Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zlyhal som?

25. 12. 2018 v 23:19Off-line Anonym
Ahojte, ani neviem kde by som zacal... ale píšem sem kvôli mozno rade alebo skôr vášmu názoru pretože ide o vec ktorá ma neskutocne trápi uz dlhu dobu a hanbím sa zato neskutočne velmi pretože som spravil niečo čo som celý zivot odsudzoval... ono to zacalo podstate od zaciatku nášho vztahu (dokopi som niečo za mojich 19tnast rokov s 3mi ludmi) kedy mi moj priatel navrhoval 3jku a hovoril mi otom ako je podvod podla neho prirodzená vec aj ked on by to nespravil. (teraz to tak uz neberie aspon podla toho co som sa snim rozpraval) Ja som to odsudzoval pretoze ked clovek niekoho miluje tak mu má byt jediný. Bývali sme od seba asi hodinu cestu ale casto sme sa vídali, niekolko krát do týždna (stým že som vždy ja chodil zanim) Velmi často mával a aj máva výbuchy naštvanosti. Asi po dvoch rokoch vztahu mi povedal ze ak nezacnem chodit k psychiatricke aby som si zvýšil sebavedomie a zlepsil komunikaciu tak to náš vztah uz dlho nevydrzí. Nakoniec som to spravil a uzival som antidepresiva a nieco co mi pomáhalo zbavit sa stresu asi nieco ako xanax. Po čase sa moje správanie akoby zmenilo (nebol som to ja) a on namna nemal čas. Podviedol som ho, pričom som sa celí čas cítil ako keby ma niekto do toho núti až som sa po pár minutach prebral a ušiel prec. Je to niečo čo si v živote neodpustím a bude ma to mrziet do konca zivota. Po tomto som tabletky zacal vysádzat a povedal doktorke ze sa toho chcem navzdy zbavit. Teraz ako uz nic neuživam mám hrozne depky z toho čo som mu spravil a co som spravil svojej dôstojnosti a svojim hodnotám. Pred asi mesiacom som sa dozvedel ze si rok nasho vztahu písal s bívalím a ze si obcas vymienali svoje nahe fotky a bavili sa o spoločnom sexe. Ja som človek čo sa viaže na jedneho človeka ktorí je moj stred vesmíru ale nwm co mám robit. Neviem či moj stred vesmíru je navždy stratený. Neviem či náš vztah má zmysel... trz spolu bývame a sme skoro 3roky spolu mam z neho pocit ze sa zmenil aj ked výbuchy hneva mu obcas ostali rovnako ako moje depresie z toho čo som spravil a moja oslabená dôvera. Neviem uprimne ako sa zachovat... či mu to povedat alebo nie. Či má vôbec náš vztah este zmysel...
26. 12. 2018 v 07:22Off-line 47edo47  (27/180/65)
Tiez si myslím ze by ste to mali ukončiť... Ty si podviedlajeho a enedivil by som sa ak aj on teba.. Teraz sa iba trápiť obidvaja.. Co asi by som povedal nikam nevedie.. Minimálne by som zkusil pauzu ale s nejakí y podmienkami... Jak písal STV potrebuješ kľud a nie sa nervová.. V tom si myslím ze by ta pauzicka pomohla.. Držím palce at je všetko okej
26. 12. 2018 v 08:59Off-line 47edo47  (27/180/65)
No keď si to zoberiem takto tak áno. Hmm ma to nejaku logiku do seba.. Ale to si myslím ze by si anonym za tie 3roky všimol ako ze by spoznal zmenu chovania... I keď všetko tomu nasvedčuje..(ta trojka, tie výmeny foto s byvalim[ostatne ako sa hovorí stará láska nehrdzavie "nerezavi], k tomu ta psycholozka, výbuchy vzteku) . Nemôžme súdiť.. Nepoznáme ani jedného ani druhého.. Hmm co kdyby si to" anonym" skúsil ocekovat? Ako myslím od sledovať co bude delat kdyz si budeten jeho partner myslieť ze je práve u ní nebo TK.. Tím zisti asi najviac na com je.. No nič to nezmení na tom ze ten vzťah nebude mať nejakú budúcnosť ale aspoň bude vedieť kde je pravda..Radšej takú krutú pravdu ako sa ma trápiť že áno? Kor keď je psychycky v p***li co môže vyústiť do ďaleko horšieho stavu jak je na tom teraz.. Obaja skrývajú tajomstvo ktoré ani jednému neprospieva..
26. 12. 2018 v 10:31Off-line kloudik  (38/182/80)
Milý anonyme, já bych žádný výčitky neměl. chtěl tě změnit, tak tě změnil. jestli na začátku byl tvůj jedinej problém nízké sebevědomí a seš prostě konzerva, nebylo hezký nutit tě k psychoušovi a žrát sračky který tě vypatlaj. někteří takoví prostě sou a takovýho si tě našel tak tě taky tak měl brát. podle všeho seš eště dost mladej, tak se zbav svých problémů (aspoň toho jednoho), dej si pauzu, hoď krovky dozadu a nech tomu volnej průběh. není to nic jinýho než nepovedenej vztah kterých nejspíš zažiješ víc
26. 12. 2018 v 11:34Off-line Anonym
Ono akoze s tym navrhovanim trojky a podobne prestal asi po pol roku a posledneho pol roka je uz taky pohode celkom.. az na obcasne vybuchy hnevu, ci ma on podviedol netusim ale ak to spravil tak podla mna este niekedy v priebehu toho prveho roka aj ked ziarlivy som nadalej. A ono podla toho sko pohode? Lebo tak vzdy som bol tichsi a dost ma stvalo lebo som sa citil byt vo vnutri introvertom tak som obcas mal z toho depky.. ale bral som ich vzdy ako sucast zivota akp nieco co kazdy zazije a nie nieco kvoli comu by som siel k doktorke
26. 12. 2018 v 12:19Off-line Anonym
Ved ale ja som to ani tak riesit nechcel
26. 12. 2018 v 13:29Off-line JohnnyTuEsMonAnge  (31/174/72)
Sorry jako, ale aby jsi chodil ke cvokaři a užíval nějaké pilule jen proto, že tvůj "přítel" se nehodlá ovládat a patrně ani nechce, mi přijde jako zbytečná (tvoje) oběť! A tvoje nevěra už je jen důsledek vašeho mizerného vztahu, něco jako horečky, když máš chřipku. To bych řešil až jako poslední věc.
A že jsi musel vždy dojíždět ty? To proto, že tě jenom využívá. Potřebuje tě jen když ho svrbí kulky. Od takových hajzlů pryč! Pryč!
Klidně se s tebou vsadím, že si dokážeš najít někoho daleko lepšího, s kým se budeš cítit fajn a skvěle. ;-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload