Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Léky na vysoký tlak

27. 11. 2018 v 17:58Off-line Anonym
Před rokem mi můj kardiolog diagnistikoval hypertenzi což je vysoký krevní tlak. Vzhledem k mému věku mi nenapsal žádné léky. Teď po roce se mi ovšem poslední dny dělá špatně. Cítím jak mi rychle tluče srdce. Na kardio se jdu objednat zítra, ale jak to tam znám tak tak tři tejdny čekání minimálně. Nevíte co bych měl dělat? Jestli jsou nějaké léky bez předpisu nebo tak? Děkuji.
27. 11. 2018 v 19:35Off-line i8051  (53/184/97)
Tvl tys taky nasel zdravi na hnoji, ze si s nim chces takto hrat? .-)
27. 11. 2018 v 20:50Off-line Invictus  (23/182/100)
Třeba se zkus v zimě líp obléct, mít vrstvu navíc na nohách, pokud tam teda nemáš hustou přírodní vrstvu. Když ti promrznou končetiny jako prsty a jiné časti těla, začnou se ti stahovat cévy, aby propustily méně krve a zabránily ochlazování krve. Krev tak zůstává v trupu a může zvýšit tlak.
Jestli chceš být zdravý, starej se teď, ne když ti začíná být blbě.

ST: Souhlasím se změnou stravy, změna stravy dokáže všemožné, ale zase bych nesouhlasil s "přírodní léčbou bez vedlejších účinků" (tak mi to aspoň vyznělo). Některé léky pochází z přírody a jsou to většinou i ty, které mají dost vedlejších účinků, obecně alkaloidy. Zase chápu, že je lepší (z pohledu zdraví) do sebe cpát obarvenou vodu s placebo efektem a žádným vedlejším účinkem, než látky kombinující zatěžování jater/ledvin, léčivý účinek a vedlejší účinek.
27. 11. 2018 v 21:24Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Hlavně nejez žádný léky bez předpisu, nebuď blázen.
27. 11. 2018 v 21:53Off-line heavick  (59/-/-)
Vysoký tlak ale nemá nic společného s rychlostí tepu... tam bude jiný problém, například stimulace návykovými látkami, nebo tak štítná žláza, hormony, životní styl...
27. 11. 2018 v 23:42Off-line smaragd15  (22/180/85)
Bez predpisu je magnezium čo viem to je na sťahovanie a potom čo poznam tušim su na predpis Lozap H a Coronal 5. ale tieto lieky ti musi lekar doporučiť inak ne...bez predpisu možeš jedine to magnezium uživať nič ine ale zas to magnezium nesmieš prehanať tušim že dve tabletky za možu na den teraz to davkovanie si nepamätam.
a teraz ešte čitam čo napisal STV tak aj to je pravda ak maš vysoku nadvahu tak musiš schudnuť lebo nadvaha je velka zaťaž pre srdce.
28. 11. 2018 v 04:29On-line Richard33  (44/185/80)
Mě teď po cévní mozkové příhodě dávají prestarium neo. Před tím taky bez léčby :)
28. 11. 2018 v 05:57Off-line Mio6602  (103/-/-)
Je to dnes hrůza, co se děje. Dokonce prý už i děti na prvním stupni základní školy si nosí s sebou nějaké tablety. To za nás nebývalo.
28. 11. 2018 v 07:02Off-line smaragd15  (22/180/85)
Ja si osobne myslim že to je všetko sposobene touto dobou...v obchodoch sa predavaju sračky ktore nemaju vyživu a tym padom sa človek stava lahkou obeťou ochoreni...
28. 11. 2018 v 10:23Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Nejdřív bych se zhulil, až pak bych přemýšlel o používání chemických sraček od farmaceutické pakáže
28. 11. 2018 v 10:28Off-line smaragd15  (22/180/85)
FreudToldYou no len tie chemicke sračky od farmaceutickych firiem nas ľudí udržuje naživo, ako ja som závislý na inzuline bez neho je semnu amen, takže človek ma na výber...buď bude brať tie sračky alebo zemre...a čo sa tyka toho zhulenia tak ti poviem že to by si ešte viac uškodil svojmu telu než lieky.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 11. 2018 v 10:42Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Jo rozhodně :) říká tvoje máma nebo vědci co mařenu několik let zkoumají? Jen by mne zajímalo jak mu to podle tebe může výrazně uškodit. Jak přesně mu po jednom zhulení na zkoušku tráva zničí život? Třeba znám slečnu která trávu kouří kvůli nemoci protože léky od doktorů jsou pro tělo moc agresivní a život jí stejně neprodlouží. Inzulín prosím tě chápu za ten bych trávu nevyměnil proboha! Ale mně na občasnou srdeční arytmii pomáhá se zhulit bez do sebe cpát další látky. Musíme toho do sebe cpát čím dál tím víc protože naše tělo ztrácí s každou pilulkou a s každým očkováním vlastní obrany schopnost, zvyká si na to že ho chrání látky co přichází zvenčí takže už se nemusí bránit samo.
28. 11. 2018 v 14:36Off-line yperit  (91/186/68)
Anonym:nemysli na to, a nech všechno na doktorech-tím, že budeš mít nervy v kýblu,stejně nic neurychlíš
28. 11. 2018 v 19:43Off-line Invictus  (23/182/100)
Smaragd: Chemické sračky máš i v lécích čistě z přírody. Můžeš jen hádat, které bakterie ti vytváří inzulin, můžeš taky i hádat, kolik léčiv pochází, nebo alespoň se donedávna získavalo z rostlin. Morfin z máku setého, efedrin z chvojníku, kolchicin z ocúnu, aspirin z vrb, digoxin z náprstníku, kanabinoidy z konopí, atropin z rulíku, významné jsou i námelové alkaloidy. Vše z přírody.

FreudToldYou: S každým očkováním právě získáváš imunitu, to je taky důvod, proč se nemoci, proti kterým se očkují děti, neobjevují. Což je i problém dnešního neočkování dětí, malá část populace se nemusí nechat očkovat za předpokladu, že se většina naočkovat nechá. Protože očkovaní nemůžou být tak snadno přenašeči nemoci, jsou ti, kteří nepodstoupili očkování, do jisté míry chráněni.
Co se týče léků, ano, některé oslabují imunitu, jako příklad lze uvést glukokortikoidy. Ale nemůžeš říct, o každém léku, že oslabuje obranyschopnost. Je to tak, že pomáhá tam, kde si tvé tělo neví rady. A i kdyby byla pravda, že všechny léky oslabují obranyschopnost, proč prof. Holý objevil zázračné pilulky prodlužující život HIV+ o roky až desetiletí?Oslabují tě nebo pomáhají, tam kde si tvé tělo neví rady.
Taky se dá ale říct, že tráva oslabuje tvoji obranyschopnost.
28. 11. 2018 v 22:02Off-line kloudik  (38/182/80)
Já sem velkej fanoušek konopné léčby a nemám na mysli hulení který přímo nesnáším. jen prostě vím že obsahuje spousty látek který opravdu pomáhají takže tomu dám přednost před chemií
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload