Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Android vs. iOS

02. 12. 2018 v 17:08Off-line Anonym
Dobrý den, potřeboval bych se zeptat na váš názor ohledně operačního systému. Vybírám nový telefon a stále nevím pro jaký bych se měl rozhodnout. Jelikož jsem již v minulosti vyzkoušel obě platformy, můj názor směřuje k tomu, že s iOSem se mi, jakožto běžnému uživateli, pracovalo lépe. Naopak s Androidem mám zkušenosti, že po cca 3-4 rocích užívání, bylo zařízení téměř na odpis. Možná tu teď rozpoutám válku názorů, ale zajímalo by mě jaký názor, popřípadě zkušenosti s tímto máte. A jaký z nich byste volili. Pomineme-li tedy otázku peněz...

Jen tak okrajově, rád bych vybral telefon který by vydržel co nejdéle. Nepovažuji se za člověka, který má ve zvyku střídat telefony častěji než ponožky...
02. 12. 2018 v 17:17Off-line martinlhotsky  (29/-/-)
Určitě iPhone 6s Plus 32gb je skvělý tak si to kupte,ale pozor některé obchody vydávají resparovane za nové.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
02. 12. 2018 v 17:29Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Mám iOS a k Androidu přejdu jedině, pokud Apple zkrachuje.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
02. 12. 2018 v 18:09Off-line stefo  (35/168/66)
V súčasnosti Android verzia 7.0. je lepšie ako pred 3-4 rokmi Android verzia 4.1., či verzia 2.3.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 12. 2018 v 20:30Off-line i8051  (53/184/97)
Hele, kdo si ten telefon/system kupuje a kdo ho bude pouzivat. Ze by ty? Fajn, tak si vyber ten, kterej chces a kterej se ti libi :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 12. 2018 v 22:49On-line Titan24  (30/168/56)
Já teda taky s Androidem spokojenost. Jako sice občas zapnutí Bluetooth sekne a zároven rest**tuje mobil, ale kolikrát člověk použije Bluetooth. Tohle je maličkost (a nestane se to vždy). Na Android je taky víc applikací - tudíž větší výběr softwaru :)
02. 12. 2018 v 23:30Off-line i8051  (53/184/97)
Titan24: "ale kolikrát člověk použije Bluetooth"
---------------------
to myslis vazne? BT se pouziva snad furt, ne? :-) a pro informaci: to, ze se ti rest**tne mobil, kdyz zapnes BT neni problem Androidu, ale toho, cos koupil za suntovy zelezo :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 12. 2018 v 02:51Off-line BussterX  (103/130/150)
Sedumačtyřicetiletý pán i8051 poučuje dvaadvacetiletého mladičkého dynamického perspektivního zajíčka titan24 o informačních technologiích? sodoma gomora O_o
03. 12. 2018 v 11:07Off-line atrey1  (33/173/74)
Mám samsung galaxy s7 edge už přes 2 roky a nemůžu vynachválit ! ;)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 12. 2018 v 11:36Off-line i8051  (53/184/97)
Bussi, jako vetsina zde, ma i Titan v nicku vek, kdyz ho zalozil. To bylo pred 5ti lety .. takze je mu 29 a uz se ta nase vekova diference zmensuje :-) myslim, ze ty, jako vzorny pozorovatel, si teto vekove anomalie nekterych perspektivnich zajicku jiste vsiml :-)
03. 12. 2018 v 11:38Off-line i8051  (53/184/97)
Ano, zde souhlas s atreyem, sice mam obyc bez edge, ten me sral, ale nelehlo to snad nikdy a otocil jsem to naposled nekdy v zari :-)

Btw kdyz kamaradum pretahuju ruzny mobily z velkoobchodu, tak jim vzdy "tady na ty tocne rikam", at si nekupujou ruzny Lehovna a Huaveeje jen podle toho, co videli v reklame a co kde cetli v Computeru. Ale je to marny, je to marny, je to marny. Do pul roka jsou s tim zpet na reklamaci a az tak napotreti zjistej, ze je fakt lepsi koupit nejakyho Samsunga, klidne nizsi radu, ale ze to bude fungovat. Samozrejme i Samsung se nekdy vysype, ale ta penetrace zavad a problemu je nekolikanasobne nizsi.

*bavim se ted o androfounech, protinavrhy s japkama ted neresim, protoze je nepouzivam a tudiz neznam, nicmene na to stejne nekdo takto zareaguje :-)
03. 12. 2018 v 11:42Off-line martinlhotsky  (29/-/-)
Samsung galaxy 7 edge je lehko reozbitelny a andriod je k nicemu a nei vyspely jako ios u applu
03. 12. 2018 v 11:42Off-line martinlhotsky  (29/-/-)
Myslim displej a malware
03. 12. 2018 v 11:52Off-line i8051  (53/184/97)
Martine, chlapce nestastna, odolnost displeje a vyspelost OS je funkci vyzralosti jejiho uzivatele :-) By me zajimalo, jakou super neodolatelnou vyspelost ma japko oproti androsi. Vzdyt to pouzivas hlavne na fejsbuk a snapchat v mekaci a kfc, kde je zdarma wifi :-)
03. 12. 2018 v 12:28Off-line igni  (36/192/130)
IOS ma snad smysl jen pokud mas komplet reseni od Apple, tedy uzijes si celou jejich plejadu produktu a tu spolupraci mezi nimi. Ano, z hlediska obyc uzivatele je to jednodussi rozhrani nez Android, ale za to se taky plati (nejen HW, ale treba i za software navic, ktery casto sezenes jako free do Androidu a na iOS stoji nekolik euro).
Android se stale velmi rychle vyviji a hodne se za poslednich par let zmenil. Dneska muzes mit telefon s GUI od vyrobcu, ktera treba i pripomina fungovani iOS (napriklad MIUI od Xiaomi), ale muzes mit i cisty android v ramci programu Android One, ktery je zase sviznejsi dlouhodobe. Co pises, ze po 3-4 letech je nepouzitelny, bohuzel smir se s tim, ze dnesni telefony, i pokud jsi koupis higend za 25k, tak jsou delane zivotnosti na 3-4 roky. Vyssi stredni trida 2-3, nizssi stred tak do dvou let. Z druhe strany, dneska koupis velmi pekny telefon s Androidem za 6k. Tak to te zase nemusi tak trapit, ze ho za 1.5-2 vymenis. ;)
Stefo: Soucasny Anroid je bud 8.1 nebo 9 (nenapsal sem jen 9, protoze ten ma zatim jeste jen par zarizeni :D )
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 12. 2018 v 12:49Off-line stefo  (35/168/66)
Igni: v najnovších modeloch môže byť Android verzia 8 aj vyššia, no najdostupnejšie je ešte Android verzia 7.0
03. 12. 2018 v 13:11Off-line martinlhotsky  (29/-/-)
Igni říká samé nesmysly . Vždy je ios nejlepší a výkonnější než android . Tak přestaň tu lhát. Otesanku!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 12. 2018 v 13:14Off-line i8051  (53/184/97)
Je tak nejak videt, jak nevyzrala decka v podobe napriklad @martinlhotsky nedovede rici zadnou podstatnou a konkretni ficuru, kterou by japko nejak vyrazne prebilo androse, ale invektivy hodne zaka zakladni skoly mu jdou dobre. Dekujeme, zes nam ukazal ta vypatla, ktera uvedena zarizeni hlavne pouzivaji :-) Vis ty co? Vezmi si to svoje jablicko, ktery sis vybrecel u rodicu a bez si na profil vyfotit dalsi fotku svy "sexy" p***le u zrcadla. K tomu je japko v rukou decka neprekonatelny :-)
03. 12. 2018 v 13:18Off-line igni  (36/192/130)
Ano, ale v novych telefon dneska uz bude 8 (Anroid 8 je uz ale pres rok stary) -9. To co je nejrozsirenejsi je jina vec, ale u Androidu je to komplikovane hlavne updaty. To resi program Android One a teda i iniciativa googlu, ktera chce donutit vyrobce delat svoje zarizeni s urcitymi parametry stejnymi, prave proto, aby bylo jednodussi upgradovani.
MarinLhotsky: Top model iOS zarizeni byva vetsinou nejvykonejsi telefon, co jde koupit v danou dobu. Problem je v tom, ze ten rozdil jak ve vykonu, tak treba v kvalite fotografii, dostupnych technologiich atd je dneska uz tak minimalni, ze rozhodne neospravedlnuje skoro dvojnasobnou cenu (novy stal tedka kolem 40k, zatimco Androidi HighEnd telefony stoji dneska kolem 20k (samsung 25-30k). A p***om fotky uz dela dneska lepsi Huawei nez Apple, maij podporu AI atd. Uz to neni zadna dominance ani na papire, a ve chvili kdy do toho zapoctes cenu, tak Apple zacina za vyrobci Android telefonu tezce ztracet.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 12. 2018 v 13:20Off-line i8051  (53/184/97)
On si martinek u rodicu jiste k vanocum zase vybreci novy jablicko. Prece nebude mit rok starej telefon, kdyz kamosi ve skole uz maj lepsi :-)
03. 12. 2018 v 13:28Off-line igni  (36/192/130)
I8051: Jako ta dnesni spotrebni spolecnost je v tomhle hrozne vtipna. Ja myslim, ze sem nadstandartni uzivatel jak telefonu, tak kompu atd. A zrovna u telefonu proste ten hon za nejlepsim a nejdrazsim nechapu. Pokud clovek neni nejaky vedouci pracovnik, kde jde proste o soucast image, tak to nema zadny smysl. Vzdyt i Android telefon kolem 6k ma vic vykonu, nez bezny clovek bude potreba i kdyby na tom paril hry. A radsi koupim jednou za rok - rok a pul (podle toho kdy se rozbije (protoze u takhle levneho telefonu proste clovek neresi, jestli mu nekde upadne a podobne) telefon za 6k, nez narvat do toho najednou 30-40k.
03. 12. 2018 v 13:33Off-line i8051  (53/184/97)
Me to nerikej, ja mam telefon na to, aby mi slouzil. Decka ho maj na predvadeni kamosum s myslenkou, ze se soupnou v socialnim zebricku. Tahle jeblecna decka tam maj stejne jen veci, co lze ukrast nebo jsou zadarmo (az na vyjimky). Jejich portfolio apek je fb messenger, whatsapp, snapchat, youtube a 32GB nakradeny muziky a filmu. To je vse. Zadny spesl apky navic. K cemu 32G japko, kdyz veskery fotky se mi syncaj na cloud/gp, muziku jedu ze Spotify a filmy z Netflixu? Kdyby si koupili "sracku" za 10 tisic a ne imidzofku za 40, tak jim zbyde na predplatny spotify+netflix na 20 let dopredu :-)
03. 12. 2018 v 13:37Off-line igni  (36/192/130)
Je to tak. Docela trefne si to poznamenal s tim socialnim zebrickem :D To me nejvic bavi, jak drahy telefony, znackovy hadry a podobne resi na stredni skole kvuli nejake spolecenske prestizi, a pak kdyz si realne v prostredi, kde maji vsichni penez vic nez je bezne, tak zjisti, ze pulka z nich ma telefon pod 10k, protoze je to spotrebni zbozi a hadry kupuji jak jim to padne pod ruku v obycejnych obchodech nebo na netu, a na nejakou znacku pecou :D
03. 12. 2018 v 14:58Off-line martinlhotsky  (29/-/-)
Ja jsem nekde cetl ce v cine jak vyrabi smobily jako je samsung ,hueawei a htc aj. tak dam davaji čip ktery je nachylnejsi na skodny malware a trojskeho kone. ja vim ze jste si vy devianti proti me zpykli myslim igni, i8051i.
03. 12. 2018 v 14:59Off-line martinlhotsky  (29/-/-)
S andriodem
03. 12. 2018 v 15:28Off-line hc05  (24/-/-)
Jo s tými fotkami, najlepší fotomobil je Google Pixel 3 :) a za ním je Iphone XS .. a ten Pixel ukazuje to, že nepotrebuješ tri alebo štyri objektívy ako to spravil Samsung a Huawei :) Inak tieto android mobily majú dosť masívne nadstavby ak sa o ne nestarajú výrobci naďalej, tak sa nedivte, že majú spomalené reakcie a zasekávaju sa .. Ale tie ktoré sú v Android One, tak tie su dobré :D a samozrejme to záleži od toho, že čo chceš robiť na tom mobile .. ak chceš byť len na sociálnych sieťach, tak ti bude stačiť aj nejaký lacnejší Android poprípade Iphone 7 je stále veľmi vydarený mobil (až na tu baterku) ale ak chceš s mobilom fotiť alebo upravovať fotky alebo bezkonkurečnú plynulosť systému tak investuj do Apple nesklame ťa :) (okrem Iphone XR to je výsmech )
03. 12. 2018 v 17:12Off-line hardestboner  (42/186/-)
Ak chceš aby ti aktualizovaný vydržal co najdlhšie, tak rozhodne iPhone. Life support Applu je 5 rokov. To nemá žiadny android
03. 12. 2018 v 17:57Off-line i8051  (53/184/97)
Tak tohle je perla hodna odbornika na mobily :-)) prej nachylnejsi cipy na malware a trojany :-))
---------------------
martinlhotsky (23/187/79)
Ja jsem nekde cetl ce v cine jak vyrabi smobily jako je samsung ,hueawei a htc aj. tak dam davaji čip ktery je nachylnejsi na skodny malware a trojskeho kone. ja vim ze jste si vy devianti proti me zpykli myslim igni, i8051i.
03. 12. 2018 v 18:14Off-line martinlhotsky  (29/-/-)
04. 12. 2018 v 01:40Off-line igni  (36/192/130)
Martinlhotsky: nachylnost je spis dana SW nez HW a obecne Macintosh byval vzdy bezpecnejsi system, protoze ma lip hlidane uzavrene zdrojaky.
Ale hlavne, nechci ti kazit iluze, ale Apple mobily se delaji taky v Cine, vyrabi je cinsky Foxconn ;) V Cine vyrabi vsichni, at uz je to Cinsky Huawei (logicky), nebo HTC (ktere je z Taiwanu) ci Samsung (ktery je Jihokorejsky)
04. 12. 2018 v 20:25On-line Titan24  (30/168/56)
Ičko se mýlí...29 mi fakt není :D A ještě pár let naštěstí nebude :)
A už mne to otravuje, jak pořád dokola omíláte můj věk. Najděte si jiný téma....já to stokrát vysvětlovat zvláště pro vás nebudu.
04. 12. 2018 v 20:56Off-line i8051  (53/184/97)
Titane, nam to nevysvetluj, vysvetluj to tem, ktery balamutis umele snizenym vekem o tak 4-5 let. Nam ostatnim je to zrejme jedno, my uz te zname a balit te fakt nebudeme :-)
04. 12. 2018 v 23:21Off-line CreativeOne  (22/173/64)
Za mě iOS.
1) U iOS máš vždy čistý systém, u Androidu jen v případě, že máš přímo telefon od společnosti Google. Jinak vždycky nová vydaná verze musí projít úpravou jednotlivých společností (Samsung, Alcatel, whatever), což s sebou může přinášet určité problémy navíc.
2) S prvním bodem souvisí to, že když vyjde nová verze systému, na iOS si ji nainstaluješ hned, u Androidu ji díky koloběhu na jednotlivé společnosti získáš až za pár týdnů, v nejhorším měsíců.
3) iOS má podporu systému až na 5 let, u Samsungu a jemu podobných máš takové 2 roky podpory. Pak nebude systém vylepšován, upravován, takže tam bude čím dál tím víc děr.
4) Android je úplně jinak koncipovaný systém, který se časem skutečně zasekává a po letech je na odpis. Mám zkušenost s nákupem tabletu s Android (konkrétně Samsung) a iPadu. iPad jede dodnes, na Androidu už bez sekání nerozjedu ani Seznam.cz.

iOS má ale i nevýhody, např. má větší množství placených aplikací na AppStore, nemůžeš stahovat hudbu přímo na telefonu, nýbrž ji musíš stáhnout na počítač a z něj do telefonu. Nehledě na to, že nemáš-li MacBook, ve kterém je iTunes automaticky, musíš si ještě do běžného počítače s Windows nainstalovat iTunes, který je kdo-ví-proč velký jako kráva - na to, že ho člověk (alespoň v mém případě) chce používat jen na nahrávání písniček do mobilu.

Přesto už bych se za sebe k Androidu nevracel. Ale záleží na tobě. Ono je těch výhod/nevýhod více, na YouTube o tom určitě budou videa, doporučuji třeba videa Petra Máry. Věnuje se tomu pěkně.
05. 12. 2018 v 00:47Off-line Becam  (31/177/90)
IOS, jistě nemá tolik vychytávek není tak variabilní ale je to držák. Mám 6s už x let a nikdy se mi nestalo že by se seknul, vypnul nebo dělal co neměl. Což se u xiaomi mi3 říct nedalo, ten se začal sekat po půl roce. (Oba telefony jsem měl nové)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 12. 2018 v 15:02Off-line Betonica  (39/191/93)
Za me tez iOS. Jak si clovek posteluje dobre iCloud na telefonu a macu, neni co resit.
09. 12. 2018 v 17:27Off-line Anonym
Díky za odpovědi. Ještě bych se rád zeptal nějakého zastánce apple věciček... když vám skončí iOS podpora, není to zařízení z nějakých 30-40% useless?
Nebo pokud bych to formuloval jinak, neklesá uživatelská hodnota toho zařízení??
09. 12. 2018 v 22:22Off-line martinlhotsky  (29/-/-)
Ja vím. Ale apple výrobky jsou navrženy konstrukce mobilu součástky jak bude vypadat s jaký materiál a iOS rozhoduje firma apple sídlící v USA
10. 12. 2018 v 11:10Off-line igni  (36/192/130)
Martinlhotsky: ano, to tve vyjadreni presne odpovida uzivateli iOS, nema hlavu ani patu a clovek aby to lustil :D Ale dneska se citim jak Colombo a povedlo se. Kazda firma si navrhuje svoje telefonu (HW) sama, nikdo jiny o tom nerozhoduje. Vyrobci pak pouziji ty dane specifikace. Jediny rozdil je tady SW, kde ma Apple sjednoceny (jediny) soft a Android ma mnoho verzi a rozna GUI + se musi upravovat vyrobci pro jednotlive modely, aby to fungovalo dobre. To je proste dan za otevreny system jako je Android, ale zase kazdy si muze vybrat dle sveho vkusu :)
10. 12. 2018 v 14:18Off-line i8051  (53/184/97)
Martinlhotsky (23/187/79) NOVÉ
Ja vím. Ale apple výrobky jsou navrženy konstrukce mobilu součástky jak bude vypadat s jaký materiál a iOS rozhoduje firma apple sídlící v USA
-----------------
v jakem to je prosim jazyce? lze to prelozit do cestiny? :-)
10. 12. 2018 v 16:47Off-line CreativeOne  (22/173/64)
Anonym (TenNerozhodný): Když skončí podpora iOS, jednoduše už nejsou vydávané žádné aktualizace systému pro daný telefon, nikdo prostě už dál ten daný systém na přístroji nerozvíjí. To ale neznamená, že pak zařízení nejede. Já mám x let starý MacBook, kterému skončila podpora (resp. nový systém už na MB nenainstaluji, již není podporovaný), ale MacBook jede stále jako hodinky.

A stále je na tom z tohoto hlediska iOS lépe než Android, poněvadž Androidu skončí podpora o takové tři roky dřív. Navíc ještě Google vydává výpisy opravených chyb, takže případný hacker si prostě najde, jaké chyby byly ve které verzi a pak toho může využít. To se u iOS nestane, poněvadž ten nic takového nezveřejňuje. Nehledě na to, že i bez podpory jede iOS věcička déle bezchybně a plynuleji než Android telefony.
10. 12. 2018 v 16:48Off-line yperit  (91/186/68)
Mám IPhone i Galaxy od Samsungu a stejně nejvíc používám nejlevnější placku od Huawei-když ji rozbíjí, nic mně nesere-když jdu mezi lidi, co mají Apple-beru IPhone, jinak Samsung-jen měním kartu. Osobně si myslím, že jsou iPhone celkově lepší, jak továrním zpracováním, tak uživatelským komfortem-jen to zabíjí jejich cena. Celkově jsem nejvíc spokojen_ s Huawei-překvapivě dobrý, poměr cena/výkon-ten rozdíl oproti iPhone není tak velký, jak mně přesvědčovali prodavači, že bude.
10. 12. 2018 v 16:54Off-line CreativeOne  (22/173/64)
Ype***: Tak ono záleží, s jakým účelem telefon kupuješ. Výkonný je lecjaký telefon, takový Note 9 je zaručeně výkonný telefon. Nicméně já se spíš než přes výkon orientuji přes výdrž, pročež z tohoto hlediska iOS jistě vede... ale je jasné, že když člověka zajímá hlavně výkon spíš než trvanlivost, tak že jsou levnější alternativy. Jsem typ, co radši koupí drahý telefon a pak má 6-7 let pokoj, než abych si kupoval nový telefon co dva tři roky. Ale chápu, že někomu to může vyhovovat jinak.
10. 12. 2018 v 17:05Off-line yperit  (91/186/68)
Creative: ze stejného důvodu jsem šel do IPhone-abych měl kvalitní telefon na několik let-nicméně ve stejnou dobu jsem kupoval i Huawei a Galaxu, tak teprve čas ukáže, který z nich výdrží nejdéle. Teď jsem chtěl kupovat drahé polovičce iPhone na Vánoce, ale mele něco o rozchodu, pokud ji šáhnu na milovanou Nokii, 5ak to nechám 5ak.Telefony nežiju, spíš dojebávám okolí tím, jak málo o nich vím, ale snažím se mít právě z toho důvodu nejlepší modely
10. 12. 2018 v 19:09Off-line igni  (36/192/130)
Creative one: ani iPhone dneska nedá 7 lety neblázni. 7 let je druhá, max třetí generace iPhonu. Už po 4 letech je to starý krám. A z hlediska ceny, nižší střední třída androidu je dneska v ceně, že si budeš každý rok kupovat nový a budeš na tom líp jak u iPhonu jednou za 4 roky. A výměna přístroje, kdy máš všechno synchronizované na cloudu je otázka 15 minut :)
10. 12. 2018 v 19:42Off-line i8051  (53/184/97)
Igni, nepouzivej tu T9 .. "cloudu" -> "vloudí" :-))
12. 12. 2018 v 13:02Off-line Betonica  (39/191/93)
@Anonyme: Kdy skonci podpora Apple hracek? Tak nevim, na jak dlouho si porizujes mobil, ale letosni iOS 12 dostal i IP 5S, coz je model z roku 2013. Tusim, ze kdyz si letos koupis ajfoun, nebudes ho za pet let uz mit. Proto neni u Apple potreba resit podporu vyrobce. Coz je jednim z velkych rozdilu oproti Android mobilum. Ty jsou totiz podporovany svymi vyrobci tak 2-3 roky a to se bavime o nejepsich modelech SONY. Ostatni vyrobci podporuji svoje modely tak rok nebo dva.
12. 12. 2018 v 13:11Off-line igni  (36/192/130)
Betonica: Vsechny telefony v programu android one maji garantovanou podporu na 2 roky. Jasne, neni to 5 let jako u iPhonu, ale zase si koupim fukcni telefon se vsim co potrebuji za 6k, a za 2 roky ho vymenim zase za 6k. A to je tak mozna cena iphonu starem 2 generace. Kdyz ponechame vsechno stranou, tak jenom ta cena jasne nadrzuje android telefonum.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 12. 2018 v 22:57Off-line martinlhotsky  (29/-/-)
Zbytečné tak často kupovat mobily . Lepší je iPhone který má životnost více 7 let a mnohem déle , mluvím z vlastní zkušenosti. Vždy záleží na opatrnosti a zacházení . Ale vždy je nej IOS . Tak verte je to skutečnost. Vše co tu píšou lžou tak nevsimejte si toho a kup. iPhone 6s plus
novější
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 12. 2018 v 11:29Off-line i8051  (53/184/97)
Zaslepena zelinarska ovecka becii: "Vše co tu píšou lžou tak nevsimejte si toho a kup iPhone 6s plus" .. p***om zadny opravdovy argument nezaznel (sorry, ale "Ale vždy je nej IOS" neberu jako argument) :-)
13. 12. 2018 v 11:37Off-line igni  (36/192/130)
Martinlhotsky: iPhone 6s se ted prodava za cca 9k. Je to tri generace stary model. Kvuli tomu je srovnatelny treba s Androidim Mi A2, ktery stoji 6 a je to model vydany v lete. Za 9k koupis neco mnohem vykonejsiho, s vecma ktere proste ten iphone nemuze mit uz z hlediska jeho stari. Jediny duvod, proc bych doporucil ten iPhone je snad velikost, kdy prece jen je problem sehnat maly telefon s Androidem a solidnim vykonem (vyjimka je Sony XZ2 Compact), ktery ale ted stoji asi 12k. :)
Martin je tady ujetej na Apple produkty, jako hodne mladych lidy, ale zatim to nicim nepodlozil, jen dojmy a pocity. A jo, verim, ze Apple vydrzi tak 5-6 let od vyroby (coz ale u 3 roky stareho modelu je zivotnost cca 3-4 roky max). A za ty ceny to proste nema podle me smysl, pokud neplanujes nakoupit Apple reseni komplet (pocitac a treba tablet). :)
Ted je zlevnena treba Nokia 8, coz byl minuly rok jeji top model, ma vsechno co od telefonu muze clovek potrebovat, spickovy hardware, vypada skvele a ma cisty android, co znamena, ze bude slapat v klidu dyl, protoze tam nejsou zbytecne sracky.
13. 12. 2018 v 11:48Off-line i8051  (53/184/97)
Igni .. perly svinim :-)
20. 12. 2018 v 03:18Off-line CreativeOne  (22/173/64)
Igni: Mám iPad z roku 2013, který stále jede plynule a bez problému, jako bych ho koupil včera. Za to android tablet z téhož roku už můžu použít leda jako zarážku pod dveře. Nemám nejmenší pochyby, že v roce 2020, kdy bude mít můj iPad už 7 let, pojede stále stejně v pohodě. Stejně jako můj již dosti starý MacBook či nový iPhone...

Tvrdit, že po čtyřech letech je iPhone/iPad krám, to může říct jen člověk, který v životě přístroj od Applu nevlastnil, anebo se chová k pístroji jako ke hnoji...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 12. 2018 v 11:42Off-line igni  (36/192/130)
Creative: a jenom dotaz, kolik te staly srovnavane tablety? Jsou ve stejny cenovych kategoriich?
Tablet neni telefon, samozrejme zalezi, co na jednom ci druhem delas. A to ze funguje, tak zavolam si i ze sveho 5 let stareho Xiaomi Redmi 1S, i sms poslu, akorat uz je proste pomalejsi. A moderni aplikace, treba jako hry, na tom uz nepustim. A to nepustis ani na tom tvem 5 let starem iphonu, protoze vypocetni kapacita proste stacit nebude. Jenomze jako uzivatel androidu nemam naprostou potrebu mit telefon 5 let, protoze za tu dobu prislo plno novych zajimavych technologii, ktere v telefonu treba chci, nove funkce androidu a tak. Krom toho sem za ten telefon utratil 3.5k, tak co bych si nekoupil dalsi za 5k, a potom dalsi (ted sem na 3. telefonu, 2. sem mel firemni, za pul roku max. rok planuju dalsi). Nejak proste davam prednost obnenovat to casteji a dostat se k zajimavym vecem driv, nez jednou za 5 let vytect za 30k :D
26. 12. 2018 v 19:34Off-line CreativeOne  (22/173/64)
Igni: Ano, stály cca stejně. A oba byly ze začátku super. Pokud by mi šlo čistě o výkon - potom bych řekl, že ten android tablet byl super. Jenže mně spíš než o výkon jde prostě o výdrž. Nerad si zvykám na něco jiného, mám rád zavedenou klasiku, na které pojedu, dokud sama neumře, a i tak to "opláču", až se budu muset s danou věcí rozloučit.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload