Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je to v pořádku?

21. 11. 2018 v 19:47Off-line Anonym
Jaké máte reakce na tuto paní, souhlasíte nebo ne?

https://www.youtube.com/watch?…
21. 11. 2018 v 19:49Off-line registry  (26/183/76)
Konečne nekdo, kdo rekl tak, jak to ma byt.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 11. 2018 v 20:14On-line FreudToldYou  (25/179/65)
Má naprostou pravdu. Já chci aby byla stejná práva a podobný sračky ale nechci kvůli tomu prznit pojmy které jsou dané! Zbožňuji její názor protože se shoduje s mým
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
21. 11. 2018 v 21:14Off-line Sailing  (41/188/95)
"..kteří nenávidí vše přirozené, tradiční a normální.." Hmm jen poznámku, kdyby se mělo dělat vše podle křesťanských tradic, tak by paní poslankyně dnes nebyla členkou parlamentu, ale stála by u sporáku a plodila děti, neměla by ostatně ani volební právo. To, že dnes může sedět v PSP ČR je zásluhou právě těch nátlakových a zájmových skupin (například Národní americká asociace za volební právo žen), jenž bojovaly od druhé poloviny 19. stol. za práva a rovnoprávné postavení žen v ryze mužském světě... Byl to právě boj proti těmto zavedeným křesťanským tradicím a pořádkům, jenž tato dáma právě vyznává...
21. 11. 2018 v 21:29On-line FreudToldYou  (25/179/65)
Jen poznámku - ona mluví o tradicích slova a pojmu manželství a vy mluvíte o tradicích utiskování žen kvůli apoštolu Petrovi? Křesťanská tradice říká že Bůh tvořil k dokonalosti a to postupně, žena jako poslední výtvor byla nejdokonalejší přesto byla umístěna po bok muže jako jemu rovná. To lec koho dopálí no né? Ale ono pokud se chovaly ženské kdysi tak jak se chovají dnes tak se nedivím že se někdo rozhodl jim udělat dusno.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 11. 2018 v 21:31Off-line Sailing  (41/188/95)
Registry a FreudToldYou: "...V poddanosti Kristu se podřizujte jedni druhým: ženy svým mužům jako Pánu, protože muž je hlavou ženy, jako Kristus je hlavou církve, těla, které spasil. Ale jako církev je podřízena Kristu, tak ženy mají být ve všem podřízeny svým mužům..." To jsou věci dané a tradiční... ne? Je rok 2018 a ne středověk proboha...
21. 11. 2018 v 21:38On-line FreudToldYou  (25/179/65)
Taky znám hezký žalm : Nebudeš obcovati s mužským pohlavím scházejíce se s ním jak s ženským toť ohavné.
Co přesně znamená "je rok 2018" jakože dnes lidé nesmí věřit v Boha nebo co? :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 11. 2018 v 21:51Off-line Sailing  (41/188/95)
Freud, můžeš věřit boha, problém je v tom, že člověk si zvykl na nějaké pořádky z 19. - 20. století a neuvědomuje si jak se tu žilo před 400 lety. Vše se odvíjelo od bible a křesťanství, postavení mužů i žen. Běžný rozvod jak ho známe nám přinesla francouzská revoluce, poté se bojovalo za práva žen viz výše. Tedy vše co tu dnes máme a považujeme za normální je výsledkem posledních 200 let vývoje společnosti. Tradice a i to co je či není normální určuje člověk, není to věc daná přírodním zákonem. Že bude žena ministryní, prezidentkou, soudkyní atd, věc před 100 - 200 lety naprosto nemyslitelná a pro tehdejší společnost to byla nehoráznost poškozující zavedené tradice. A tím rokem jsem měl na mysli právě to, že se svět někam za posledních 200 let posunul, ohánět se tradicí když vlastně přítomnost paní poslankyně v parlamentu je popřením těchto dávných tradic a výsledkem změn tohoto období.
21. 11. 2018 v 22:03Off-line Lukyysek123  (25/-/-)
Tvl takže když chce mít gay normální život tak si musí najít ženu a mít děti nebo co? Tak co jste úplně vypatlany, že s takovou ženskou souhlasíte? Já se chci třeba ženit/vdávat s někým koho budu milovat... A když budu s jedním člověkem dlouho a pak se mu něco stane tak mi ani nezavolaji protože vlastně k němu ani nepatřím. Pokud věříte takový blbosti. (Trochu chápu co tam říká) tak to samé se dá říci i o adopci dětí. Pomalu o všem. Tohle je přesně věc proč nechci být gay... Protože nemůžu mít život, který bych mohl mít jako hetero. Neříkám že ho chci mít stejný... Ale aspoň si adoptovat dítě a vzít si někoho koho budu milovat. Chci toho tak moc? Možná to manželství vzniklo že slova muž a žena, ale v té dobe se pomalu o homosexuálech nevědělo. Pokud někomu vadí co jsem napsal, tak je mi to upřímně jedno tohle je můj názor. Je rok 2018 proboha.. Z Bible už neplatí pomalu nic.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 11. 2018 v 22:38Off-line i8051  (50/184/97)
Chlapci, chlapci .. predevsim uzivejte zivota. Delejte veci, co vas bavej, ktery vas necim naplnujou, ktery vam prinasej radost a stesti. Sami nebo s partnerem, jak kdo chcete. Nema cenu se vztekat nad vecma, ktery stejne odsud nevyresite a pokud jo, zjistite, ze jste tim spoustu casu promrhali. A kdyz se to pak nekam pohne a nejakej novej institut vznikne, tak zjistite, ze stejne nemate nikoho, z kym byste ho vyuzili :-) Me je treba osobne jedno, jestli budu registrovanej nebo man a nebo zelka, podstatny jsou v zivote jiny veci :-) Vas zivot nebude lepsi, kdyz tu bude institut buzniho manzelstvi, vas zivot bude lepsi, kdyz se mu budete venovat a nekam si ho nasmerujete. Vy sami, nikdo jinej to za vas neudela. Na umely skatulky si nehraju a chci si ten zivot spis uzit. Az se nekdy nekde stane nejakej fail a pujdete do kytek, bude uz pozde fnukat, ze jste si zivot neuzili, protoze jste bojovali za vznesenou vec. To bude kazdymu jedno :-)
21. 11. 2018 v 22:40Off-line Bweepo  (21/175/60)
Jsme sekulární stát. Žádný tradice, náboženství ani žalmy tu neplatí, můžeme si tu dělat, co chceme. Ústav pro jazyk český i Akademie věd fungují. Takže slovu manželství můžeme dát klidně význam 'zákon o přenosu povinností při kontrole označování hovězího masa' a nikdo ani nemrkne.
21. 11. 2018 v 23:46On-line tbene  (19/-/-)
Naprosto souhlasím
22. 11. 2018 v 09:15On-line FreudToldYou  (25/179/65)
Lukyysku homosexuálu jsou tu tak strašně dlouho. Třeba thébský svatý oddíl byl 370let před naším letopočtem, mezi samurajema byly gayové, hodně pirátů utíkalo na moře kvůli zákonům utlačujícím homosexuály na souši, okolo Alexandra Velikého jsou spekulace do dnes a ty řekneš že se o tom nevědělo? Ale prosím tě. Navíc možnost na šťastný život máš i bez svazku manželského. O co ti přesně jde? O úlevy na daních? Nebo abys dostal majetek svého partnera až umře? Nebo ti je od malička podsouváno že manželství je vrcholem lásky? Viděl si okolo ty hetero páry a řekl sis "chci být taky tak šťastný!"?? Manželství ti to tvé štěstí nepřinese stejně jako spoustě rozvádějících se párů. Seš zblbnutej propagandou nebo co? Si vychovaný abys věřil v manželství ale věříš v nej slepě
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 11. 2018 v 10:17On-line FreudToldYou  (25/179/65)
A jinak Bweepo pozor když říkáš věci jako že tu žádné tradice neplatí a že si můžeme dělat co chceme. Až tě partner podvede budeš odkazovat na to že se podvádět nemá? To je z víry. Až tě budou mlátit v parku do krve budeš říkat že se jiným ubližovat nemá? Další pozůstatek víry. Dávej si pozor na svá slova než je proneseš před někým kdo je bere tak vážně jako já, mohl bych totiž zapomenout na tradice slušného chovaní a kopnout tě do hlavy :* pokrytci odporný
22. 11. 2018 v 10:35Off-line Fluid  (25/183/95)
Já si myslím, že homosexualita má tradici mnohem delší než instituce manželství nebo křesťanství, takže podle mě do do společnosti vždy patřilo a bude patřit. Navíc buď já konzervativním (což částečně jsem), tak bych podpořil homosexuální manželství, jelikož reputace této instituce klesá, lidé nevidí důvod se ženit. Homosexuálové to naopak chtějí a mohou tím pádem ukázat i hetero lidem, jak se skvěle žije v tradiční rodině. A to by mohlo právě pomoct zachránit tradiční rodinu před dnešní dobou!
22. 11. 2018 v 10:44On-line FreudToldYou  (25/179/65)
Tradiční rodina plodí děti ze svých vlastních části těla a neadoptují rozumíš? Tradiční rodina je základní cihla pro stát. Plodná rodina, rodina normální ne žádný mentálové ne homosexuálové. Tak hlavně ať homosexuálové ukážou normálním rodinám jak si předávat mezi sebou pohlavni choroby a podobné věci protože to je doména hlavně homosexuálů že ano. To se kurwa vnímáš jako nějaká záchrana lidstva? Děláš si pak už p****? můžete být vubec ještě víc namyšlení a zdegenerovaný? Já fakt padám na hubu z těch argumentů tvl. Argument úroveň hovno s emotivním pozlátkem ale racionální myšlení a k***ické uvažování chybí.
Těžko se facce ubrání a tak je chudinka strašně humánní :D
22. 11. 2018 v 13:19Off-line Bweepo  (21/175/60)
Freude, když mě podvede partner, nebudu se odkazovat na víru, ale na dřívější definici našeho vztahu. Pokud mě někdo bude mlátit v parku, budu se odkazovat na platný Trestní zákoník ČR a ne na desatero. Česko je sekulární stát založený na pořádku, proto tady platí zákony a ne žádné tradice.

ps. Ochrana lidských práv rozhodně není pouze záležitostí biblických, potažmo křesťanských hodnot. Již Chammurapiho zákoník ze 17. století př. n. l. zajišťoval určitou ochranu před kriminální činností.
22. 11. 2018 v 14:35Off-line Anonym
Manželství, tradiční hodnoty, to bylo sepsáno a stanoveno tak dávno, že je ostuda se tomu v moderní době podřizovat. Tohle nemusí být jediný problém, který nastane v budoucnu. Svět se vyvíjí, máme ustupovat my a příště to bude něco jiného a přijde podobná pipka se svým krásným proslovem.. Nikdy neuděláme pokrok a nebudeme moderní civilizace, pokud bude stále platit něco, na co už sedá prach.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload