Říká, že kdyby to věděla, tak by k tomu nikdy nedala souhlas. To sice pomáhá mé psychice, ale fyzicky mi to pomoci nedokáže.

Moje předkožka je provždy pryč a už mi ji nikdo nikdy nevrátí.

(Za pár měsíců bude Alexovi 26 let. Jeho příspěvky na netu mě hodně ovlivnily v tom, že jsem se rozhodl pro intaktivismus. Psal, že mu téměř úplně kvůli obřízce znecitlivěl žalud a protože má radikální nízkou a těsnou obřízku s jizvou dva milimetry za žaludem, tak tento dvoumilimetrový kroužek za žaludem je jediné místo, kde vůbec něco cítí.gin)



Více zde: https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/…jmenu-bozim/

Na Alexa jsem narazil před čtyřmi a půl roky na rakouském netdoktorovi. Je to tam ale už smazáno.
10. 11. 2018 v 15:31Off-line gin  (63/184/120)
Gaylove15 (21/179/83)
Gin (57/184/120)
tvůj názor mě tam poradily dobře
........................................................................................................

To mi neštymuje. Proč jsi tam potřeboval poradit, když jsi díky rodičům žádné problémy neměl.

Jinak jsem tam kliknul podruhé a vidím, že je tam ten MUDr Vašinka, který radí vyložené nesmysly. Všiml jsem si, že za své rady dostává hodně negativních hodnocení.
10. 11. 2018 v 15:33Off-line gin  (63/184/120)
@tazatel

Pokud nejsi fejkař, tak link na MUDr Janečka jsem tu dal. Můžeš mu klidně zavolat.
10. 11. 2018 v 15:43Off-line gaylove15  (25/175/83)
Gin
haha ubožáku víš prd jaký já problemi měl :)))
10. 11. 2018 v 16:20Off-line gin  (63/184/120)
Mě to ani nezajímá. Jenom vidím, že si tu odporuješ a ke všemu tu dáváš odkaz na stránky, na kterých řádí MUDr Cvach číslo dvě a které v žádném případě nikomu kdo se potýká s fimózou nemohu doporučit.

Tvůj projev svědčí o tobě samotném, takovým se jenom směju.
10. 11. 2018 v 20:46Off-line gaylove15  (25/175/83)
Gin
haha blabla prr:)))mně tvý zastaralý taky nezajímaj
10. 11. 2018 v 21:10Off-line gin  (63/184/120)
Co zastaralého? Já vycházím z nejnovějších vědeckých poznatků. Ty se ale chováš, jako bys patřil do myslivečkárny.
10. 11. 2018 v 21:44Off-line AEE707  (28/172/55)
Anonym :D hlavne prosím ťa nedávaj veľkú váhu tomu, čo hovorí Gin :D choď za lekármi, poinformuj sa o možnostiach :D Ale never ľudom, ktorí sú hádam aj v nejakej predkožkárskej sekte a doma majú na stene v rámoch predkožky a modlia sa k nim.
10. 11. 2018 v 22:27Off-line gin  (63/184/120)
Pokud tu obřízku nechce, tak by se měl poradit s lékařem, na něhož jsem tu dal odkaz. MUDr Obřezávačů je v ČR více než dost.
10. 11. 2018 v 22:33Off-line gin  (63/184/120)
@AEE707

Neměj obavy, v žádné předkožkové sektě nejsem. Nemeleš tu nic nového. Takto křivě nás intaktivisty obvińuje největší obřízkový křižák dnešní doby Brian Morris z Austrálie.
10. 11. 2018 v 22:45Off-line gin  (63/184/120)
Nezbyde mi než tu okopčit příspěvek, který jsem dnes napsal jedné obřízkuchtivé acucullofilní náně na www.emimino.cz. Je dlouhý.

Vážená dámo

já osobně mít žádné neblahé zkušenosti s mužskou obřízkou nemohu z jednoho prostého důvodu - nejsem obřezaný.

Před 4,5 lety jsem na tehdejším www.lide.cz narazil na případy mužů, kteří hlásili, že mají kvůli obřízce, kterou si zmagořeni něčím obdobným, co tu píšete nechali sami dobrovolně udělat a mají kvůli tomu zničený život. Jeden z nich byl Novel2007, od něhož jsem si dvě věci tehdy zálohoval a které sem hodím:

novel2007:
Anarxik: 1) Nic o obrizce nevis, 2) Jsi zena a nemuzes to posoudit z muzskeho pohledu, 3) Ja jsem muz, ktery obrizku podstoupil v dospelosti a dobrovolne, takze muzu posoudit … a rikam, ze je to opravdu brutalni rozdil v prozitku - po obrizce skoro nic, proto delsi vydrz. Nejsem sam, existuje rada vedeckych studii, ktere to dokazuji. 4) Vetsina chlapu, co tady chodi byli obrezani ze zdravotnich duvodu, proto nemuzou srovnat, 5) Obrizka v USA je spise byznys, vsak uz procenta obrezanych v USA klesaji. … Tak tu prosimte netvrd nesmysly, kterym nerozumis.

A nyní profil toho dotyčného:

Muž z Moravskoslezského kraje, kolem 30 let

Nechal jsem se obrezat jen kvuli vam, holkam, a pripravit se tak temer o veskery prozitek ze sexu, protoze se vam to libi, a mate rady obrezane muze. Doufam, ze to alespon nektera z vas oceni. .............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­..............

Hodím sem ještě jeden příspěvek z téhož kraje, který je naopak nejnovější. Tam to bylo naopak evidentní pochybení lékařů:

Máte se zeptat někoho, koho obřezali v dospělosti. Třeba mě a nepotřebujete vědce. Citlivost na bolest a nepříjemné pocity (dotyk ručníku, lepení ke stehnu, kontakt se spodním prádlem, atd.), strašné. Příjemné pocity zcela vymizely. Sexuální život přestal existovat. Onanie je prakticky nemožná ve srovnání s „předtím“. Prostě není čím hýbat. Ze stresu a zklamání se mi od zákroku neustále loupe kůže na rukou. Je to můj nejhorší životní zážitek. Tohle zmrzačení nikdy nepochopím. Podle mě mělo jít o jemné rozšíření předkožky kvůli fimóze, a udělali ze mě araba. Je to už patnáct let, ale frustrace je pořád stejná.Jen pro zajímavost, žiju zcela sám, na ženské mě přešla chuť. .............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­............
Naštěstí má ten pán alespoň dospělého syna, který se narodil ještě v době, kdy nebyl obřezaný. To se dalo zjistit lehce, protože na ty stránky se dá psát pouze prostřednictvím xichtoknihy, takže žádný anonym.

Velmi znepokojen tím, co jsem tehdy četl, jsem se podíval na www.netdoktor.at a pak jsem byl z toho, co jsem četl velmi šokován a z některých lidí opravdu zhnusen. Začal jsem tu věc do hloubky studovat a to mě přimělo, že jsem na tu obřízku nejen změnil názor o celých 180° ale dokonce jsem se stal intaktivistou. Vím o obrovské fůře takových případů a také o případech, kdy ženy trpí s obřezanými muži bolestivým pohlavním stykem. Je děsivé, že to, co tu vážená dámo, tak vehementně propagujete už rozvrátilo tolik rodin a připravilo velké zástupy dětí o normální život v úplné rodině.

Milióny mužů a milióny žen? … dnes už vím, že se jedná o pouhou stupidní propagandu. Takových lidí je pár ale mají na internetu jak říkají Němci sehr grosse Schnauze - velmi velkou hubu.

Otázku hygieny ponechám stranou - u zdravého muže se to čistí mnohem jednodušeji než vulva s jejími záhyby. Estetičtější a erotičtější - vnímat takto zmrzačené mužské pohlaví je specifická úchylka. Má svůj odborný název. Nazývá se acucullofilie.

To, že je to pouze psychický problém v hlavě obřezaných mužů je demagogicky omýlaný nesmysl argresivních cirkumfetišistů. Už citovaný Novel2007 na ten nesmysl, který mu tam oponenti psali dal a šel hledat pomoc k psychiatrovi. Ten ho vyšetřil, prohlásil, že je zcela normální a že příčinou jeho sexuálních problémů je pouze ta obřízka, kterou si nechal byv ohloupen stupidní cirkumfetišistickou propagandou, kterou tu, vážená dámo, šíříte, dobrovolně udělat.

Nejnovější vědecké výzkumy, z nichž byl prvním výzkum kolektivu vedeným Dr Johnem Taylorem provedený v letech 1996 - 1999 na University of Manitoba ve Winnipegu prokázaly, proč tomu tak je.

VÁŽENÁ DÁMO, ŠÍŘÍTE TU ZLO!!!

O zhoubnosti a stupidnosti cirkumfetišismu vím své. Za mlada jsem totiž byl cirkumfetišistou nebo jsem měl přinejmenším tou zhoubnou a stupidní cirkumfetišistickou propagandou vymytý mozek.
11. 11. 2018 v 00:05Off-line gin  (63/184/120)
To je velice věcný příspěvek a ne planý román. Ta obřízkuchtivá nána teď mlčí jako ryba.
11. 11. 2018 v 00:09Off-line Anonym
Poprvé jsem se setkal s obřízkou v deseti letech ve sprchách kde byl jeden náš spolužák obřezán. Někteří spolužáci potom za jeho zády říkali že má hnusného ptáka. Ne nikoho tím nechci urazit ale osobně se mi obřízka také nelíbí. vy co tu píšete jak nemáte s obřízkou problémy dokážete se zamyslet že nic není černobílé? Samotnému mě trvá vyvrcholení trošičku déle a potom bych mohl asi se sexem skončit. Četl jsem některé pasáže které tu Gin uveřejnil a ztotožnuji se s nimi. Také jsem hledal doktora co by mi udělal šetrnější zákrok ale ti co by byly ochotni za to chtějí 20000kč a výsledek je nejistý.Radoxi ty takové problémy jistě neřešíš ale rozhodně mi příjde smysluplnější diskutovat o tomto než když se tu někdo ptá jak má chutnat sperma nebo čím si má promazat anal než na to půjde. Bohužel asi není nikdo kdo by dorzální discizi nebo podobný zákrok podstoupil.
11. 11. 2018 v 00:19Off-line gin  (63/184/120)
Je ještě modernější a šetrnější metoda - trojitá incise. Žel, o tom v ČR asi někdo v ČR neví vůbec nic.

Jinak promiň, že jsem tě měl za fejkaře ale pár agresivních cirkumfetišistů se mě snaží úplně uštvat. Například Zkoumal a jeden bigotní evangelikál na šarlatánce. Jenomže mě neuštvou.
11. 11. 2018 v 00:21Off-line gin  (63/184/120)
@Radox

Nemontuj se zbytečně do něčeho, čemu vůbec nerozumíš.
11. 11. 2018 v 00:34Off-line gin  (63/184/120)
Proč takový stupidní dotaz? Marodím, tak jsem neměl přes tři týdny ani kapičku alkoholu na tož drogy. Té problematice rozumět nemůžeš, protože jsi ji do hloubky nestudoval.
11. 11. 2018 v 07:05Off-line gin  (63/184/120)
Na jaře jsem byl po tři týdny ve dvou ústavech.
11. 11. 2018 v 09:20Off-line Ratkin  (33/179/-)
Ahoj, na obřizce jesm byl 1.10. takže to mam čerstvě, kdybs chtěl nějaky pokec o tom, napiš ;)
11. 11. 2018 v 09:40Off-line gin  (63/184/120)
On spíše hledá jiné řešení. Když jsem byl teď ve špitálu, tak jí tam první den mé hospitalizace dělali hned dvou dědkům, co se mnou byli na cimře, jenže u dvou tak starejch dědků už je to jedno. Ten jeden z nich říkal, že by mu bylo úplně jedno, kdyby mu ho uřízli celého.
11. 11. 2018 v 12:46Off-line Anonym
Radkine Klidně nám všem můžeš povědět dopodrobna jak vše probíhalo. Každý znás si rád přečte. Jinak jak se provádí obřízka jsem viděl na videu takže vím moc dobře co by mě čekalo.Zákroku se nebojím protože by byl v celkové anestezii ale v nemocnici aspoň v Pardubicích vám nedají na výběr. Navíc obřízku dávají dělat na urologiích uplným začátečníkům .To mi sdělil sám urolog. Každopádně pokud jsi zažil něco zajímavého tak se poděl s námi všemi.
11. 11. 2018 v 13:31Off-line gin  (63/184/120)
To je právě ta věc. Vím o lidech, kteří mohli tu operaci mít ze zdravotních důvodů zadarmo zacvakali u plastického chirurga MUDr Tomáška čtyřiadvacet litrů než aby si nechali na penis sáhnout od urologa začátečníka a riskovali, že to zbabrá, co se v těchto případech stává.

Pardubice? To není do Kolína ani do Ústí nad Orlicí daleko? V tvém případě bych tomu MUDr Janečkovi zavolal nebo mu napsal email. Má pověst velmi ochotného člověka.

V Mostě jak jsem viděl to v celkové anestezii nedělá, ale dávají umrtvující injekci do páteře, že je pak tělo od pasu dolů při zákroku celé umrtvené.

S tím ústavem. Čekal jsem zda Radox zareaguje. Na jaře jsem si dělal na netu s lidí srandu, že jsem v ústavu. Byl jsem, ale v jakém. Byl to rehabilitační ústav v Halle, kde jsem byl po pracovním úrazu s rukou. Abych se dostal do ústavu s hlavou, to mi nehrozí.
11. 11. 2018 v 13:45Off-line gin  (63/184/120)
Jinak, že v Pardubicích dělají zbytečné úplné obřízky, o tom mám své referencee. Já tyto věci monitoruju.
11. 11. 2018 v 15:18Off-line Anonym
Přemýšlel jsi Gine proč taky lidi brojí proti tobě? Píšeš kde všude píšou o škodlivosti obřízky ale vůbec nemonitoruješ seznam plastických chirurgů a urologů kteří dělají jiné zákroky než obřízky přes pojišťovnu. Mudr Janeček je pro nás dospělé už pasé. Sám mám zkušenost pouze jednu jedinou a to v nemocnici v Chrudimi kde si Mudr Remeš pronajímá sál pro své zákroky a mimo jiné mi tam dělal i Burianovu plastiku která se nepovedla protože vůbec nezkrátil předkožku a její kraj se po zákroku zajizvil a tudíž mi nezbývá bud obřízka částečná nebo dorzální discize což si myslím je skoro totéž. Do Chrudimi jít ale podruhé už nechci. Zaměstnanci zákrokových sálů vůbec nevědí co je to etika a když jsem ležel na stole zády ke dveřím tak jsem cítil i slyšel jak se na můj účet baví a toto podstupovat již nechci. Takže nyní můžete napsat lidem Mudr Remeše který dělá zákroky přes pojišťovnu.
11. 11. 2018 v 16:06Off-line gin  (63/184/120)
MUDr Janeček mi na dotaz odpověděl, že výběrově operuje i dospělé, o věku se v té odpovědi nezmiňoval, to jsem si vyvodil sám z toho slova výběrově. V každém případě, zeptat se ho nic nestojí. Když řekne rovnou ne, tak ne, pokud řekne, že se na to podívá, tak tu určitá šance je. Na rozdíl od jiných to tam daleko nemáš. Jezdí za ním i ze Slovenska.

Kdybych o někom v ČR věděl, tak to sem už dávno dám. Situace je v tomto u nás otřesná. Pokud něco dělají mimo obřízky, tak dělají právě tu Burianovu plastiku, kterou bych já osobně z určitých důvodů nikomu nedoporučil.
U nás většinou prováděný styl úplné obřízky, radikální low&tight obnáší to riziko, že na 10% jeho majitelů má pak velké potíže ve svém sexuálním životě. To, kdo spadne mezi ty nešťastníky, se dopředu vůbec odhadnout nedá.

Záleží jenom na tobě, (nějaký zákrok, jak to tu popisuješ je v tvém případě určitě nutný) jak moc na ten zákrok spěcháš.
12. 11. 2018 v 22:43Off-line esthetique  (41/-/-)
Blondyn1: jako gay bych rozhodne chtel mit 90% procent citliveho materialu z penisu usmiknutou a libovat si, jak si zeny pochvaluji moji vydrz, ha h ah ah,
to je aspon videt, jak heteraci/bi maji uplne jina me***ka a predevsim zajmy. bez urazky, Blondyne, jsi fakt magor vypatlanej. obrezane penisy mi nesmi pres prah a obrizku odsuzuju jako nejvetsi svinstvo. az na vyjimky, kdy je ze zdravotnich duvodu nezbytna. a to neni skoro nikdy, skoro vzdy je mozna mene invazivni metoda, akorat dokori jsou bud neznali, nebo nevzdelana lina hovada nebo gramlavi gramlaci, co jsou lini si otev*** aspon tu blbou wikipedii, nez jdou rezat. asi tak.
uz delsi dobu si pohravam s myslenkou jet na dovolenou do Izraele a do profilu na Grindru si vysazet velkym pismem UNCUT C**KS ONLY!!! a pak je vsechny jednoho po druhem hezky vyfakovat az mi zacnou psat. par dni to muzu vydrzet bez sexu a soustredit se misto toho na prohlidku pamatek.... ha ha ha ah
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
10. 02. 2020 v 06:39Off-line svk1987  (36/168/58)
Chtěl bych se zeptat jak nejlépe honit si penis když budu příští měsíc na operaci obřízku !
Kvůli zdravotnímu stavu! můžete mi prosím dat víc informací o masturbace po obřizke?
10. 02. 2020 v 10:27Off-line gin  (63/184/120)
Už si pořádně nezahoníš. V.K. z Bruntálska píše, že má prožitek pouze 10% co předtím.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload