Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hnusím se sám sobě

23. 12. 2018 v 10:28Off-line Zoidberg  (31/-/-)
Ani nevim proc tu neco pisu, protoze mi tu stejnak vsichni budete psat jakej sem d***l. atd, asi to bude tema vanocema nebo nevim.

Normalne jsem v pohode, ale jak rok s rokem plyne tak ze by se neco zmenilo se stava cim dal tim min realnejsi. Asi to bude tim, ze tenhle rok se dostavam do zlomu kdy jsem na Vanoce byl vicekrat sam nez s nekym ve svym zivote, zaroven to bude za tyden 10 let co jsem se rozesel s jedinym klukem se kterym sem kdy byl.

Problem je, ze ja mam problemy se i sam na sebe podivat do zrcadla, dokonce jsem se zacal strihat sam protoze jit k holici bylo pro mne vzdy utrpeni. V telefonu nemam kontakt na nikoho jinyho nez do prace. Lidi se se semnou sice bavi normalne, ale tim to zacina a konci. Kdybych nemel praci a ted tu umrel, tak se to ani nikdo nedozvi a hodi mne nejak do skarpy.

Sel jsem studovat do zahranici v doufani ze dam svymu zivotu trochu smysl, ale ma to spis effekt narustajiciho dluhu za skolny. Na konci roku mi profesor do hodnoceni napsal, ze mu dela starosti ze jsem na sebe moc prisnej a ze mne to muze dost negativne ovlivnovat.

Hodne lidi se do mne vzdycky narazelo jak vypadam a ikdyz jsem dost sportoval, tak se do prijatelny podoby moc nezmenim. Pred par lety jsem se odhodlal jit i na terapii, po par sezenich mne ale vykopli po te co jsem se snazil rict ze si nedokazu predstavit ze by mne nekdo mel rad a nasledne z toho dost hyperventilacni zachvat. Jednou kdyz mi nekdo rekl, ze se mu libim tak sem musel zacit smat :) (Nastesti mi to rekl jen jeden clovek v zivote).

Takze asi tak no. Snazil jsem se, ale jak uz to tak byva., snaha nikoho nezajima.
23. 12. 2018 v 10:39Off-line Mio6602  (100/-/-)
Jsi negativní a introvert. Asi žádná nová informace pro tebe. Pokud k sobě nezačneš pouštět lidi, tak se to těžko změní. Ale jak jsem to četl, spíš by ti s tím pomohl psychiatr. Tady na seznamce tě někteří zašlapou ještě hlouběji.
23. 12. 2018 v 10:52Off-line Zoidberg  (31/-/-)
Mio6602: Ja nevim, ackoli nejsem masochista tak mam k sobe nejaky silny masochisticky tendence. Asi zakladni problem je, ze ja jsem tak nejak bytostne presvedceny o tom, ze neexistuje zadny duvod se mnou byt nebo byt kamarad protoze na mne nic neni. Tak nejak mam sebevedomi toaletniho papiru, coz je v teto "komunite" tak trojitej cernej petr, protoze tu mnozi maj sebevedomi jak miss universe.

Sranda je v tom, ze ja jsem obcas na sebe jak na psa a mam problemy se i vyhonit, protoze si myslim ze si to nezaslouzim. O tom, ze jsem s nikym nic nemel vic nez 10 let asi netreba zminovat.
23. 12. 2018 v 10:56Off-line igni  (33/192/130)
Tohle je zacarovanej kruh. Dokud se budes sam sobe hnusit, ostatni to podvedome poznaji a budes se hnusit i jim. Ja sem se davno smiril se svoji telesnou konstituci a ted si rikam, jakej nejsem krasavec. A je mi hej :D P***ele sice ne a ne najit, ale rano se hned lepe vztava :) A odrazu v zrcadle se tak maximalne po ranu leknu, ale to ma leckdo s dlouhymi vlasy od urciteho veku :D
23. 12. 2018 v 10:58Off-line Kunacek  (26/180/67)
Základ je pozitivní přístup k životu a brát se realisticky, takový jaký jsi. Bez toho další věci půjdou dost složitě.
23. 12. 2018 v 11:01Off-line Mio6602  (100/-/-)
Zoidberg: Ano, spousta kluků tady má o sobě velmi vysoké mínění, někteří dokonce takové, že vidí jen sami sebe a svoje potřeby. Ale po chvíli zjistíš, že nedokážou napsat kloudnou větu a o znalosti českého jazyka raději ani nemluvím. Tvoje písemná forma vyjadřování je srozumitelná a jasná, takže to s tebou nebude tak špatné a je to jen v tobě. Vážně bych ti doporučil, alespoň pro začátek, pomoc odborníka. Jak se trochu rozhýbeš, tak zjistíš, že je spousta lidí, nad kterými máš bohatě navrch a začneš si pak víc věřit.
23. 12. 2018 v 11:04Off-line Invictus  (20/182/94)
Jak psal Mio, jsi negativní.
Musíš si najít něco, co ti dělá v životě radost, a budeš mít možnost se vybít. Jakýkoliv sport, můžeš ho dělat sám, můžeš ho dělat s někým.
Zamysli se, co jsi měl v dětství rád, a co už dnes neděláš. Zamysli se, co jsi chtěl dělat, ale nemohl jsi, ať už byl důvod jakýkoliv. Začni s tím, a zlepšuj se.
Třetí, nejdůležitější věc, obracej svou negativitu proti ostatním. Buď cynický, ironický. Hledej negativní věci, hledej lepší řešení a negativitou je vylepši.
23. 12. 2018 v 11:08Off-line Zoidberg  (31/-/-)
Igni: Tak nejak jo no. S tema zakladama psychologie co mam, tak na mne snad pismenko od pismenka plati schizoidni porucha osobnosti kde sice nejaka terapie je mozna, ale specialne u tehle lidi dost obtizna (plus bych na to musel mit prachy).

Navic i dalsi okolnosti moji situaci moc neusnadnuji, protoze si myslim ze se hnusim sam sobe tak nejak opodstatnene a treba svoji fotku na univerzitni karte jsem musel prelepit cernou paskou. Kdybych nebyl takovej Quasimodo, tak by to bylo asi jednodussi. Mne nikdo nikdy nebalil, po mne akorat jini kluci chteli at jim dohodim kamose, coz cloveku taky doda sebevedomi :)
23. 12. 2018 v 11:27Off-line Zoidberg  (31/-/-)
Faktem je, ze ja jsem se dost zmenil v zivote. Do paty tridy jsem mel same jednicky, mel jsem dost kamaradu, s kazdym vychazel v pohode, mel jednu kamosku se kterou byl prakticky non stop, ostatni ji pry mne zavideli (jeji slova), jenze v paty tride (to sem presel do mestsky skoly) se stretnul s realitou kde sem si s tridni ucitelkou moc nesedl a vysadila se na mne.

Vysledek byl, ze jsem v paty malem propadl a pak se to se mnou uz vleklo. Zacal jsem pak zatajovat veci, ztracet sebeduveru, coz vedlo k tomu ze se mi horsily znamky, coz vedlo k vypraskum, coz vedlo k tomu ze jsem zacal schovavat zakovskou, coz vedlo k vetsim vypraskum, coz vedlo k tomu ze jsem tak nejak rezignoval, cehoz si ve skole ucitelky vsimli a tak dostaval i trojky z vytvarky a telaku (ta skola byla extremne blba).

Dalsi problem byl, ze moje matka byla extremne manipulativni, takze kdyz si nekde postezoval, coz se pak dostala k my matce, tak ja byl za psychicky nemocnyho k****na s tou nejuzasnejsi maminkou na svete (bez prehaneni) a pak se nemohl pred tema lidma ani ukazat.

Takze moje duvera v lidi a snaha o hledani pomoci vzdycky narazila na pomerne drsny konec. At uz v detsvi, nebo treba pozdeji na te terapii, nebo jeden "kamarad" co mne vyuzival a prakticky znicil, atd.
23. 12. 2018 v 11:35Off-line Mio6602  (100/-/-)
Chápu, že se potřebuješ někde tzv. vyplakat. Myslím si ale, že budeš jinak inteligentní kluk, takže určitě neočekáváš, že ti tady někdo nějak bude umět pomoct. Sezení u psychiatra trvá nějakou dobu a je třeba jej několikrát i opakovat. Tady ti tak maximálně budou radit samozvaní odborníci na všechno a vzájemně se "překřikovat". To je jako kdybys pověděl o svých problémech v hospodě u stolu štamgastů, kteří už mají na lístku pár čárek a oni by začali odborně radit.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 12. 2018 v 11:35Off-line igni  (33/192/130)
Je ti 28, nemuzes se dokola odvolavat na to, jak na tebe byli vsichni zli a osklivi, to je cesta do pekel. Proste zacni chodit nekam do mistni hospody, nebo jeste lepe do nejakeho zajmoveho baru kde ti lide maji spolecnou aspon hudbu, a tam si postupne najdi kamarady. A bude lip.
23. 12. 2018 v 11:50Off-line misanek007  (22/-/-)
Lekem na uzkosti a deprese je zame*** pozornost na cokoli jineho nez na sebe samotneho. Potom by mel deprese a uzkosti kazdy. Zkus se zame*** na to, co delas rad a z ceho mas radost, nebo se u toho citis aspon trochu dobre.
Kdyz nic takoveho neni, tak to chapu, ale za nejakou kratsi nebo delsi dobu muze prijit zmena a ta prijde zarucene. Jen v tenhle moment, tento okamzik ti prijde situace bezvychodna. Veci se ale hybou a cas meni. To je zarucene.
23. 12. 2018 v 11:56Off-line misanek007  (22/-/-)
Je to sice komplikovana vec, uzkost prichazi bez duvodu a kdyz prichazi casto, stava se uz takovou pravidelnou soucasti zivota, kterej hrozne moc zneprijemnuje, protoze clovek se nedokaze citit v klidu ani chvilku skoro nikdy. Ma pocit, ze nestihne veci, ktere stihnout musi, uzkost mu neumozni odpocivat, ale paradoxne kvuli uzkosti nakonec nestihne efektivne nic, ikdyz ma pocit, ze si neodpocinul a neflakal. Protoze odpocivat v klidu a citit se v pohode proste NEJDE.

Kdyz prijde uzkost, nemas se ji branit. Nech ji plynout, prostoupit ji sebou, nebranit se ji a ona sama odejde. Nesnaz se proti ni bojovat, protoze to nepomuze nikdy. Nech uzkost plynout, proplout sebou a ona te opusti. Potom zjistis, ze neni potreba, aby vubec prichazela, protoze budes citit neco, cos necitil nikdy - JISTOTU.
23. 12. 2018 v 12:08Off-line Zoidberg  (31/-/-)
Ja chci rict, ze vsechny chapu a ze to co rikate ma pochopitelne logiku, pro normalniho cloveka a uprimne receno nevim co bych nekomu v me situaci poradil a ani nevim co jsem tady od toho ocekaval.

Jit nekam mezi lidi je sice dobrej napad, jenze kdyz pujdu nejak mezi lidi tak se budu drzet nekde bokem, budu tam za podivina a uz se tam neukazu. Navic porad se nezbavim toho presvedceni, ze ti lidi se semnou ve skutecnosti bavit nechteji.
Nadavno jsem byl na dovoleny (sam) v Recku, pak se vracel pres Viden, tak jsem sem si dal jako challange ze se odhodlam jit do gay baru. Dopadlo to tak, ze jsem skoro celou noc krouzil okolo 5 gay baru a kdyz se konecne odhodlal, tak se nedostal dal nez mezi dvere, protoze zavirali. A ikdybych se tam dostal, tak by to dopadlo tak, ze bych si tam dal pivo sednul ke stolu, chvili tam sedel, nic by se nestalo, mel bych dojem ze mne tam kazdej odsuzuje protoze nejsem dost popularni na to abych byl gay a po 15 minutach odesel domu.

Jednou v Budapesti sem sel (opet sam) na pub crawl, kde se snazil fakt bavit a nedopadlo to uplne dobre. V Budapesti jsem taky poznal jednoho Americana, kterymu sem udelal privatni tour po meste, ackoli mi pak za to koupil nejaky piva a odtahnul do gay baru (nevedel ze jsem gay) a mel spoustu recicek o tom, jak se mnou bude chtit zustat v kontaktu, tak uz se pak nikdy neozval, tak ja pak mam dojem ze lidi sou radi ze se mne zbavili a od dalsich si pak drzim vetsi a vetsi odstup.
23. 12. 2018 v 12:41Off-line misanek007  (22/-/-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 12. 2018 v 13:02Off-line BussterX  (100/130/150)
Rady k nezaplacení od MuDr. Nicseminechce Vsechnostojizahovno, ale má pravdu
23. 12. 2018 v 14:36Off-line Kuliferda  (51/173/74)
Míša to napsal moc pěkně.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 12. 2018 v 15:46On-line rosju  (50/170/72)
On si misan někdy ve své depresi docela libuje :)
23. 12. 2018 v 18:06Off-line i8051  (50/184/97)
No me se ted vybavil kus deje z Hospody Na mytince :-) Nicmene k tematu: ty mas "anonyme" jen jednu moznost, jak to vyresit .. najit si odbornika, co s timhle umi pracovat, povede te a pomuze ti. Tady to nevyresis, ziskas jen 100 rad, ktery uz jsi stejne 100x slysel, nicmene je neumis sam aplikovat, takze ti jsou k nicemu :-)

Btw nejsi nahodou Coyote? Dost podobnej pribeh i psani :-)
23. 12. 2018 v 18:08Off-line Mio6602  (100/-/-)
A koukám, že Zoidbergovy problémy jsou uzavřeny a jako vždy se rozhovor stočil na osvědčené lidi.
23. 12. 2018 v 20:20Off-line shiroReloded  (28/178/85)
"Hnusím se sám sobě" (zbytek toho slohu jsem nečetl) ... Výtej v klubu bro, jsem na tom podobně, ale beru to s humorem :D
23. 12. 2018 v 20:36On-line Lukino_Luk  (32/180/74)
Omg, Mišánku? Kde se to v tobě vzalo? :-P
26. 12. 2018 v 21:17Off-line Betonica  (36/-/-)
Napis mi zpravu. Rad se s tebou seznamim. Budes tak mit minimalne jedno cislo, ktere nepatri nekomu z prace. :))

K tomu, co pises. Vis, ono to nikdy neni cernobily. Clovek ma nekdy pocit, ze stoji za prd, ze je hnusnej, ze je tlustej, nemoznej, ze ho nikdo nema rad pro jeho nazory a ciny. Rika se tomu sebereflexe a je moc fajn, kdyz ji clovek ma. Posouva nas totiz k nasemu lepsimu ja.
Na druhou stranu ale zas neni uplne dobre nechat si k***icke myslenky prerust pres hlavu. At tak ci tak, kazdy je dobry na neco. Ano, je to klise, ale je to zaroven velika pravda. Kuprikladu ja. Copak ja se muzu vubec pokouset byt matematikem? Copak ja, ausgerechnet ja, muzu vubec pomyslet na drahu biatlonisty? Kdepak! Su levej na cisle stejne jako na lyze a na dalsi tunu veci. No a presne proto jsem zaroven velmi dobrej na jiny veci. Jde o to, najit si to svoje. Svuj obor, oblast, zajem. Ja kdybych se ted fakt rozhodl pro drahu matematika, byl bych tak na urovni treti tridy zakladky a nevydelal bych si ani na slanou vodu. Proto se do toho radsi nemotam a delam to, co mi jde.

Podobne to plati i ve vsem ostatnim. Treba zas ja jako priklad. Nosim bryle. Mam mastnou plet, ridnou mi vlasy, kulati se mi boky a bricho, mam plochy nohy. K velkymu telu mam nozky jak hajzlovej pavouk a zadnej zadek. Jo. Oci... Kazdy ma jinou barvu, jedno je vetsi tak, ze je to na prvni pohled viditelne. No. A to jsem prosim pekne jen u vzhledu. O svoji povaze bych mohl napsat celou esej.

Proc to takto pisu? Protoze stejne jako ty, i ja jsem si vedom svych slabin a veci, ktere me na sobe samym stvou. A stejne jako ty nekdy mam pochyby, jestli jsem dobrej clovek, jestli jsem furt jeste sexy a jestli za neco stojim. To ti me tak prepadne, ze ani nevim jak. Treba po nejake hadce, nebo ted nedavno, kdyz me vyhodili pro nadbytecnost. To ti bylo! Na dvaceti pohovorech jsem byl bud moc nebo malo, takovej nebo makovej. Hele. A presto jsem tu a ted ti pisu, ze ve skutecnosti jsem to jen ja sam, kdo urcuje, co je dobre a co neni. A zrovna tak to mas i ty. Ve skutecnosti jsi to ty sam, kdo rika, jestli jsi dobrej nebo ne, jestli jsi k sezrani nebo ne.

Predpokladam, ze budes schovanej ve svoji ulite, zvyklej vyhybat se kontaktu s lidmi, ze budes spis neduverivej a opatrnej. Treba mas nizsi sebevedomi a spatnou zkusenost. S tim vsim ale muzes pracovat a zmenit to, budes-li chtit. Nejsem zadnej psycholog ani odbornik, ale budes-li chtit, rad si s tebou napisu.

Uz jen proto, abys mel to mimopracovni cislo :)))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload