Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jsem ženatý, rodinu miluji, ale jsem na kluky a chtěl bych si najít milence

29. 12. 2018 v 01:01Off-line Anonym
Ženatý 28 let s rodinou, kterou miluji, ale jsem na na kluky a moc bych rád našel milence tak abych neublížil rodině, manželka to ví že jsem na kluky, ale nechce to, je tady taky v tokové situaci?
29. 12. 2018 v 03:02Off-line Mio6602  (103/-/-)
Moje babička mi vždycky říkala: "Nemůžeš sedět jedním zadkem na dvou židlích."
Když to budeš hrát na obě strany, vždycky tím budeš zraňovat obě. Proto to mají bisexuálové těžké, že se k nim staví rezervovaně obě strany. Ale třeba najdeš nějakého kamaráda v podobné situaci, se kterým budeš pak jako chodit na pivo a oba se vrátíte pak domů ke svým manželkám. Na dotaz, proč se už nechceš večer "přitulit", můžeš odpovědět, že tě bolí hlava.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2018 v 05:33On-line Richard33  (44/185/80)
Uvědom si, že on tvé rodině neublíží on, to děláš už ty. A dokonce ve finále ubližíš i jemu (jen proto, aby jsi si "užil"...)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 12. 2018 v 09:57Off-line gargamel  (37/182/74)
Pár kámošů bylo v podobný situaci no a dopadlo u všech stejně rozvod a skončili stejně s klukem ....
29. 12. 2018 v 10:11Off-line Dam22  (35/175/79)
Napiš
29. 12. 2018 v 11:16Off-line Jiro  (48/184/74)
No, předně gayové jsou většinově bifóbní, prostě jak heteráci na ně tak oni na nás. Asi to pramení u toho, že někteří bi zde mají rodiny a k tomu gay vztahy a vlastně mají vše. Mezi ně Ivo můžeš zařadit mě. Jsem gay co má ženu, dvě děti, kariéru, a trvale k ženě muže. Už 12 let. Co mohu říci? Prostě dnes je demokracie, co není zakázáno, je povoleno. Radši budu šťastný a udržovat štěstí mé rodiny do niž vždy patří i můj kluk, než být 'pravověrný' gay, po kterém jednou bude dědit stát. A jelikož monogamie je výmysl křesťanství, nikoliv přírody, mohu tě ubezpečit, že lze milovat muže i ženu společně s dětmi jež máš s ní. Vše jiné co se zde mele proti nám bi je jen zášť a závist. Zejména, když uvážím, že za 12 let manželství mám jednu ženu a nyní druhého muže. Rád bych viděl kolik z těch hejkalů na bisexuály má dva muže za 12 let a kolil let z toho jsou sami.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
29. 12. 2018 v 11:23Off-line igni  (36/192/130)
Jiro: Bifobni jsme proto, ze bisexual bude s tebou do te doby, nez pomysli na deti. A protoze je jednodussi je mit s zenskou, tak pak za nejakou zdrhne. Stalo se to plno lidem, stalo se to i mne. Takze sem uz taky k bi klukum rezervovanejsi.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 12. 2018 v 11:30Off-line Jiro  (48/184/74)
Igni: obrátím to, a kolik gay vztahů máš a jak dlouho vydržely? Není to o bi.. je to charakteru. Pak můžeš být rezervovaný i ke gayům. Charakter člověka se neváže na počet dětí jež má
29. 12. 2018 v 11:35Off-line Mio6602  (103/-/-)
Potíž je v tom, že bisexuál se v mládí vyřádí s klukama, pak se mu zasteskne po rodince, najde si ženskou a udělá děti. Časem mu to zevšední a začne si znovu s klukama. Rozvede se, platí alimenty a založí si společnou domácnost s nějakým klukem. Když umře, začnou si dělat na jejich společný majetek nárok děti a ten kluk, který to s ním po léta budoval, má z toho pak jen trápení. Pokud nežijí v registrovaném partnerství, může přijít o vše. Pokud žijí v registrovaném partnerství, musí se dělit s jeho děckama o něco, co budoval se svým partnerem jen ve dvou. Takže bisexuálové ať si hledají bisexuály a bude to OK.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 12. 2018 v 11:39Off-line igni  (36/192/130)
Jiro: neni to o poctu deti, ale o nasem pudu se mnozit, vytvaret potomky. A ten bisexual za tim pudem proste pujde, protoze tu moznost ma. Proto je min spolehlivy, aspon v nizsim veku. V 50, kdyz uz ma dospele deti, je to ve vysledku uz jednu, ale v mladsim veku proste bude ten pud pracovat proti jeho muzskemu partnerovi.
29. 12. 2018 v 11:42Off-line Jiro  (48/184/74)
Mio.. koukl jsem na tvůj profil..jsi bez partnera, tedy asi nebudeš po někom dědit i když zjevně nežiješ s bi. V čr se 50% manželství rozvede a 50% dětí rodí mimo manželství. Dle tvé bifobní ideologie by polovina národa a dětí neměli právo na nový začátek.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 12. 2018 v 11:48Off-line Jiro  (48/184/74)
Igni, já jsem ten bi, mám rodinu, děti, přítele. Můj ex je zde na seznamce,pochybuji že se ozve do diskuze, přesto věř mi, že důvod jeho odchodu-našeho rozchodu nebyla rodina, prostě cokoliv co uvádíš. Nechápu proč nemohu žít s vícero partnery v jednom vztahu pod jednou střechou... Prostě koncept monogami vznikl až s Novým zákonem, netuším proč uměle tvořit definice pro druhé. Já přeji každému 'echt' gay ať žije a umře jak si přeje. Dotaz tazatele Iva byl na ty co žijí v bi a zatím tu jsou jen bifobové. Přiznat se zde k bi je trdý out.
29. 12. 2018 v 11:49Off-line Mio6602  (103/-/-)
Zkus se na to podívat ze strany toho partnera, se kterým založíš domácnost a pak, až třeba koupíte barák, vybavíte se, tak zatřepeš bačkorama a přijdou tvoje děti a začnou si na to dělat nároky, protože minimálně polovina majetku byla psaná na tebe (to v tom lepším případě). Takže ty uvažuješ sice ze svého pohledu logicky, ale jinak je to docela sobecké k tomu klukovi.
29. 12. 2018 v 11:55Off-line igni  (36/192/130)
Jiro: ja nevim, asi ctes mezi radky neco, co sem nepsal :D Ty si uplne jiny pripad. A nemam nic proti tomu, ze zije vic lidi pod jednou strechou (i kdyz mi pride, ze tam vzdy hrozi to, ze bude nekdo ten odstrceny v nejakem aspektu vztahu). Co rikam ja, ze ti jedinci kteri chteji praktikovat monogamii, tak casto voli zenu, protoze ta mu da deti. A ja jim to nevycitam, asi bych to taky udelal, sam deti chci, vim jak silne to muze byt. A stejne tak sem monogamni. Ale to ze ja nechci byt treti kolo u vozu, nebo z nekoho takove kolo udelat, neznamena, ze mam problem s tim, kdyz to nekdo praktikuje. Kazdeho vec :)
29. 12. 2018 v 12:01Off-line Mio6602  (103/-/-)
STV: Dal jsem ti souhlas. To si pamatuj do budoucna :)
Ale přesně tak to mám já. Veškerý můj majetek přejde na nejbližší příbuzné, což mám pro každý případ ošetřené v notářské závěti.
29. 12. 2018 v 12:01Off-line Jiro  (48/184/74)
Mio..není.. heteráci se rozvedou a pak se dědí dle manželky a dětí a následných větví. Prostě pak zakaž rozvody a náskedná soužití a svatby a výsledek? Svateb bude ještě méně. Ani heteráci ani gay ani bi nemají patent na celý život s jedním partnerem. Kdyby jsi měl ty Mio dejme tomu ..jsi o 10 let starší než já, tedy kdyby jsi psal co píšeš a měl 22 let partnera, asi by to mělo váhu.. alespoň v osobním tvém vzoru. Myslím, že předjímat budoucnost nelze ani křišťálovou koulí. Proč se trápit cobykdyby. Jsme dospělí a kdo se bojí nesmí do lesa. Raději sečtu léta štěstí než kopce peněz až nadejde čas účtování
29. 12. 2018 v 12:02On-line Richard33  (44/185/80)
Jiro: To si tu demokracii vykládáš trochu špatně.... demokracie znamená hlavně to, že "má svoboda končí tam, kde začíná svoboda toho druhého" (milence, manželky, dětí...) :)

K monogamii v přírodě... co třeba labutí páry? Náboženství pokřivuje jinou věc... že je homosexualita nepřirozená (homosexuální chování bylo pozorováno u víc jak 120ti živočišných druhů) :)
29. 12. 2018 v 12:05Off-line Mio6602  (103/-/-)
Jiro: Ten argument, co jsi uvedl, je trochu polopravdou. V hetero svazcích jsou tyto záležitosti lépe ošetřeny manželským svazkem. O to se v současné době hraje, aby stejná práva měli i homosexuálové. Ale dokud to tak není, tak budeme pořád v nevýhodě oproti heterosexuálním svazkům.
29. 12. 2018 v 12:10Off-line Jiro  (48/184/74)
Igni: hovoříš rozumě, přesto..asi proto že jsem buddhista ti řeknu, že poslední kolo jsem vždy v rodině já. Prostě uspokojit v mnoha ohledech mnohé je úděl toho kdo chce mít více partnerů. Ano, rozumím co píšeš, a chápu tě. Prostě proto jsem rád že mám ženu muže a dvě děti..právě kvůli tomu co říkáš. Já bych na to řekl, že svět-život, není dokonalý, ty koncepty jež žijeme.. jsou .. prpstě složité. Neobhajuji nějakou dokonalost, chápu i Mia, pouze říkám, že nemám zájem mít předsudek k heterákům, gayům ani nikomu jinému kdo ctí demokraci.
29. 12. 2018 v 12:17Off-line Jiro  (48/184/74)
Mio, souhlasím. Navíc někde v létě jsem byl zde v diskuzích ohledně bohatých a chudých, mé příjmy má v čr statisticky promile populace a věř, že dědit po mě se bude poctivě, pokud bude v době mé smrti existovat partner a partnerka oba dostanou po 25% a zůstatek rovným dílem potomci. A u notáře to tak je sepsané. Já prostě chápu a samotného mne štve, že svět je jaký je. Také s tím bojuji. Prostě aktiva půjdou partnerovi, nemovitost partnerce a dětem. Nemovitosti už nemohu za svého života podělit dle své vůle, to si hlídá děd**ký zákon, musí se to obejít aktivy. souhlas
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 12. 2018 v 12:26Off-line igni  (36/192/130)
Jiro: mam takovej dojem, ze michas slovo svoboda a demokracie :D kazde oznacuje neco jineho a hlavne demokracie jako system politickeho zrizeni nema nic spolecneho s tim, s kym zijeme ci nezijeme a jake mame rodiny. Muzes mit i demokracii nesvobodnou, stejne jako svobodnou autokracii :)
29. 12. 2018 v 12:49Off-line Jiro  (48/184/74)
Igni: nikoliv, demokracie - určuje míru svobod jednotlivců či skupin. Proto spojuji tyto dvě hodnoty. Komouši také vyhráli volby demokraticky ve čtyřicátém osmém a pak jednotluvci přišli o svobody. A z nesvobody nastoupila demokracie a nyní máme stát řízený jako firmu :-/ Tedy setrvávám na svém postoji, že demokracii a svobodám je potřeba národ setrvale učit. Tedy jistá synergie v těchto dvou pojmech by měla existovat.
29. 12. 2018 v 12:58Off-line igni  (36/192/130)
Jiro: v dnesnim pojeti demokracie by mela byt urcita synergie. Ale ty to slovo pouzivas v mistech a vyznamech, kde je uplne mimo :D Pouzivas ho misto slova svoboda, ale stejne jako demokracie nezarucuje svobodu, tak muze svoboda existovat i bez demokracie. Ona vlastne i puvodni demokracie nebylo zrovna svobodna, minimalne ne v nasem modernim chapani. Ale to je na dlouhou politicko filozofickou diskuzi s pripadnym historickym diskurzem, a na to tohle neni vhodna platforma. A je pekne, ze ty si to vykladas nejak po svem, ale je to vyklad unikatni, ktery se kapku rozchazi s beznou praxi.
29. 12. 2018 v 13:39Off-line vasek698  (25/-/-)
Jsi na kluky... No buď chlap a postav se tomu. Žena to ví, tak si to s ní vyříkej jasně a zkrátka hledej to, po čem toužíš doopravdy. Zároveň ale nebuď mrcha a koukej bejt pořádnej táta. Jednou sis ty děti udělal, takže k nim máš zodpovědnost a to, že třeba nebudeš s mámou, neznamená, že se na ně vykašleš.
29. 12. 2018 v 14:40Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (Ivo): Nevím, jakou máš představu o mileneckém vztahu, jaký jsi osobnostní typ. Ale pokud tvůj plán nekončí u fyzického kontaktu, pokud se zamiluješ, bude to pro vás těžké. Věty mé choti, když odcházela: "Vím, s tebou jsem měla jistotu. S ním nevím, do čeho jdu." Přeloženo: za holkama jsi neběhal a kluky sis odbyl platonicky, zatímco on mě sbalil s vědomím, že jsem vdaná. Pro ženu je nejspíš horší vyrovnat se s emoční vazbou partnera ke klukovi než s fyzickou nevěrou: nemá šanci soupeřit. Pokud chceš rodinu udržet, odveď myšlení mimo svět klučičích vztahů.
Jiro: Asi jako s vědou a impakty, vršení plytkých slov. Problém neskončit hned v druhé větě u nezměrných majetků. Proč mi to tak připomíná jednoho estébáka? Na demogracii je tu odborník Tedybera.
29. 12. 2018 v 14:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Zajímavý je, že asi skoro žádnýmu heterákovi by nevadilo mít za ženu lesbu, ale asi skoro žádná heteračka by nechtěla mít vědomě za manžela bazeranta :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2018 v 15:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Která žena by to chtěla
mít buzíka za manžela
cítit z něho při tulení
cizí Vodu po holení...

:D
29. 12. 2018 v 15:23Off-line phones61  (62/171/77)
Ženatý by měl hledat zase ženatého přibližně ve svém věku. Není to nic složitého, ale je to běh na dlouhou trať, než najdeš, co hledáš. Díky tomu pochopí protějšek, co to je čas a jak dovede být přítel i nepřítel. Společné koníčky budou napomáhat k setkání. Komu to myslí ten to pochopí.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2018 v 17:43Off-line Jiro  (48/184/74)
S omluvou off-topic, demokracie-svoboda: Lze polemizovat ze všech stran. Na to bych šel studovat fildu. Já si raději užívám demokracie a svobod jež nám ještě v rámci eu zůstávají. Byjádřil jsem se zatím jediný z dotázaných k tématu a navíc ten co dle svého přesvědčení žije. Další diskuzi už rád přenechám mlčícím bisexuálům. Díky zanmínusy zde i mnoho plusů jež dnes dostal můj profil. Homofobie žije , ale bi je top a nevzdáme náš boj , chceme svou svobodu :-) zdar a užívejme svátky, netřeba se v nixh hašteřit v naší státofirmě.
29. 12. 2018 v 18:19Off-line Titan24  (30/168/56)
Vydrž to, dokud děti nebudou plnoleté. Pak se klidně rozveď
29. 12. 2018 v 20:29Off-line i8051  (53/184/97)
Vzdy me desne pobavi, ze to, jak maji pary spolu spravne a vzorne zit a jestli to ma byt s buznou nebo s bisexem, resi ti, co nikoho dlouho nemaji :-) Takze chlapci, je sice skvele, jak to mate teoreticky dokonale zmakle, ale spise nez resit to, jak to bisexove maji (=o cem vite uplny prdlajs), reste to, abyste misto fnukani na seznamce, ze nikoho nemate, nejak zdarne apdejtli kolonku vztah ze stavu "nemam" do vyssiho levlu :-) za vsechny bisexualy preji hezky vecer
29. 12. 2018 v 21:04Off-line BussterX  (103/130/150)
Íčko, a jestlipak bisexové vědí, jak TO mají gayové? :D:D
29. 12. 2018 v 21:05Off-line i8051  (53/184/97)
Bussi, urcite nevi, ale kazdopadne buznam bisexualove vznesene nevykladaji, jak tyhle veci maji resit a nehrajou si na zachrance rodin a matek :-)
29. 12. 2018 v 21:09Off-line BussterX  (103/130/150)
To ne no, to by nemělo logiku, že? :D já ovšem nebojuji za rodiny, ale za vymýcení pokrytectví, to je takový vyšší level, víš... :P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2018 v 21:12Off-line BussterX  (103/130/150)
Já su velký hetero
ukážeš mi svý p**o?

:D
29. 12. 2018 v 21:16Off-line i8051  (53/184/97)
Neukazu vole,
byl bys z nej hned hore ...
:-)
29. 12. 2018 v 21:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Nukazuj vole,
byl bych z něj hned DOLE

:D:D
29. 12. 2018 v 21:29Off-line papet  (57/174/70)
Ahoj,ano,mám to uplně stejně,ale s tím rozdílem,že jsem si chlapa našel
29. 12. 2018 v 22:01Off-line BussterX  (103/130/150)
Miluji svou rodinu
ale chci tvou prcinu
- diskrétně si zam***t
pak zas ženu milovat

8)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 12. 2018 v 22:10Off-line Anonym
Ahoj kluci a dík za komentáře a názory. Když jsem se ženil, tak bisexualita a homosexualita byla tabu, jedno velké zatajované a trestané tajemství. Několik let po revoluci, byla možnost se dostat k různým informacím prostřednictvím internetu a i v médiích se začalo hovořit o různě orientovaných lidí, do té doby jsem to ani netušil, že jsem prostě na kluky a je to nic neobvyklého. To jsem měl už rodinu a spokojený život co mě naplňoval, nedovedu si představit, že bych přišel o manželku, ale sexuálně mě uspokojí chlap lépe i když cítím vinu zahýbání a už dlouho jsem milence neměl.
29. 12. 2018 v 22:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Dop***le anonyme já jsem totálně blbě pochopil tvou první větu nahoře :D já jsem si do ní automaticky a podvědomě doplnil interpunkci a z věty "Ženatý 28 let s rodinou," jsem si vyrobil větu "Ženatý, 28 let, s rodinou," chápeš jo... číslo 28 jsem chápal jako tvůj věk jaxi podvědomě... tak jestli je ti cca 50 tak už tomu rozumím, tehdy to bylo fakt složitý pro bazeranty pokud jde o sebeuvědomění a tlaky společnosti :D ale stejně... zahýbat ženě s chlapem je fujky :P
29. 12. 2018 v 22:58Off-line BussterX  (103/130/150)
Stará vaří žehlí pere
ale mně už hodně sere
že má p***l hladoví
po pořádným chlapovi

:D
29. 12. 2018 v 23:16Off-line Anonym
BustereXi - sai tak, že mě má zatím ještě ráda, ale p***l by chtěla chlapa
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 12. 2018 v 23:19Off-line iglw  (48/172/77)
Napiš mi!!!Skončíš u chlapů!!!
30. 12. 2018 v 02:32Off-line BussterX  (103/130/150)
A víš co anonyme? klidně jí zahni, vona ti beztak taky asi zahýbá s nějakým hetero kancem co jí to pořádně udělá když ví že seš na kluky :D
30. 12. 2018 v 08:09Off-line Mio6602  (103/-/-)
I8051: čekal jsem, kdy se k tomu ozveš i ty. Já ale nikomu nic nevyčítám a nikomu neříkám, jak má žít, tak to tak neber. Je to prostě jen můj pohled na věc a než abych si začal něco s někým, kdo mi nevyhovuje z nějakého důvodu, tak je mi lepší samotnému. Ale celé toto vlákno je hodně o individuálním vnímání tohoto problému.
A taky by mnoha lidem hodně pomohlo, kdyby homosexuální soužití bylo právně postaveno na stejnou úroveň heterosexuálnímu manželství. V zásadě ať se to jmenuje jak chce, pokud bude jen jiný název knížky, ale stejný bude obsah, tak by potom zmizela i celá řada výhrad z mé strany. Jinak ty výhrady jsem popsal výše, tak se nechci opakovat.
30. 12. 2018 v 09:05Off-line Kamilo1  (46/182/-)
No na takove muze cekaji vsichni kdyz nevi kam ho strcit jestli kluk nebo holka a chvilku bude se zenou s ni ma dite kdyz mu neda zavola a prijede za klukem myslim ze by letel
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
30. 12. 2018 v 09:18Off-line Jiro  (48/184/74)
Kamilo, jak pravil íčko, bifobové jsou velcí teoretici, špatní praktici. Začínám den se ženou, končím s mužem. Pod společnou střechou. Evidentně být bi dnes je jak být gay před revolucí. Myslím, že podstatou bifobie je nízké sebevědomí gayů.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 12. 2018 v 10:29Off-line i8051  (53/184/97)
Tak to radeji knihu, nez Kamilu :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 12. 2018 v 10:39Off-line Mio6602  (103/-/-)
Jiro: Jelikož jsem se do svých třiceti let choval výhradně jako hetero a teprve až pak jsem se zabouchnul do kluka, se kterým jsem to pak táhnul nějakou dobu, myslím, že můžu posoudit obojí. Ženským jsem dal definitivně sbohem a vracet se k nim nehodlám. Nevím, co s tím má co dělat sebevědomí. Chovám se tak, jak to sám cítím. A že je mi tvoje chování proti srsti, to je myšleno tak, že bych si nikdy nezačal nic s člověkem, který se na to dívá tak, jako ty. Raději volím být singl. A je to moje volba, ke které přistupuji ze svobodné vůle. Myslím, že mám naopak sebevědomí dostatečné a díky tomu se stále můžu držet svých zásad.
Pokud ses ty obklopil lidmi, kteří z jakéhokoli důvodu akceptují tvůj přístup, budiž ti přáno. Já ti to nezávidím a je mi lhostejné.
30. 12. 2018 v 11:13Off-line i8051  (53/184/97)
Vite chlapci, je mi nejak jedno, ze se k nam bisexum stavi rezervovane obe strany. Uprimne se teda do bisexu navazej a resej to hlavne buzny, heterakum je to sumak. A vite proc mi to je jedno? Protoze to je muj zivot a ne vas. Vase celozivotni teoretizovani si dle libosti uzivejte dosytosti nekde sami v koutku za neustaleho brblani o tom, jak jsou bisexualove spatni. Ja si ten zivot radeji uziju, protoze verte neverte, po nem uz zadnej dalsi nebude. Btw mam taky bisexuala, takze vam ani jeden neomezujeme vase portfolio bisex-proof protejsku :-) hezkou nedeli
30. 12. 2018 v 11:18Off-line Mio6602  (103/-/-)
I8051: Jen si to užij :)
Tvým pekelným trestem jsou dvě tchýně :D
30. 12. 2018 v 11:34Off-line i8051  (53/184/97)
Mio, obe jsou skvely, jsem po vanocich od nich prezranej :-)
30. 12. 2018 v 11:38Off-line Mio6602  (103/-/-)
I8051: Já sice podobnou odpověď čekal, ale co ti sakra tak dlouho trvalo? :)))

P.S. Neodpovídej. Odpovím za tebe: Dělám i jiné věci a nehledím pořád na diskuzi.

:P :D
30. 12. 2018 v 11:45Off-line Jiro  (48/184/74)
Mio, já respektuji tvou životní zkušenost. Je prostě jiná než má. A přeji bifobům jejich víru, jak věci mají být jsou. Nemyslím, že je jedna cesta pro všechny, navíc by to byla nuda. Dle mne je diskuze v tomto vláknu skvělá, není to místně běžná bitba kabelkama. Zakladatel vlákna má širokou studnici zkušeností nás všech a jeho volba bude o to lépe sedící jemu samému. Vážím si tvého hlubšího vysvětlení jak ses ke svému postoji prožil.
30. 12. 2018 v 22:34Off-line Anonym
Ahoj a zase děkuji za názory d debatu tady. Takovou konverzaci najít astébáci před revolucí, tak nás všechny zabásnou. Jsem rád, že je alespoň svoboda slova a názorů. Musím si s vlastní situací poradit sám, ale moc dík za názory na můj problém. Všem přeji veselého Silvestra a do Nového roku, pevné zdraví a pohodu v životě, Ivo.
30. 12. 2018 v 22:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Co to tady meleš?:D:D za homosexualitu se nezavíralo když tobě bylo 20 :D
30. 12. 2018 v 23:01Off-line misanek007  (24/-/-)
Dělej si co chceš
31. 12. 2018 v 05:23Off-line Jiro  (48/184/74)
Bustříku :-) : Šedesátá léta sice obecně přinesla slabý závan svobodnějšího přístupu, ale nový trestní zákoník z této doby v § 244 určuje trest až na jeden rok tomu, kdo se pohlavně stýká s osobou téhož pohlaví mladší 18 let nebo zneužívaje její závislosti. Stejně potrestán byl i člověk, kdo za pohlavní styk s osobou téhož pohlaví přijme nebo poskytne úplatu. Zejména však byl stejným trestem potrestán ten, kdo pohlavním stykem s osobou téhož pohlaví budil veřejné pohoršení. Tento gumový paragraf se skutečně dal navléct téměř na každého homosexuála.

Až nová demokracie, která přišla po roce 1989, zrušila trestnost homosexuality, a to zákonem č 175/1990 Sb. účinným od 1. 7. téhož roku.
31. 12. 2018 v 10:35Off-line gargamel  (37/182/74)
Vole ale od revoluce je 30 let takže ti bylo 12 :D
31. 12. 2018 v 14:52Off-line BussterX  (103/130/150)
Jiro, bazerant by neměl budit veřejné pohoršení kuřbou v parku na lavičce nebo nabízet mladistvým úplatu za sex, s tím bolševickým zákonem nemám problém.... a těžko by to STB to navlékla na bazeranta jinak než že mu STB nalíčí pastičku a on se do ní chytne, takže to postihlo jedině prase... a navíc jen prase který režim potřeboval zlomit nebo ohnout - takže protistátní živel, ne nějakýho teplýno maníka z fabriky nebo z kanclu - ti byli posraní strachy a rači se ženili a byli vydíratelní - STB z nich mohla verbovat konfidenty, stačilo pohrozit že to řeknou ženě a v práci... :D
31. 12. 2018 v 15:29Off-line Jiro  (48/184/74)
Gargamele vole, bylo mi tuším 13 a a jako takový jsem už měl zájem o homosexualitu a viděl jsem vyloučené kámoše za 'tulení' se na letním táboře. Oslové co nezažili minulý režim neví nic, bustříku, a já byl vyloučený z pionýra za to, že jsem se zajmal o kluky. Že tobě se žilo fajn na tajňáka super. Já co si pamatuji jdu s kůží na trh a za totáče to totáč byl. Kurxx komunistický.
31. 12. 2018 v 15:53Off-line igni  (36/192/130)
Jiro, jestli nekecas se svym vekem na profilu, tak mi nejak nesedi moc pocty :D Protoze kdyz ti zacinala puberta (cca 13 let), tak zrovna rezim koncil :D Tak uplne nevim, jak moc si v tom minulem rezimu musel kvuli sve orientaci trpet.
A pokud to vis od 13, tak o to vetsi podlost mi to prijde vuci zene a akorat to podtrhuje to co sem rikal o bisexualite.
31. 12. 2018 v 15:58Off-line BussterX  (103/130/150)
Dop***le jiro, seš o 10 let mladší než já, ty mně poučuj o totalitě, v roce 89 ti muselo bejt cca 12 let pokud nelžeš s věkem :D v mým okolí se nikdo netulil, akorát na pionýráku sme si honili společně p**a eště v 70. letech :D že su na kluky mně došlo až asi ve čtyřiadvaceti ale asi jen proto že sex pro mně nebyl nikdy nějak důležitej :D mimochodem, nejseš nebo nebyl jsi náhodou ženatej? :D
31. 12. 2018 v 16:14Off-line Jiro  (48/184/74)
Igni: předně, když si přečteš, hovořím on a ona POD JEDNOU STŘECHOU, bifobii si nech pro sebe, mén polečenství se má blaze. Bustříku, předně o sex jsem měl zájem tak od 11, říkám zájem, nikoliv jej měl, někde jsem se zde proto ptal v diskuzi kdo kdy zjistil že je na kluky. Měl jsem zájem už tehdy o spolužáky i spolužačky. A komanči nás připravili o majetky, mou ségru o výšku. Tedy spíše mi přišel humorný tvůj koment o totalitě. Tupých hlav co se pokořily byla většina. Naše rodina ne.
31. 12. 2018 v 16:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Jiro napsal:
"Že tobě se žilo fajn na tajňáka super. Já co si pamatuji jdu s kůží na trh a za totáče to totáč byl. Kurxx komunistický."

takže jiro, pokud je ti 42 a ženil by ses asi ve 20ti letech, znamená to že ses ženil někdy v druhé půlce 90. let... v době svobody, že? to je to nošení tvé kůže na trh? :D proč jsi žil na tajňáka - bylo to super? :D:D
31. 12. 2018 v 16:17Off-line igni  (36/192/130)
Jiro: takze si zazil v te hnusne trestajici totalite (z hlediska orientace) cele dva roky, a to jeste dva roky, kdy bys stejne mel o sexu tak maximalne myslet, a rozhodne ne ho praktikovat (i z hlediska soucasnych zakonu). To muselo byt fakt peklo :D
A jak se ma tve spolecenstvi muzu tezko soudit, neznam je, a rekneme ze ti nejsi zrovna objektivni zdroj ;)
31. 12. 2018 v 16:26Off-line BussterX  (103/130/150)
A jen tak pro zajímavost - není zas takový problém zjistit, kdo je ten ženatý teplý anonymní taťka co založil toto vlákno, a toto napsal v jedné debatě (nik jsem vymazal), to mi dokresluje co je zač:

29. 12. 2018 v 00:24 ------- (50/178/83)
Věk snad nerozhoduje, pokud si kluk dvacátník pokecá a třeba posexuje s padesátníkem je bezva. Když se věk sečte a vydělí dvěma, je to krásný věk na sex
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
31. 12. 2018 v 16:50Off-line Jiro  (48/184/74)
Igni, předně i dle dnešních zákonů, pod 15 let jsou li oba účastníci sexu, je legální. Do roku 1990 byl homosexuální sex zakázáný pod 18 let, bez dalšího dělení na 15+/-. Tedy minela jak hrom...
Bustříku, uvedený text není můj. Už proto, že jakožto člověk mající Ph.D. z aplikované matematiky bych nikdy nestvořil nesmyslný postulát, a nestačí-li ti tento argument, poskytnu další, zákon hovoří jasně, 15 let, tedy já nevnímám problém 15:50. Žijeme v právním demokratickém státofitmě, legum servi sumus ut liberi esse possimus.
31. 12. 2018 v 16:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Jiro sakra říkám že je ten text tvůj? :D vím čí je a tvůj nik to není, ale je to stejný člověk který založil tuto debatu anonymně ... jde mi o to, že má doma padesátiletou mařku co mu pere trencle a třicetiletý děcka a tady hledá na tajňačku mladý zajíce... my bazeranti chceme zajíce pro sebe a nehodláme se o ně dělit s nějakým ženatým strejcem v utajení :P ať si najde ženatýho teplýho kolegu :P btw máte plnou hubu demokracie a zákonů a za komančů ste byli připosraní... kromě zákonů eště taky existujou morální zásady
31. 12. 2018 v 16:59Off-line Jiro  (48/184/74)
Bustříku: Mea culpa, mea maxima culpa, jsem osel. Já byl rozjetý zz demagogie igniho a až pak si všiml, že jsem u tebe mimo kontext. Promiň.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
31. 12. 2018 v 17:00Off-line BussterX  (103/130/150)
Omluva přijata, jdu si zahulit 8)
31. 12. 2018 v 17:10Off-line Jiro  (48/184/74)
Bustříku..mňam morální zásady, ty já rád. Pan prezident Klaus kdysi řekl: „Já vím, kde ty peníze jsou, ale proč to chcete vědět vy?“ .. No a dnešní 'pan' prezident míru morálky dále posiluje: „Šíří se fámy, že mám velmi rád becherovku a pivo. Obě jsou pravdivé.“. To jsem zvolil humoristické pojetí morálních zásad čr úměrné 31.12. Budu velni rád, definuješ-li platný morální kodex dnešní doby.. jujky..
31. 12. 2018 v 17:12Off-line igni  (36/192/130)
Jiro: Sex pod 15 neni legalni, jenom neni trestany, protoze pod 15 neni odpovednost. Zakon proste nepredpoklada, ze je takovy sex praktikovan, spis je to neco vyjimecneho.
A co se tyce rozdilu v legalnim veku, uklidnim te, ten rozdil nebyl dan komunismem, ale byl naprosto bezny i v zapadni spolecnosti. Napriklad v UK doslo ke sjednoceni veku legalniho sexu az v roce 2001. V 80. letech to byla naprosto bezna praxe napric Evropou a bojovalo se proti tomu i u ESLP.
A tak nejak nevim, kde ze sem byl demagogicky :D
31. 12. 2018 v 18:19Off-line Jiro  (48/184/74)
Igni, vše co není vyjmenované je legální. Všenostatní co uvádíš je o jiném kontextu. V UK je dodnes legální hranice sexu 16, tedy kontext anglikánské církve na společenské normy UK spolu s jeho průmětem do obdobného systému USA mi příjdou mimo rámec socialistické ideologie normalizace. Záměrně odlišuji od slova komunistické s odkazem na Marxe a Engelse a jejich Komunistický manifest, kde není slova o sexu + Marxův Kapitál. So, H.N.Y.
31. 12. 2018 v 20:38Off-line onlip  (61/180/84)
Silný argument: Ph.D. z aplikované matematiky. Pohled do vlákna Co si myslíte o lidech, co jsou RNDr. a Ph.D.? - Jiro nikde :) Smích, velký smích. Jak se to hodí k Silvestru.
Připomíná to už nejen jistého agenta (můžu si koupit všechno), ale i skoroministryni právničku přes králíky.
31. 12. 2018 v 20:57Off-line Jiro  (48/184/74)
Onlipe, tvá míra omezení se hypoteticky limitně blíží nekonečnu. Téma jež cituješ mne nezaujalo, nelezneš mne jasně vyjadřovat v tématu: https://www.nakluky.cz/…e-matfyzaky/ Doporučím ti osvojit si schopnost rešerše. Tedy tvůj dnešní stav budu přikládat tebou citovanému Silvestru, nikoliv mé výše uvedené hypotéze. pa pa.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
31. 12. 2018 v 21:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Když se dva hádají třetí žere popcorn 8)
31. 12. 2018 v 21:12Off-line Jiro  (48/184/74)
Bastříku, když už je to dnes totálně off-topic, tak 'hra na konflikt'

Proč konflikt vznikl?
Jaký problém měla ta i ona zúčastněná strana?
O co komu vlastně šlo?
Na čem konflikt uvízl?
Jak by se mu dalo předejít ještě před jeho vznikem, co s ním lze dělat v okamžiku, kdy již „běží"?
Co je destruktivní komunikace v konfliktu?
Jak komunikovat, aby se kolo konfliktu neroztáčelo, ale naopak brzdilo nebo zastavilo?
Jaká je moje osobní zkušenost s řešením konfliktů?
Co se mi osvědčuje, a co ne?
Co bych se tu potřeboval naučit?

:-)
31. 12. 2018 v 21:41Off-line onlip  (61/180/84)
Jojo, matfyzáci, skvělé téma, ty v něm hotový inteleguán, jak by řekl blahé paměti istý chalanko.
Rešerše, citační indexy, manželka v jiném křídle domu, máme demokracii, kam poletíme na víkend - to je ostrovtip!
Někdy zkus sledovat, jak se projevují skuteční matematici. Okázalým předváděním se a plácáním ne.
31. 12. 2018 v 21:44Off-line BussterX  (103/130/150)
1 + 1 = 11
31. 12. 2018 v 22:04Off-line Jiro  (48/184/74)
Onlipe onlipe, ty jsi teda polyp diskuze. Dej si bublinky, nebublej.
31. 12. 2018 v 22:30On-line rosju  (53/170/78)
Nuda
31. 12. 2018 v 22:59Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Máčo je to
01. 01. 2019 v 11:49Off-line igni  (36/192/130)
Nemecko (i zapadni) srovnalo 1994.
Francie 1982.
V USA zalezelo podle statu, ale treba az v roce 2003 se stal homosexualni sex legalni v Texasu (jako poslednim state), v roce 2005 byly teprve srovnany age of consent, a to federalnim zakonem.
Ja chapu ze se ti to nehodi do kramu, ale plno spolecnosti, i zapadnich, na homosexualitu pohlizela dlouho jako na problem. Vzdyt ze seznamu WHO byla jako nemoc homosexualita vyskrtnuta az v roce 1991. To nemelo moc spolecnoho s komunismem, ale rozumim, ze si hrozne trpel a mas potrebu se z toho vybrecet tady :D
01. 01. 2019 v 14:11Off-line Jiro  (48/184/74)
Igni zdar do N.Y. dle mne je honosexuakita chyba programu, tedy nemoc, - porucha. Vzniká průnikem estrogenu placentou a mozek plodu je tím modifikován do mezitypu muž-žena. Studie z roku 2018 jednoznačně prokazují, že velké množství hpmo se rodí jako mladší-druho a více rizení synové. Výzkum pokročil minulý rok tak daleko, že se zjistil vmechanismus prvprozeného syna, kdy tšlo ženy vnímá xy plod jako parazita, což vede k vzniku specifických antigenů. Při následném ttšhotenství a opět genomu xy je rovnou zvýšená produkce estrogenu nad míru filtrace placenty a vznikne homosexuální mozek.
Uvedené vedlo k hypotéze, že existuje i zrychkená verze, kdy už na první plod xy dovede tšlo ženy reagovat přehnanou produkcí estrogenů a vzniku přechodného mozku muž-žena = homo ve smyslu homogenní, tedy lesba gay.
Pro letošní rok běží studie jež má potvrdit uvedené u prvorozených chlapců- úodotýkám, že mužský hono mozek se dá zjistit na základě vyšší provázanosti specifických center oproti hetero muži-mozku.

Bude li tento výzkum stejne korelující jako u opakujícího se těhotenství plodu xy, je v plánu test podávání chemikálií ovlivňujících hypofýzu u vyšších primátů. Konečná forma prenatální premedikace má dle těchto studií vést ke zrušení problému se vznikem chyby vzniku přechodných typů mozků, tedy homosexuality. Závěr, do 30 let od dnešních dnů se již homoxualita vyskytovat dle předpokladů těchto studí nemá.

Ještě dodám, že větší záhada panuje u trans odchylek, zde opravdu dodnes mechanismus vzniku není znám.

Tedy igni, dle mne, jde o nemoc na provni jiných postižení vznikajících v prenatálním období. A můj pohled na toleranci homosexuality společnosti je a úrovni podpory a tolerance jiných fyzických a duševních postižení.
01. 01. 2019 v 14:27Off-line BussterX  (103/130/150)
Aha aha... tak to bysme měli příčiny vzniku vrozené vývojové vady zvané homosexualita... a teď nám prosím vědecky vysvětli příčiny a mechanismy vzniku bisexuality
01. 01. 2019 v 17:50Off-line Mio6602  (103/-/-)
Je vědecky propočítané, že čmelák má tak malá křídla, že s ohledem ke své hmotnosti nemůže jimi vyvinout dostatečný vztlak a tutíž nemůže nikdy létat.
Jenže čmelák to neví. Proto vinou své neinformovanosti létá.
01. 01. 2019 v 20:07Off-line Jiro  (48/184/74)
Tři kouzla udrží čmeláka ve vzduchu:
1/ Vírové proudění.
2/Křidélka při rychlém pohybu nahoru a dolů dostávají do oblasti, kde je vzduch rozvířen od předchozího mávnutí – takzvaného úplavu.
3/ Čmelák nebo jakýkoliv "hmyzák" v horní a dolní "úvrati" natáčí křídlo kolem jeho nejdelší osy o poměrně velký úhel. Potom u křídla nastane obdoba Magnusova efektu, který například způsobuje falše u vhodně nakopnutých fotbalových míčů či správně odehraných ping-pongových míčků.

Trocha fyziky a křídla čmeldoví stačí i bez jeho informovaného souhlasu.
01. 01. 2019 v 20:16Off-line i8051  (53/184/97)
Tvl to musej mit ti cmelaci slusny vzdelani, aby vubec vzlitli ... :-)
01. 01. 2019 v 20:18Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Asi mají VŠ, viď jiro
01. 01. 2019 v 20:26Off-line igni  (36/192/130)
Jiro: vznikla studie. Probihajici studie. Zajimave, ja o nicem nikde neslysel, a to toho ctu hodne. Hod sem aspon zdroje, at se vzdelam :D
Krom toho si mimochodem najednou reagoval na neco jineho, nez o co jsme ses hadali. Dosli argumenty na tema komousi vs homousi a tak si utekl na tema homosexualita jako nemoc (uznavam, odrazem bude moje poznamka ohledne WHO).
01. 01. 2019 v 20:28Off-line fit.slim  (29/178/59)
Mě by zajímalo... Proč jsi se ženil? Kdyby ti bylo 60, ale ve tvém věku? Být gay bylo přeci normální, když jsi si bral ženskou. Podle mě jsi neskutečný k****n.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 01. 2019 v 20:33Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Když se ženil, tak to normální nebylo.
01. 01. 2019 v 20:42Off-line Jiro  (48/184/74)
Igni: předně se omlouvám za pocit hádky. Pro mne jsou zde diskuze ekvivalent slovního fotbalu. Život je tak skvělý, že trošku se nezavbavit zde, byl by moc dokonalý. Neměl jaem v plánu utéct od tématu, dle mne bylo uzavřeno mou vsuvkou o Marxovi a jeho dílech. Viktoriánská anglie s její anglikánskou církví formuje kulturní náhled na obecnou sexualitu staletí. Komunismus sám o sobě - viz text výše neřešil, řešila ji socialistická normalizace - tedy dva nesrovantelné systémy. Argument jenž jsi uvedl je dle mne kichý, heklikož mohu nabídnout schválení homosexuálního sty ku zákonem již od roku 1944 například ve Švédsku. Tedy netuším proč je UK vzor více hodnotný, než severské.
01. 01. 2019 v 20:46Off-line Jiro  (48/184/74)
Igni, ještě k rešerši.. dnes už mé děti nanzákladce učí, aby si projektové zadání ozdrojovali. Věř mi, že stačí zadat pár hesel panu gůglovi a on už tě navede, zkus to :-)
01. 01. 2019 v 20:46Off-line onlip  (61/180/84)
Igni, zdroj dodávám za pana matematika, Ph.D.: http://www.techblog.cz/…e-letat.html
Minule jsem říkal, že silně připomíná nejen Bureše, ale i skoroministryni právničku přes králíky.
Souhlasím s poslední větou Fit.slim. Důvody shrnu, až dokončím svou práci.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
01. 01. 2019 v 20:54Off-line igni  (36/192/130)
Jiro: Ano, svuj projekt si mas odzrojovat. Odpovednost za zdroje je na cloveku presentujicim nazory, tudiz na tobe.
Uvedl sem ti taky Francii a Nemecko. Ano, jsou staty, kde se tak stalo mnohem driv (treba v norsku v roce 1974 spolecne se zrusenim zakazu bestialit (coz se zase zavedlo v roce 2008), uvadel sem nekolik prikladu, aby bylo jasne, ze to neni specificke pro zadnou ideologii ci specifickou viru, je to tak proste napric zapadnim svetem, stat od statu ruzne, takze tady zrovna komuniste nijak nevybocovali.
A dobry pokus o vtip, onlipe, ale oba vime, ze na cmelaka sem se neptal. A hordu nazoru tady muzu taky kydnout, ale bez zdroju proste nemaji vahu. A ja o studii, ktere jasne dokladaji jak vznika homosexualita tedy nevim.
01. 01. 2019 v 21:05Off-line Anonym
A co teda chlap, co by rád kluka, milence k občasnému setkání, ale nenarušit jho život aférkou. Najdou se kluci i pro takové tajnůstkáře, co by rádi diskrétnost?
01. 01. 2019 v 21:07Off-line Jiro  (48/184/74)
Igni, já myslel, že pokud něco někoho zajmá, dohledá si sám. Promiň, takto jsem vystudoval a takto vedu svou firmu. Znalost je osobní závazek jednotlivce.

Přesto, white paper tématu je zde:

https://www.pnas.org/…nt/115/2/302
01. 01. 2019 v 21:14Off-line igni  (36/192/130)
Na jednu stranu pises, jak se uz tvoje deti na zakladce uci spravne citovat zdroje, na druhou stranu si hrajes jako ze si kazdy ma najit to sve. A pokud mas PhD, tak sam si musel poctive zdrojovat svoji disertacni praci. Tak ja nevim, diskuze s tebou je jak diskuze s osobou s poruchou mnohocetne osobnosti...

Jinak odkaz sem si rychle prosel a priznam se, do detailu tomu nerozumim, nejsem biolog, ale v obecnych rysech to chapu a je to zajimave. Zatim je to ale na zacatku, spis nez potvrzeni hypotezy nedoslo k vyvraceni, i z toho hlediska, ze to cele problehlo na vzorku ani ne 150 matek, coz z hlediska cele populace je velmi maly vzorek ze ktereho se neda s jistotou vyvodit vysledky. :) ale stejne diky za info, to budu sledovat, je to zajimave.
01. 01. 2019 v 21:20Off-line Beliver  (29/183/87)
Jestli hledáš občas úlet, já bych to rád zkusil se straším...
01. 01. 2019 v 21:22Off-line Anonym
Jo to bych rád
01. 01. 2019 v 21:31Off-line Jiro  (48/184/74)
Igni, zde jsme v obecné diskuzi, nikoliv odborné, opravdu učinit rešerši je triviálnínsnad. Navíc už jsem toto téma letos zde v jiném vláknu diskutoval a nikdo nebyl zaseklý. Netuším tvou definici mé osobnosti bez odkazu na odborný článek jenž uvede odkud jsi čerpal svou analýzu? Hele mne nenaštveš, mne tím bavíš. V reálném životě se mám tak dobře a musím být tak bezkonfliktní že to mám s tebou jako tetris. Jsi fajn.
01. 01. 2019 v 21:33Off-line igni  (36/192/130)
Jiro: Ja se tu taky nikoho nastvat nesnazim, co bych z toho mel :D
01. 01. 2019 v 21:37Off-line Jiro  (48/184/74)
Igni, jsme dva. Skvělá zábava pro liché momenty dne.
04. 01. 2019 v 21:38Off-line Anonym
Najde se tady někdo, kdo je na tom podobně jako já a třeba poradí?
04. 01. 2019 v 21:56Off-line i8051  (53/184/97)
A co ti mame radit? Chces chlapa, tak si ho porid a nevotravuj ... .-)
04. 01. 2019 v 22:16Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo... a dávej bacha abys neskončil jako ten týpek jean claude romand ...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload