Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak to mám napsat?

25. 12. 2018 v 17:38Off-line Anonym
Ahoj, na mém profilu mám o sobě všechny informace, co hledám, koho hledám, atd. Mám tam samozřejmě své podmínky, kvůli předešlým zkušenostem. Chci mluvit tedy hlavně o věku. Mám tam přesně napsané rozmezí, ale vypadá to, že tu nikdo mimo danou hranici snad neumí číst... Já už fakt nevím jo, ale to je to tak těžké pochopit? Děkuju.
25. 12. 2018 v 17:48Off-line phones61  (62/171/77)
Podívej se na můj profil. Nemám problém a pokud to je mimo zvolenou hranici a postrádá jeho otázka logiku, tak ho, a to co napsal neřeším. Obzvláště pak pokud vidím, že nespadá do mého vzdálenostního, věkového limitu.
25. 12. 2018 v 18:06Off-line Firedog  (23/175/70)
Když tě nezajímá tak neodepisuj. Taky to tak dělám. Pokud už se s ním začneš bavit tak musíš počítat s tím že si bude myslet že tě zaujal a bude ti psát tak dlouho, dokud nedostane odpověď. Kdyžtak mu řekni že si nechceš psát.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 12. 2018 v 18:43Off-line smaragd15  (22/180/85)
Počuj anonym ja to riešim ignorom ak obťažuje blokujem a neriešim to dalej proste tiež musíš použivať tu gulu na krku ktora sa nazyva hlava a v tej hlave taka vypln s nazvom mozog
25. 12. 2018 v 18:46Off-line rosju  (53/170/78)
Smaragd -pokud jsi někde zaregistrovaný, smiř se s tím, že to vždycky někdo bude zkoušet. I kdyby jsi tam měl napsané cokoliv :)
25. 12. 2018 v 20:17Off-line dl-Tom  (22/178/56)
Mě někteří nad limit totálně spamuji denně x správ a fotek
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 12. 2018 v 20:28Off-line igni  (36/192/130)
Firedog: Je to takova moderni praxe tady, proste ignorovat. Nevim, ja kdyz nemam zajem, tak proste napisu treba: "Diky za plus, ale nemam zajem, promin." Zabere to 5 sekund a je to slusne.
A co se tyce limitu, je to tezke. Ten limit je prece priblizny (jasne, kdyz vam napise nekdo, kdo je dvakrat tak stary, jak je limit, tak je to asi vedle), taky plno lidi tady ma profil leta a nezmenila ho, a dneska maji treba uz jinou horni hranici. Chapu, ze nekteri radsi zkusi napsat, nez nedelat nic :)
25. 12. 2018 v 20:57Off-line Anonym
Jenže pak když začnete ignorovat tak si o vas udelaji ten nejhorsi obrazek rozhlasi to dal nooo a pak hledej někoho...už jsem to zažil, někoho jsem ignoroval, pak mi napsal někdo jiný, že jsem kret.., cura... atd. ze se neumim chovat a tak, a to jsem ještě vsem napsal důvod proc neodepisuji...
25. 12. 2018 v 21:44Off-line ellvin  (23/183/81)
Ne všichni jsou stejně chytří, jako ty ;-)
25. 12. 2018 v 22:34Off-line smaragd15  (22/180/85)
Pozri anonym keby si nebol d***l tak existuje možnosť taka že si vypytaš nick kto ti to napisal mu ty si najdeš v archive sprav tu komunikaciu s tym dotyčnym a bud v mobile spraviť screenshot obrazovky čiže sprav alebo ak to pišeš na PC tak stlačiš klavesu “Print Screen“ daš si to do skicaru uložiš nahraš subor do sprav na tejto zoznamke vložiš to a pošleš to tomu kto ti napisal že si k****n,čaurak a nwm čo všetko a tym padom sa možeš obhajiť len že ty ak začneš tam všelijake blaboly pisať typu že to neni pravda bylo to jinak alebo take niečo ale namiesto toho nascreenuj si to pošli a maš to a dalsia vec je aj to čo maš napisane v profile vek atd podmienky...vieš chlapče žiješ v krutej realite kde musiš aj ty vedieť sa vynajsť a vedieť obhajiť preto že ak budeš taky aky si tak budš v peknej p***li...chapem ťa aj ja som bol zo začiatku nejaky rok takyto ako si ty ale potom som si pomyslel že si aj ja musim pridupnuť že nebudem si nechavať srať na hlavu od takychto i*****lov a jednať s nimi tak ako sa patri...vieš ja sa milo spravam iba k tym čo sa aj ku mne spravaju milo inak povedane som ich obraz...ked su zakerny ony tak i ja som taktiež chapeš?
26. 12. 2018 v 18:52Off-line i8051  (53/184/97)
Ano, je tezke pochopit, ze tohle fnukani pises do poradny, navic jako anonym. Odpoved je snadna. Nefnukej a chovej se jako chlap :-)
26. 12. 2018 v 20:09Off-line Betonica  (39/191/93)
Ja se vzdycky bavim, kdyz ma nekdo "podminky". To mi totiz silne pripomina tzv. VOP - vseobecne obchodni podminky. To je dlouhej papir s hromadou malych pismenek, kterej nikdo necte, ale vsichni s nim vyjadruji souhlas. A plati, ze VOP jsou projevem natlaku na protistranu, tj. na smluvne slabsi stranu, tj. na zakaznika.

Kdyz tuhle uvahu malicko presunu z obchodu do vztahu, tak plati totez. Jakypak podminky, prosimte? Co kdyz tebou dany ramec predem vylouci cloveka, kterej by ti sedl? A co kdyz ty "podminky" jsou nerealny, nesplnitelny, na nic?

Jestli by nebylo lepsi nechat veci plynout. Prirozene. Potkas nekde cloveka, ani nevis, kolik je mu roku a jak se jmenuje. Prohodite par slov a po chvilce vis, jestli je ti milej nebo ne. Vek, vaha, miry a dalsi "podminky" jsou druhorady.

Moje rada: Vyprdni se na skatulky a hledej toho, koho opravdu chces. Nikoli smluvne osetreneho panaka ku vlastni potrebe.
26. 12. 2018 v 20:44Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Náhodou, já si těch věkovejch hranic na profilech všímám, vždycky když vidím kluka, kterýho bych oslovil, a zjistím, že nespadám do věkový hranice, tak si řeknu, že je to č***k, a jdu dál :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload