Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Píšeme si, ale když mě vidí, tak mě ani nepozdraví

14. 11. 2018 v 18:35Off-line Anonym
Ahoj, je mi 17...jsem “na kluky” a potreboval bych radu. Ve skole se mi uz delsi dobu libi jeden kluk (mladší o rok) netuším jestli je nebo neni gay jen ze holku nema. Pred dvema dny jsme si vecer zacali psat ( o škole, sportech atd.). Ráno kdyz jsem prisel do skoly cekal jsem ze se aspon pozdravime ale ani nezavadil pohledem jako kdybych neexistoval...vecer jsme si zase psali no a dalsi den nastala uplne stejna situace. Priznam se ze sem cekal ze se aspon pozdravime nebo proste nejaky minimalni zajem. Proste jsem v tuhle chvilku hrozne zmatenej a nevim moc co mam delat kdyz se snazim pozdravit nebo zacit konverzaci ja vzdycky je s kamarady a moje odvaha zacit mluvit dost klesa:D ( doufam ze chapete ). Ocenil bych nejaky nazor na vec nebo radu.
Díky za odpovedi
14. 11. 2018 v 18:44Off-line kloudik  (38/182/80)
Až si zas budete psát, zeptej se ho proč se s tebou venku nebaví
14. 11. 2018 v 19:58Off-line Anonym
To bych se skoro vsadil ze nikdo prave nevi.(autor)
14. 11. 2018 v 22:29Off-line Flynt  (37/-/-)
Tuctovy typ, utajeny gay ktery se nevyoutoval a ví že o tebe mluvi cela škola a nechce se blamovat aby neutrpela jeho mužnost image a možnost hrát na obe strany ,...tak hraje netykavku, a p***om po tebe touží a tuhne a vlhne akonahle tě spatří , vždyť mu koukniu na boule u pasu ,...nadeje umíra poslední ,...
15. 11. 2018 v 10:21Off-line i8051  (53/184/97)
No treba si pise s profilem, kde je v obrazku nejakej nagelovanej rambo a vubec nevi, ze realne jsi to ty :-) Chlapci, to je takova vase psychicka porucha, ze virtualne pres pismenka jste borci plni sebevedomi, dokonce jim pretekate a strika z vas metry daleko, ale realne si ani neuprdnete a nevypadne z vas ani Ň. To hned bezite sem napsat dotaz, co mate delat. Ale to se vam nesmeju, to je mi vas vazne lito, pokud na sobe nezacnete makat, budete to mit v zivote dost tezky :-)
15. 11. 2018 v 12:06Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Nie je to chyba autora, druhá strana reagovala resp. nereagovala tak ako by sa hodilo. Stalo sa mi to tiež raz, som mal taký vážnejší pokec s jedným spolužiakom (online, chcel som osobne ale on trval natom že to preberieme teraz a hneď z pohodlia domova, asi sa bal že dostane na papulu) no a tiež sa na mňa na druhý deň ani nepozrel. Ale o 3 dni keď sme sa stretli na chodbe tvárou v tvár tak si spomenul a venoval mi aspoň ten 2 sekundový pohľad. To, že to bolo celé bolo v tomto prípade v poriadku. Ja som nemal najmenší záujem v konverzácii pokračovať.

No a čo sa tvojho prípadu týka, ja by som sa ho hneď v ten deň večer spýtal či ma v škole na tej chodbe nevidel :-D
15. 11. 2018 v 14:21Off-line Meda74  (49/172/92)
Důvodů, proč se tak chová, může mít tisíc. Nemá smysl o nich tady spekulovat. Souhlasím s názorem, že by ses ho měl na to zeptat, když si píšete.
15. 11. 2018 v 14:37Off-line i8051  (53/184/97)
Felixi, autor nereagoval, pouze ".. cekal jsem ze se aspon pozdravime ..." takze zadna jeho iniciativa, krome cekani, nenastala .. a ten druhej zrejme jen "taky cekal" .. tak aby se nam kluci neucekali :-)
15. 11. 2018 v 15:11Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Vieš Tome ono ťažko sa nadväzuje konverzácia s niekym kto sa tomu bráni. Ja netvrdím, že to nejde ale je to blbé. Mne by to rozhodne blbé bolo v tejto situácii. Netvrdím, žeby som s ním nevedel nadviazať reč behom dňa keď sa vyskytne situácia, ale toto jeho chovanie že sa robí akoby tam autor ani nebol nie je normálne. Hoci sa to občas tak deje.

Nie je to tak ako píšeš, autor spomína že mal v úmysle s ním nadviazať konverzáciu ale vždy bol s kamošmi. Tam je naozaj blbé prísť ako osoba s ktorou sa nikdy nebavili, raz si napísali a teraz hneď ho ide ťahať od kamošov že ideme niekam.. Keby to bol kamarát tak je to samozrejme normálne, avšak v tomto prípade kedy ide o osoby medzi ktorými nie je žiaden vzťah, tam to normálne nie je.
15. 11. 2018 v 15:16Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ja viem čo si mi včera napísal o týchto deťoch ale skús sa nato pozerať viac bez predsudkov.. Však tento chlapec sa predsa snaží, napísal mu.. Ešte aj v realite hneď chcel s ním prehodiť reč. Iný by sa len pýtal aká je šanca že je dotyčný gay, že sa po sebe pozerajú ale že nevie čo má robiť a podobne. Mal by ho v priateľoch na facebooku ale ani tak by mu nenapísal. Toto je iný prípad, skús nehádzať všetkých do jedného vreca a namiesto hejtovania v takomto prípade aj poradiť.
15. 11. 2018 v 15:18Off-line i8051  (53/184/97)
Felixi, ale on se jeho protejsek tomu nebrani, on jen nedela NIC, cili dela to samy, co anonym, kterej taky nedela NIC :-) oba nedelaj NIC (nebo delaj NIC?) a cekaj na aktivitu toho druhyho v domeni, ze micuda je u nej :-) ze je s kamosema ok, urcite neresej nic tak dulezityho, aby ten nas anonym moh prijit a rict "hele, mas chvilku? chci probrat to, o cem jsme si vcera psali" .. kdyz uz si dle anonyma dva dny po vecerech pisou, tak asi uz o sobe vedi a tomu realnymu pokecu nic nebrani. Jen se musi prepnout oba z rezimu virtualno na rezim realno :-)

Btw bez predsudku to vidim denne na svejch detech a jejich kamosich, ktery zijou v realnym svete, jsou schopny realne komunikovat na urovni, az me to prekvapuje. O to vic me prekvapi tahle buzni decka, co se nedovedou vymacknout a nevyresi svuj sebemensi problem. Misto vymysleni taktiky radeji napisou anonymne dotaz sem :-)
15. 11. 2018 v 15:25Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ale aspoň je aktívnejší. Pozri, niekto je viac utiahnutejší musíš hľadieť aj na sociálne limity daného jedinca. Pokiaľ by sa premohol a skúsil niečo, mohol by sa dostať do situácie na ktorú sa vopred nepripravil a cítiť sa veľmi nepríjemne, mohol by aj niečo pokaziť ak by kecol niečo, čoby radšej fakt hovoriť nemal. No tak mu skús dať nejakú radu, čo by mal spraviť podľa teba, možno mu to pomôže :-)
15. 11. 2018 v 15:36Off-line i8051  (53/184/97)
Aktivnejsi? V tom, ze napise ufnukanej dotaz sem? To ale neni aktivita, ale cire zoufalstvi :-)

No a k tem socialnim limitum .. jak jsem psal nahore, musej se sebou neco delat, makat na sobe, vycistit si v sobe tehnle blok, kterej jim brani navazovat kontakt. Kdyz nezvladnou realne oslovit nekoho, se kterym uz si pisou a maj ho rozdelanyho, jak zvladnou jiny veci v zivote? Tohle v nem psanim rad odtud nevymazes. Pouze bys resil dusledek, ale on potrebuje primarne vyresit problem, kterej ma delsi dobu a kterej ho brzdi i v dalsich mnohem podstatnejsich vecech :-)

Btw kdyz s nekym resim nejakej problem, tak jen osobne, je to mnohem operativnejsi a protoze potrebuju videt interakci s objektem, psane rady jsou vesteni z koule a placani obecnejch veci :-)
15. 11. 2018 v 15:52Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Väčšinou máš aj tak pravdu no.. :-D Ale niekedy pomôže aj malé povzbudenie.
15. 11. 2018 v 15:58Off-line i8051  (53/184/97)
Povzbuzeni ma vyznem v situaci, kdy neco uz neco ze sebou realne delas a potrebujes v tom motivovat, nikoli v situaci, kdy nedelas NIC a potrebujes jen zaslepene vyresit konkretni problem :-)
15. 11. 2018 v 16:05Off-line Anonym
Ahoj, jsem si jisty ze mw poznal....zjistili jsme ze mame spolecnou cestu do skoly a on ze si vsimnul ze jezdim s nim a ze by jsme si “mohli povidat”. Nechodime do stejne tridy a ani do stejneho rocniku. A je to tak ze nedelame nic a cekame ze zxne ten druhy. Ja nikdy nebyl typ co se nekomu vnucuje a kdyz vidim ze druhy clovek se chova tak ze spis se semnou bavit nechce tak o to min se mi chce zacinat konverzaci. Myslim ze pro kazdeho je jednodusi cekat ze zaxne ten druhy a kazdy si to nekdy zazil. Nicmene....musim zacit ja protoze je jasne ze on to asi nebude.
Diky za reakce. (Autor)
15. 11. 2018 v 16:09Off-line i8051  (53/184/97)
Tvl tak hele, dam ti dospelackou radu .. najdete si pri psani spolecnej cas, kdy mate oba volno (po skole, vikend, ...) a reknete si, ze se nekde potkate. At uz na limcu, do kina, na kafe, to je fuk, podstatny je, ze to budete oba chtit a budete dohodnuty. Budete tak mit oba v kalendari termin schuzky a pokud mate koule, tak se oba seberete a pujdete na ni. Budete tam realne pak jen VY DVA a zbytek je na vas. Zkraje z vas sice nevypadne poradne kloudna veta, ale pokud jste oba stejne naladeni, casem to date a rozkecate se. Pokud to potrebujete zmoderovat, dejte vedet. Drzim palce :-)
15. 11. 2018 v 16:30Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Anonym, vďaka za reakcie je pekná, ale my budeme určite všetci radi ak sa s nami podelíš o ďalších detailoch ako dopadla schôdzka, no či to bol buzerant a či spolu aj niečo budete mať. Úplné detaily vedieť nemusím ale nejaký výsledok by sa patril napísať :-)
17. 11. 2018 v 15:44Off-line esthetique  (41/-/-)
Nechapu. jsi z generace a zijes v dobe, ktera je CHARAKTERISTICKA tim, ze se lidi nesetkavaj, nekomomunikujou spolu. jen si posilaj zpravy, fotky, honej nad nima a tak...
vse je o tom JEN NEJAK VYPADAT, jen UDELAT NEJAKY DOJEM, jen SDILET, LAJKOVAT, tweetovat, instagramovat a STATUSOVAT, ale za vsech okolnosti SI UDRZOVAT odstup....
teoreticky bys mel bejt nadsenej, ze te nechava na pokoji a jen si pisete. ja uz tu dnesni mladez fakt nechapu. kdyz se nekdo chce sejit, poslou ho dop***le a chteji si jen psat, kdyz si jen pisou, jsou nespokojeni a chtej komunikovat Fce to face....FAKT UZ DNESNI MLADEZI NEROZUMIM, ha ha haha ha
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 11. 2018 v 16:18Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ty si riadne mimo
17. 11. 2018 v 22:49Off-line esthetique  (41/-/-)
Ty len mimo
18. 11. 2018 v 00:23Off-line Toumn  (22/165/-)
To je těžký když někomu chbý výchova
18. 11. 2018 v 00:32Off-line i8051  (53/184/97)
On-line Toumn (16/165/-) NOVÉ
To je těžký když někomu chbý výchova
-------------
... a nekomu vzdelani :-)
18. 11. 2018 v 00:38Off-line Toumn  (22/165/-)
Neboj všimnul jsem si toho ale nejde to opravit když to odešleš a nenavážej se zbytečně do někoho dědo :)
18. 11. 2018 v 00:48Off-line i8051  (53/184/97)
Jo jasne, ono to nejde opravit .. hlavne to okecej :-)
18. 11. 2018 v 00:52Off-line Toumn  (22/165/-)
Copak :) ti zase neodepsal nějakej náctiletej borec že si léčíš komlexi na seznamce to je mi tě lít...počkat neni :))))))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload