Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Peklo pro demokraty

28. 11. 2018 v 20:58Off-line Anonym
Říkám si, jak asi musí vypadat peklo pro věřící členy "pražské kavárny". Je to jedna velká hospoda bez klik, takže se nedá utéci ven, v té hospodě se opájejí (a opíjejí) Zemanovci. V čele místnosti je hradní křeslo a na něm Miloš Zeman s čelenkou na který má napsáno Prezident ČR navždy, nebo Nejlepší prezident ČR ever. Jo a už jsem říkal, že je nesmrtelný? Zemana na trůně ovíjejí vějíři z kůží členů TOP09 Jiří Ovčáček a Felix Slováček, na jediné velké obrazovce na stěně lokálu běží nekonečná smyčka Soukupových pořadů, sem tam střídaná Šlágr TV, nebo hitem Já volím SPD od Žižkový. V rádiu zas pro změnu často hraje Ortel a nebo záznamy Zemanových sprosťáren na českém rozhlase a jiné útoky na novináře. K pití se podává Grešlák, Gambrinus a nejlepší pivo k dostání je Starobrno. Nesmí chybět utopenci. V tomto lokále se jde připojit pouze na cenzurovaný Fakebook, který hlídají Slušnočeši a jediný zdroj informací je Aeronet a Parlamentní listy. Oblíbenými tématy pro rozhovor zde je výsměch k***ikům MZ, TO a chvála Zemanovy a Babišovy politiky. Ten je zde věčným předsedou vlády a jeho firma dodává vyrábí potraviny, které zde hostinský nabízí. A kdo nemá rád Babišovy dobroty, může si nabídnout něco z Tomiova sushi-baru. Za hejty na Kalouska vám dá i slevu. Měnou je zde babishcoin. O hudební zážitek se zde starají Michal David, Tomáš Ortel Hnídek, Daniel Hůlka, Helena Vondráčková a Olivie Žižková.
28. 11. 2018 v 22:16Off-line ozvien  (73/-/-)
Ale ty chytrý, pražská kavárna je zcela jiná skupina, dosti malá, ale stále nechtějící uznat že nebyla zvolena a hrozí jí, že se nedostane do parlamentu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 11. 2018 v 22:30Off-line gin  (63/184/120)
Chápu, že pro becherofkového dědka není kavárna to pravé ořechové.
28. 11. 2018 v 23:38Off-line igy  (38/173/81)
Pražská kavárna dle představ těch, kteří tento výraz používají, je stejně fantasmagorická a neexistující, jako výše popsané peklo :-D

Nicméně... "na jediné velké obrazovce na stěně lokálu běží nekonečná smyčka Soukupových pořadů, sem tam střídaná Šlágr TV, nebo hitem Já volím SPD od Žižkový" ... prosím, přihlašte se, pro koho by toto nebylo peklo, ať už je z kavárny nebo ne? :D
29. 11. 2018 v 12:27Off-line A.Lexi  (30/170/75)
Chybej ti tam Babicovy dobroty z tech kurecich kuzicek nebo co to je za humace pro socky.
29. 11. 2018 v 12:36Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
A tohle je pražská kavárna nebo to co zní zbylo, ta malá sorta lidí hlásající svojí pravdu která je ta jediná správná neboť oni jsou naše intelektuální elita a naše ubohé názory rozcházející se s těmi jejich jsou jen názory ubohého člověka bez morálky?
Podle sociologa Daniela Prokopa je metafora pražské kavárny nebezpečná, protože její užívání má v pozadí mocenské ambice: „Nechává vybrat, zda chcete patřit byť trochu nejasně k nám (obyčejným lidem), nebo k privilegovaným snobům bez životních zkušeností.“ Podle Prokopa tak vede k umělému rozdělování společnosti.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 11. 2018 v 17:44Off-line yperit  (91/186/68)
Ale co s těmi, co nejsou privilegovaní snobi, a mají určité životní skušenosti pramenící z prostého pozorování světa kolem sebe, kterým je intelektuální nadřazenost ukradená a přesto jim prostý rozum velí dávat si pozor na člověka, který jde i ve vlastní rodině přes mrtvoly a ohání se veřejným blahem?
29. 11. 2018 v 19:04Off-line Invictus  (23/182/100)
Adrianek: Tohle je naprosto perfektní případ pro média. Je to o uprchílích, násílí a obětí je původní obyvatel. Když šikanovali mě, v novinách se o tom nepsalo, když jsem šikanoval já, v novinách se o tom taky nepsalo. Obecně lze říci, že jakýkoliv případ šikany se velmi těžko dostane do novin.

LT: Poněkud Orwellovská představa.
29. 11. 2018 v 22:22Off-line ozvien  (73/-/-)
Mladá generace nemá jednu důležitou životní zkušenost a sice ten pocit když strana naslouchá. Žijí v pocitu iluze, soukromí již neexistuje a oni si to neuvědomují, že špehování díky technice pokročilo velice. Není politik který by měl nějakou vizi, společnost je konzumní. Kam to spěje?
30. 11. 2018 v 00:10Off-line paul86  (103/-/-)
Přečetl jsem to poprvé, podruhé, potřetí... Pořád nechápu a ptám se - co to k***a je???
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload