Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Problém s klukem

24. 12. 2018 v 21:33Off-line jaramara1  (23/177/67)
Hezký večer všem, píšu zde protože nastaly určité problémy s jedním klukem které vedly k tomu že jsme se oddálili, ale já ho nechci ztratit a mám z toho už několik dní deprese. Nejhorší na tom je že pak začnu sebepoškozovat sebe psychycky. Je tu někdo schopen poradit/pomoci? Tak mi napište budu rád. Nechci totiž obtěžovat ani jeho ani známé v tomto obdobý. Já vám děkují a přejí všem krásné prožití svátků.
25. 12. 2018 v 06:34Off-line klasik76  (41/174/-)
Prosimte. Pokud se ti vzdaluje není to kluk, který by byl na tvé frekvenci. Takových lidí je spousty. Většina jich projde a vzdaluje se. Spíš myslím, že máš potřebu být na něm závislý. Pokud jsi závislý ve vztahu, nedopadá to nikdy dobře. Kdybych se měl poškozovat vždy, když se od někoho vzdalį, byl bych už bez ruk hlavy atd. Takze hlavu vzhůru. A najdi si někoho, kdo tě bude mít rád.
25. 12. 2018 v 08:31Off-line jaramara1  (23/177/67)
Děkují za odpověď. Po pravdě, jsem takový že pro druhého jsem schopný udělat cokoliv a když někoho mám rád tak má speciální místo v srdci ale zavislý ne, znám mnoho lidí co se svou láskou jsou několik hodin spojený každý den, často teměř celý den přes různé prostředky a tohle bych upřimně nadal. Jako jo dobře, vidět se občas, napsat si ale být nalepený jak občas byvá bych ani nedokázál, prostě potřebuju i svuj klid.
Samozrejmě že se nesebepoškozuju fyzicky nebo tak ale prostě je mi to líto a ztrácím sebedůvěru. Přitom jsme si tolik podobný, ale asi ne sentimentálně a tam je háček. Ještě jednou děkují a přeju hezký den.
25. 12. 2018 v 11:06Off-line misanek007  (24/-/-)
I know that I could NEVER LOVE ANY OTHER MAN https://youtu.be/ys8WJopB4nU?…
25. 12. 2018 v 11:52Off-line igni  (36/192/130)
No mozna by to chtelo napsat prave jemu, my ti s tim tezko poradime, kdyz vas nezname a zpusobene to je vasim odloucenim...
26. 12. 2018 v 18:56Off-line i8051  (53/184/97)
Zacina me dost desit, ze vetsina dnesnich chlapcu neumi resit problem mezi sebou osobne a musi si na to vzdy poridit nejakyho arbitra nebo se na to zeptat zde v poradne :-) Maji utkvelou predstavu, ze do minuty dame uspesnou instantni superradu i presto, ze je nezname a o jejich problemu nevime lautr nic :-)
26. 12. 2018 v 20:05Off-line Betonica  (39/191/93)
Icko: Me desi, ze nekoho to poskozuje psychycky... :))

Ale k dotazu. Je ti 18. Pri vsi ucte, je to vek na kde jakej karambol. Jo, jsou pary, ktery spolu drzi od sestnacti az do smrti. Je jich ale tak malo, ze bychom je skoro spocitali na prstech jedne ruky. Tedy za me nepodlehej panice. Proste jste ted malicko dal od sebe. To neni nic proti nicemu. Aspon mate oba cas na svoje zaliby a vubec sami na sebe. A pokud mate byt spolu, tak se zas sejdete. Vic v tom nehledej.

Jo. Pokud ho hodne chces, tak o neho zabojuj! Bud tim princem na bilym koni!
26. 12. 2018 v 20:54Off-line Igy85  (20/-/-)
Zdravím, pokud bys potřeboval pomoct, napiš mi do zprávy. Můžeme to v klidu rozebrat...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload