Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zamilovanost vůči spolužákovi

27. 12. 2018 v 16:42Off-line Anonym
Jsem si vědom toho, že se Vám mé problémy pravděpodobně budou zdát směšné, ale přesto ocením jakoukoliv radu. Už delší dobu vnímám, že pociťuji jistou náklonnost vůči jednomu ze svých spolužáků. Nejen tu fyzickou, ale taky psychickou - kdykoliv mě čistě náhodou osloví, získávám takový hřejivý pocit na srdci a prostě pociťuji štěstí. Byl bych rád, kdyby šlo jen o nějaké dočasné pomatení mysli a věc, která postupem doby zcela odezní, ale zjišťuji, že tomu tak není a jde z mé strany o zamilovanost, byť možná trochu poblázněnou. To, jestli by mohly být mé city spolužákem opětovány, nevím, ale i tak mě zajímá... Měl bych mu je vyjevit, i za cenu toho, že se třeba dočkám odsouzení, nebo byste mi radili, abych byl radši zticha? Dalo se by se říct, že je mezi námi pouto přátelství a tak bych jej opravdu nerad pokazil, i když samozřejmě podvědomě cítím, že v tomhle směru čekám od svého kamaráda mnohem víc. Je možné, že se Vám mé myšlenky zdají přízemní a trapné, ale pro mě je tahle situace po všech stránkách bezvýchodná, a byl bych proto rád, kdybyste mi k ní něco řekli. Doufám a pevně věřím, že se tu mezi Vámi najde někdo, kdo v minulosti měl (nebo dokonce pořád má) obdobné problémy, a nebude mu tedy činit potíže se k těmto mým strastem, ač pro některé pubertálním, vyjádřit. Předem moc děkuji.
27. 12. 2018 v 18:10Off-line stefo  (35/168/66)
St63V: jednoducho doba internetu.
Každý čumi do mobilu, ne ako 20 rokov dozadu, kedy kluci boli na ihrisku bez mobilu.
27. 12. 2018 v 18:37Off-line tom158  (23/175/55)
A je to tady - staroušci promluvili!
Miluju, jak jsou díky některým zdejším lidem zaplněné diskuze na poradně, ale pomoci a rady se ve výsledku nedostane :D fakt vtipný!

A teď k věci..
To co prožíváš je normální. Většina - všichni z nás si to prožili a možná si tím stále procházejí. Konkrétní rada nebo odpověď na tento dotaz neexistuje, ale jednu radu ti dám - pokud by jsi se odhodlal se mu svěřit (což ti doporučuji, pokud není „homofob“ a jste alespoň dobří přátelé, tak si o tom promluvíte a věř mi - uleví se ti, ať už bude jeho reakce jakákoliv), tak - není-li gay nečekej pozitivní reakci. Ale ať už se stane cokoliv, nedělej nic co by mu mohlo ublížit. Rozepře mezi váma dvěma by byla velmi špatná, jak pro tvoji psychiku, tak pro tvé soukromí (jako třeba to, že by o tobě začal ve zlosti rozhlašovat, že jsi na kluky a já nevím co ještě...)
Tohle je citlivé téma, ale pamatuj, že nejen pro tebe, ale i pro toho ke komu cítíš tyto city.

Jinak.. ať už se rozhodneš jakkoliv, držím palce.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 12. 2018 v 18:38On-line i8051  (53/184/97)
Dekujeme Tom158, ze napsal po 578 to samy, co jsme jiz zde napsali drive a co tazatel jiste dodnes nevedel. Standing ovations, jsi borec :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 12. 2018 v 18:41Off-line tom158  (23/175/55)
Trochu pravopisu.. prosím.
Aspoň třeba háčky, čárky..? To se v minulým století neučilo?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 12. 2018 v 18:43On-line i8051  (53/184/97)
Tomiku, zkus prosim vecnou reakci, invektivy ze zakladky si nech na leden do skoly :-)

Btw kdyz uz to chces resit, tak tvoje veta "Trochu pravopisu.. prosím. " je take pravopisny skvost :-)
16. 01. 2019 v 20:33Off-line Marek70  (54/180/93)
Není to směšné. Když se mi to stalo poprvé, chodil jsem na střední školu a okolo zuřil komunismus. Nebylo možný se o tomto s kýmkoliv vůbec bavit. Když jsem začal tušit jak to se mnou je, dal jsem se na chlast a na drogy. Nějak jsem to časem nakonec přežil, ale občas ulítnu ještě teď. V mým prostředí je naprosto vyloučený, abych to komukoliv řekl. Ty jsi ale mladej člověk a dnešní doba je, přes všechna negativa, o moc lepší. Takže to svýmu spolužákovi klidně řekni a pokud z toho nic nebude, tak se na něho nezlob, nemůže za to, že to tak nemá. Pokud je to skutečný kamarád, kamarádem zůstane. Když to neuděláš, budeš se tím jenom užírat trápit.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload