Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ako na to

14. 12. 2018 v 18:58Off-line Anonym
Ahojte chcel by som od vas poradit ohladom jedneho chalana. Chodim na zakladnu skolu v 8. rocniku a prednedavnom som si vsimol ze na skolu v tom istom rocniku v inej triede je chalan ktory sa mi strasne paci a od kedy som ho uvidel prvy krat tak nanho nemozem prestat mylset. To ze som gay som nikomu este nepriznal pretoze na nasej skole je to tak ze hlavnou urazkou je ked niekto niekomu povie ze je buzerant (bohuzial). Niektory ziaci si vsak mozno nieco myslia pretoze niekedy maju na mna narazky jak keby to vedeli. S tym chalanom som sa este nerozpraval pretoze som sa neodvazil a ani niesom na skole moc oblubeny (myslim tym ze by sa niekto kto ma nepozna a niekto mu uz nieco o mne nahovoril nechcel rozpravat) Chcel by som od vas poradit ako ked sa s nim zoznamim tak ako mu povedat ze som gay a paci sa mi bez toho aby vsetkym vykecal ze som gay ( ci je to vobec mozne ) a este jedna vec od kedy mu raz jeden chalan povedal ze podla neho som gay tak si ma akoby zacal viac obzerat neviem ci je to kvoli tomu ze som gay a nepaci sa mu to alebo kvoli tomu ze mozno je gay ( neviem ale ci je gay ). dakujem za rady
14. 12. 2018 v 19:52Off-line Anonym
Problem je ze sa ho bojim vobec oslovit nie to este zoznamit a povedat mu to bohuzial
14. 12. 2018 v 20:02Off-line Anonym
Ok dakujem
14. 12. 2018 v 20:02Off-line Anonym
Skusim to
15. 12. 2018 v 14:52Off-line i8051  (53/184/97)
Tvl TY chces sbalit kluka a MY ti to mame zaridit? Ber to jeho sbaleni jako vyzvu, svoji vyzvu a pust se do toho sam. Mozna neco poseres, neco bude blbe, ale jen tak se to naucis do budoucna zvladat sam. Za rucicku te uz maminka vodit nebude, tak se seber a zacni zit svuj zivot a potykat se s jeho prekazkama jen TY sam. Rady zde to jsou k nicemu, protoze tebe ani jeho nikdo nezna a i kdyby jo, interakcni operativita je nulova. Gutlak :-)
15. 12. 2018 v 14:59Off-line rosju  (53/170/78)
Všechno na netu nenajdeš, zapoj vlastní fantazii :)
15. 12. 2018 v 18:38Off-line kloudik  (38/182/80)
Nikdy ste se nebavili a hned v první větě máš potřebu mu říct že si bukva a chceš ho opíchat? to se s někým nemožeš bavit o normálních věcech?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload