Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Příběh

09. 12. 2018 v 21:24Off-line Anonym
Jednou jsem spal u kamaráda doma na víkend.Bylo mi tehdy 14 a ten kámoš mněl fakt krásnou mámu.Byly bez otce a jeho máma si vždycky někoho přitáhla domů a šla sním hned do své ložnice.No často když jsem byl u nich doma jsem to nemohl přeslechnou to její vzdychání a jak to prožívala.Bylo jí 41 let, to mi řekl její syn, ona mněla nádherné nohy, pořádný kozy a pěknej zadeček.A když jsem ji jednou viděl stehna, to bylo něco hned se mi stavělo p**o.Byl pátek a kámoš šel do sprchy a já zůstal u něho v pokoji, když se najednou z ložnice jeho mámy ozývalo hlasité,, OH!OH!OH!''nemohl jsem to vydržet a vytasil jsem svůj 16cm klacek a začal si ho honit.Ještě jsem nestačil vystříknout a slyšel jsem jak se kámoš vrací.Rychle jsem si ho zandal do kalhot a šel se atky umít.To už jsem šel do koupelny jen ve slipech, nedalo mi to a nakoukl jsem do ložnice.Kámošova máma(budeme jí říkat třeba Eva) se tam proháněla na ocasu nějakýho chlapa a já nevím co se mi stalo ale zase sem skoro ve dveřích začal honit.Rychle jsem zaběhl do koupelny a všechno jsem to vystříkal do sprchy a začal se mít.Při tom jsem přemýšlel co jsem ted viděl ale snažil jsem se na to zapomenout.Ve sprše jsem byl asi 30 min. což bylo dlouho a ten chlap co tam byl s Evou už odešel.Já vylezl ze prchy a utíral jsem se, když se najednou otevřely dveře a tam stála Eva.Mněla na sobě nějaké erotické prádlo a byly jí přes to vidět prsa.Takový melouny se jen tak nevidí, ona se na mně zadívala a řekla,, já myslela že už seš hotovej'' a chtěla odejít ale najednou si všimla že si honím p**o.Zastavila se a řekla mi,, Nech toho!'' ale já nenechal a vystříkl jsem a ona rychle beze slova odešla.Večer jsemna to musel myslet, 41 let a pořád je to taková kočka...Když jsem se ráno probudil a šel jsem do koupelny na záchod, tak jsem se podíval do ložnice Evy.Spala nahá a deka byla odkrytá a já zase začal honit.Vůbec nevím co semnou bylo ale já jsem musel začít, jenže co horšího se mohlo stát, otevřela oči a vystrašeně se na mně podívala.Já přestal a rychle šel do koupelny a pak jsem se nasnídal.Eva na mně skoro nepromluvila a po obědě jsme lítaly s kámošem celou dobu venku a vrátily se kolem 8 hod. večer.Když jsme přišly zpět ke kámošovy čekal tam jeho otec a že ho vezme k sobě na pár dní.Kámoš se zaradoval ale pak se podíval na mně a řekl mi že se omlouvá, ale že u táty není moc často a chce jet.Jen jsem kývl a chtěl jít domu ale v 8 hod. už byla tma a kámoš mi řekl at u nic přespím, že bydlím na druhym konci prahy a že ted tam chodit by nemělo cenu.Zůstal jsem tedy u kámoše doma a Eva si tentokrát nikoho nepřivedla.Řekla že se jde osprchovat a já jsem se zatím díval na TV.Hned jak zašla do koupelny jsem provedl něco šíleného.Zaběhl jsem do její ložnice a vyndal ze skříně to erotické prádlo co včera mněla na sobě, její vibrátor a spodní prádlo a sundal jsem si kalhoty, lehl si na postel a začal si ho pomalu honit.Vůbec jsem nezaregistroval že voda v koupelně už neteče a že Eva stojí nademnou a sleduje mně.Sedla si vedle mně a já nechal činnosti.Řekla mi,, nechceš stím pomoct?'', no co jsem asi mohl odpovědět?Nic jsem neřekl, jenom jsem polk a ona už mo ho držela v ruce a masírovala mi kulky.Začal jsem se chvět a ona poznala že se blíží výstřik.Vzala si ho do pusy a začala sát.Najednou mněla všechnu mojí mrdku v puse a statečně to polkla a začala mi ho zase honit.,, Vůbec ses za to nemusel stidět že si ho honíš předemnou'', čučel jsem jak nějakej d***l,, mohl jsi říct a já ti mohla pomoct''.To bylo moc, ted mi ho honila už takovou rychlostí, že sem myslel že mi ho chce urvat, při tom honění se soustředila jen na můj penis a já si řekl že musím využít své šance a musím něco udělat.Pomalu jsem natahoval ruku a šáhl jí na stehno, to byla stehna!chvilku jsem je osahával a ona pořád jenom honila a já začal osahávat něco jiného.Její překrásné a velké kozy.Přestala mi ho honit a zavedla mně do kuchyně kde vytáhla nějaký olej nebo co to bylo a nalyla si ho na kozy.Kozy se jí ted nádherně leskly a pěkně houpaly což mně hodně vzrušovalo.Potom mi stáhla předkožku a nastříkala mi na žalud šlehačku a pomalu začala slízávat.Byl jsem v ráji, šlehačku pořád přidávala a slízávala což už jsem nevydržel a zase vystříkl.Zasáhl jsem jí obližej, ten ted mněla bílej a prstem setřela trochu sperma a olízla si prsty.Pak si lehla na stůl a já kní přistoupil a strčil jí ho do její překrásné kundičky.Začal jsem zrychlovat moje pohyby, vrážel jsem do její kundičky a ona už nevzdychala, ale přímo křičela.Nepřestával jsem a ještě zrychlyl na tolik, co to šlo.Mněla orgasmus.Začala si honin k***u a začalo to zní stříkat a rychle mi řekla at to slížu.Musel jsem to ochutnat a tak jsem se dal dotoho.Chtěl jsem vyplivnout ale ona řekla že moje taky spolkla a tak jsem polkl.Nebylo to tak strašné.Zeptala se jestly mi taky chutná šlehačka a já řekl že jo.Nastříkala si to do k***y a řekla at si tedy dám.Začal jsem to slízávat a můj jazýček se vynasnažil aby to pro Evu bylo co nejkrásnější.Opět začala vzdychat a řekla at to do ní nastříkám.Nevěděl jsem jestly zvládnu ještě výstřik ale musel jsem to udělat.Vrazil jsem jí ho do k***y a pořádně jsem začal přirážet.Dál jsem co jsem mohl a povedlo se.Asi po 1 minutě jsem to do ní nastříkal.Vyndal jsem ho a jen jsem koukal jak si ještě masíruje k***u a všechno to zní teče.Můj penis už byl zvadlej a ona mi ještě řekla že to chce do zadečku.Potom sklonila hlavu a řekla že z toho šampiona se musí ještě něco dostat.Klekla si k němu a začala ho pomaličku honit, olízávala mi kulky a pak i můj penis ale pořád nic.Potom mi zase stáhla předkožku a začala špičkou jazyka dráždit můj žalud.Můj penis se vzchopil a zase stál v pozor a Eva řekla,, rychle!''.Tak se ohla a opřela o stůj a já ji začal m***t zezadu.Pořádně jsem se nahla a začal jí ještě šahat na kozy a můj poslední výstřik večera se blížil.Řekl jsem jí že už budu a najednou ona zase začala z k***y stříkat a já jsem jenom koukal a nastříkal jsem jí to i do zadečku.Oba jsme si lehly vedle sebe na stůl a padly únavou.Pak Eva řekla že bychom si mohly jít ještě lehnou do vany a tak jsme šly.Ve vaně na mně nasedla a já jí začal osahávat kozy.Potom jsem si ještě pohrál s jejími bradavkami a zbytek noci se věnovala jen mému penisu.Byla to nejhezčí noc v mém životě a tuhle mrdačku jsme spolu ještě několikrát opakovaly. A muzete napsat podobny příběh který se stal vám
09. 12. 2018 v 21:29Off-line radomir  (40/183/75)
Hele, nespletl sis stránky? Proč to cpeš sem :-D? A jinak, když něco někam veřejně píšu, tak si to aspoň 2x po sobě přečtu - umÍt mi opravdu bodalo do očí...
09. 12. 2018 v 21:36Off-line ellvin  (23/183/81)
Ti tvoje hrupki jsou do očiii býjýcí :-D jinak... s tímhle příběhem tu moc úspěch mít nebudeš! :-)
09. 12. 2018 v 21:53Off-line smaragd15  (22/180/85)
Hele chlapci :D možete mi to zhrnuť? :D lebo ked som pozrel ake to je dlhe až mi slabo došlo :D
09. 12. 2018 v 21:56Off-line ellvin  (23/183/81)
No prostě v tomhle příběhu šlo o to, že si ho nějaký týpek nechal v******t od svobodné matky svého kamaráda. Vyhulila mu ho v době, kdy jeho kámoš byl u fotra a jemu bylo 14
09. 12. 2018 v 22:00Off-line smaragd15  (22/180/85)
Jeeežiši a sem to piše :D to nech napiše na hetero forum :D tam možno uspeje :D alebo nech to da na wattpad a nech z toho spravi menšiu knižku :D
09. 12. 2018 v 22:06Off-line Peta80  (43/187/-)
Smarágdě je líné číst delší texty? Proč mě to nepřekvapuje. :)
09. 12. 2018 v 22:12Off-line smaragd15  (22/180/85)
Peta80 ked vidim v texte anonyma čo piše že: “...nemohl jsem to vydržet a vytasil jsem svůj 16cm klacek a začal si ho honit.“ tak ma to prestane baviť čitať pretože anonym sa chce kvazi nenapadne chvaliť so svojou velkosťou pred inymi tak napiše ešte dalšie koniny k tomu tak načo budem minať čas na čitanie toho ked ešte musim čitať spolužiakove spravy :D a to radšej tie prečitam než tieto ako to vy česi hovo***e? chvastanie alebo aky mate vyraz na to ked sa niekto s niečim chvali? :D teraz si neviem spomenuť ale tušim chvastanie ne? :D
09. 12. 2018 v 22:51Off-line p.marecek  (35/-/-)
A já si myslel,že gayové jsou na ocasy.proč tu je povídka pro heteráky?
09. 12. 2018 v 23:07Off-line paul86  (103/-/-)
Peta80: já třeba nejsem líný číst dlouhé texty, už jen kvůli tomu, že v práci čtu denně spisy čítající stovky i tisíce stran, ale tohle se opravdu číst nedá - otřesná gramatika, absence odstavců atd... I erotická povídka se dá napsat tak, aby to mělo hlavu a patu. Tohle je děs.
10. 12. 2018 v 14:58Off-line i8051  (53/184/97)
Napiste mi prosim nekdo strucny vytah, tolik timeslotu za sebou tomuto textu nemohu venovat. Dekuji :-)

Jinak rychlym pohledem jsem nasel asi 12 hrubek (jiste je jich tam alespon 3x vic), skoda, ze pani Eva neni cestinarka, mohla by te v ty vane priucit i necemu, co v zivote uplatnis vic :-)
10. 12. 2018 v 15:08Off-line smaragd15  (22/180/85)
Ičko kukni sa vyššie ellvin to dosť skratil :D a čo som čital ja prve riadky tak som hned povedal že je to riadna piiiizdovina :D
10. 12. 2018 v 15:28Off-line pauxi  (49/178/79)
Jestli je to pravda jako že ne, tak mu to přejte , já měl v 17cti 37 letou starou kozatou kobru , sousedku , starej na to přišel a chtěl mi ji nakvartýrovat domu, pak jsem se vdaným radši vyhýbal
10. 12. 2018 v 16:15Off-line ozvien  (73/-/-)
Pořád se mi vnucuje otázka co tím anonym sleduje. Ví dobře, že tohle není hetero seznamka.
10. 12. 2018 v 16:25Off-line yperit  (91/186/68)
Mně odpanila v lázních v 16 letech budoucí manželka od staršího bratra-po styku jsem ji odpálkoval, že má předkus jako králík, a myslel jsem si, že mám od ní pokoj. Za půl roku brácha mi představil svoji nástavající a od Té doby je mezi náma problém. Kdo to mohl k***a vědět, že ta cigánská d***a chrápe zároveň se mnou a s ním, aniž bychom o sobě věděli. A pak to podala samozřejmě tak,že jsem ji svedl. Nebyl jsem sice proti, ale prvotní popud vyšel od ní-svět je prostě divné místo pro žití.
10. 12. 2018 v 20:06Off-line Sailing  (44/188/95)
Neříkáš si třeba jménem Michal? Já jen že tento doslovný text je na stránkách erotické povídky :) Autor michal 6.11.2007 http://eroticke-povidky.sex-town.info/…kamose-mama/
10. 12. 2018 v 20:11Off-line Sailing  (44/188/95)
Pro příště si pamatuj, že pokud kopíruješ text (byť 11 let starý), tak google to najde :)
10. 12. 2018 v 20:16Off-line i8051  (53/184/97)
No je fakt, ze on nerikal, ze je to jeho originalni text, jen uvedl pribeh, nad kterym doma rad honi :-)
10. 12. 2018 v 20:21Off-line Sailing  (44/188/95)
I8051, kdyby začal větou: "Pánové, našel jsem tenhle text a každý večer u toho masturbuji: Jednou jsem spal u kamaráda..." Tak bych to bral, pokud ale napíše rovnou "Jednou jsem spal u kamaráda doma na víkend..." Tak je to prezentace "svého" příběhu :)
10. 12. 2018 v 20:25Off-line pauxi  (49/178/79)
Ještě že mají buzny nelepší internetovou detektivní kancelář na světě :)
10. 12. 2018 v 20:26Off-line Sailing  (44/188/95)
Ale mnohem horší než plagiát je to, že já gay, mám nabídnuto ke čtení hetero erotickou povídku kde se to hemží prsy a vagínou :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload