Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jsem gay transexuál, váš názor?

02. 01. 2019 v 23:57Off-line Anonym
Ahoj, je mi 15 let, za půl roku mi bude 16. Jsem transexuál, zatím holka, ale chci být kluk, za nedlouho půjdu k sexuoložce(pro "chytré" je tam dlouhá čekací doba, jsem už objednaný) a doufám, že začnu brát testosteron a bude ze mě kluk, postupně budu chodit na operace a tak, ale co mě trápí, je to, jak mě bude vnímat partner. Už teď si mě lidé pletou s klukem, za což jsem teda rád. Ale i co se týče v sexu a takhle. Můžu mít "protézu" tedy umělý penis, vypadá reálně, ale nebudete to klukovi vadit? Jsem vers, ale radši bych byl aktivní. Zkušenosti s gayem nemám, měl jsem sex s nejlepším hetero kamarádem, ale ten mě vnímá jako holku(známe se už x let, tak není divu), takže jsem byl pasivní a nemám nějak na výběr, ale bojím se jak na mě budou reagovat ostatní gayové, postupem času nepůjde poznat, že jsem býval dříve holka, ale teď první 2-3 roky, to půjde vidět dost, minimálně do té doby než mi začnou růst vousy. Po 18 letech můžu jít teda na faloplastiku, kde mi vytvoří penis, v thajsku jsou v tomhle opravdu hodně popředu a mohl bych mít slušně fungující a vzhledově reálný penis, ale zatím musím mít speciální připínák pro transexuály, abych ho mohl mít i celý den.
Jinak měřím jenom 165cm, což mě taky hodně trápí, jednou bych chtěl mít svalnatou postavu, ale když jsem malý, tak to bude asi vypadat blbě, hlavně mám i malou nohu(37, 38), tak mám problém nakupovat v pánském, co se týče kalhot a bot.
Tak by mě zajímal váš názor a prosím bez blbých komentářů.
03. 01. 2019 v 00:25Off-line Tom.03  (100/130/150)
Můj názor je takový, určitě to stojí strašný prachy ale jestli tak budeš šťastný tak si dělej co chceš, život máš jen jeden tak ho žij a užívej, přeju hodně štěstí :)
03. 01. 2019 v 00:49Off-line Anonym
No, registrují to docela dost, už teď se bojím jak to přijmou ve škole, pár lidi už to ví a dělají mi strašnou podporu, ale jsou tam i nepříjemní u kterých se bojím, ale jsem pevně rozhodnutý. Jen mě hlavně trápí to, jak mě budou vnímat kluci.. když jsem se nenarodil jako kluk a minimálně do 18 nebudu mít penis jako ostatní.
jinak Tome, většinu proplatí pojištovna, jen vytvoření p**a bude stát dost, ale bez toho se neobejdu :D jinak děkuju
03. 01. 2019 v 10:41Off-line Tom.03  (100/130/150)
Jo tak, já jsem se o tohle nikdy nezajímal takže jsem zase o něco chytřejší :D
03. 01. 2019 v 11:07Off-line Petrmisko  (20/175/72)
Tak to tu vidim asi prvně... Pokud si najdes nějakého chapaveho kluka a nebudes se mu bat rict o sobe z minulosti vic, tak to urcite pochopi... Mozna bys byl dobry lakadlo pro bisexualy, to je neco jako 2v1 a bude to pro ne urcite super. Jen záleží na tom jestli se budes chovat vic jako holka nebo jako kluk a jeste v tom danym veku ve kteryn jsi aby tp bylo na ten vek prirozeny... Pokud si teda nekoho najdes coz věřím ze určitě, a budete si spolu rozumět tak ti urcite partner rad pomůže... Jestli chceš muzes mi napsat ;) preju hodne štěstí
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 01. 2019 v 11:22Off-line rosju  (53/170/78)
Nechápu otázku, je to jak kdybych se ptal:jsem BI, váš názor?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
03. 01. 2019 v 11:28Off-line 0Juraj0  (22/176/69)
Bro. Keď sa budeš zaujímať o názory druhých a necháš sa nimi ovplyvňovať, tak stratíš svoju podstatu. Buď proste sám sebou.
03. 01. 2019 v 13:12Off-line Jarda88  (36/-/-)
Napiš pokecáme :)
03. 01. 2019 v 13:19Off-line Sailing  (44/188/95)
Hele, než půjdeš na operaci a udělají šmik fik, nechceš uvažovat o této možnosti? Předělat dole se pak můžeš kdykoliv. https://www.blesk.cz/…utralni.html
03. 01. 2019 v 13:44Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Přeji ti hodně štěstí, ať jsi obklopen jen lidmi, kteří Tě budou brát takového jaký jsi. Buď šťastný.
03. 01. 2019 v 15:20Off-line Anonym
Rosju: ptám se na názor, protože se bojím, jak mě budou vnímat kluci, o to jde :)
Petrmisko: chovám se jako kluk, působím jako kluk, jednou bych chtěl být pořádně zarostlý po celém těle a parádní vousy :D
0Juraj0 : zajímám se, protože jde o mé budoucí partnery a mě zajímá jaká na to má GAY komunita názor, ostatní orientace mi jsou jedno, ale já jsem čistě na kluky, tak se ptám, jak by mě oni vnímali, jestli by dokazáli přijmout, že i když jsem se nenarodil jako kluk, tak kluk jsem
dsiv: budu si dělat co chci a jsem neskutečně šťastný, že se to všechno řeší a rodina, kamarádi mě v tom neskutečně podporují, ale bojím se názoru gayů, tedy potencionálních partnerů
Sailing: hele, já rodit nechci nikdy.. navíc, mám možnost nechat si zmrazit vajíčka než udělají "šmik fik" a až jednou najdu vhodného partnera, tak se můžou použít moje vajíčka, jeho sperma a najde se vhodná náhradní matka a tak budeme moct mít dítě, obou biologicky naše, v čemž mi příjde, že mám nestkutečnou výhodu
dsiv: ne z p***le, ale ze zad nebo z ruky
Kuliferda: děkuju moc! :)
03. 01. 2019 v 16:25Off-line Projekt  (48/177/74)
Nevím nechat si měnit přirození . Příroda to má zmákli ale pochybuji , že to lidi dokáží tak aby byl funkční a měl jsi orgasmus. Neřezat do přirození dle mého názoru a to nikdy. To už bych raději kluka co vypadá jako kluk a má tam dole vagínu :) .
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 01. 2019 v 16:36Off-line Sailing  (44/188/95)
Anonym (transexuál) - tak to jo, mě jen napadlo, že pro tebe a případného partnera by to byla šance na vlastní dítě. Tato varianta se zmrazeným vajíčkem kterou zmiňuješ, mě nenapadla. Je dobře, že nad tím uvažuješ :) Na druhou stranu, dovedeš si představit ty obličeje ženských v čekárně, když bys přišel jako vousatý chlap z břichem na gyn. vyšetření? :-)
03. 01. 2019 v 16:43Off-line Sailing  (44/188/95)
Projekt (32/180/72) - Z muže na ženu
Po asi třech letech vyšetření a hormonální léčby přichází onen vytoužený okamžik. Muži jsou vykastrováni, je jim podkožně amputován penis (zůstává pouze malá výseč žaludu, ze kterého je později vytvořen klitoris), z kůže šourku jsou vytvořeny stydké pysky, vagína je vytvarována z kůže penisu, je zachována močová trubice.

Z ženy na muže
Ve chvíli, kdy žena podstoupí všechny předchozí kroky, přichází na řadu chirurgická operace. Lékaři odstraní prsa, zachovají pouze prsní dvorce a bradavky. Poté z těla vyjmou dělohu a vaječníky a je vytvořen penis a močová trubice.
Možností jak vymodelovat penis je několik, používá se například kožní lalok z předloktí. Penis ovšem není možné ztopořit obvyklou cestou, je nutné používat různé mechanické pomůcky.
03. 01. 2019 v 16:55Off-line Anonym
Sailing: já bych ale břicho neměl.. byla by náhradní matka, já ne, já v té době už budu muž :) ale když půjdu na vyšetření, tak na mě budou koukat divně, ale s tím počítám :D
adrianek: ale já nechci být holka, vadí mi prsa, vadí mi ženské problémy, mé jméno, oslovení, vadí mi absolutně vše, nelíbí se mi a ani nikdy nelíbily vztahy holka s klukem, příjde mi to zvláštní, já chci být kluk na kluky, chci být ten muž, který ochrání svého přítele a který tu pro něj vždy je a bude, nechci být holka, vadí mi to ve všech ohledech a nemůžu mít jakého chci heteráka, vypadám už jako kluk, jsem ostříhaný a nosím výhradně mužské oblečení, včetně trenek, nepřipadá v úvahu být ve vztahu s heterákem, který me bude brát jako holku
03. 01. 2019 v 20:06Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Poznáš hovno
03. 01. 2019 v 20:23Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Archeolog a nějaký antropolog to pozná,protože to studuje.
03. 01. 2019 v 20:47Off-line idea  (38/170/-)
A není lepší zůstat ženou, když chceš stejně chlapa ? Jako kdyby ses chtěla přeměnit na muže a pak hledat ženu, tak to chápu, ale tak to máš jako žena jednoduší hledat chlapa. Opravdu potřebuješ mít to p**o? :)
03. 01. 2019 v 21:50Off-line intr0vert  (30/190/125)
Já bych s tím neměl žádný problém, trans lidem fandím. Hodně štěstí a užij si život podle toho, jak to cítíš ty!
03. 01. 2019 v 22:14Off-line Anonym
Akutol: díky hormonům, se mi vše přizpůsobí na muže, boky budu mít teda vždy o něco větší než ostatní, ale když budu mít vypracovanou postavu, což chci mít, tak to vidět nepůjde, i ramena se mi rozšíří :)
idea: nezažiješ, nepochopíš, pro boha, pochopte, že to, že se mi líbí kluci, neznamená, že chci být holka! já se odpudiju sám sobě, nesnáším na sobě vše ženské! nechci být holka, chápeš? vadí mi to, že jaké mám jméno, že na mě všichni koukají, když řeknu, že jsem holka a ne kluk, chci aby mě všichni brali jako kluka ;) ber to tak, že by tebe všichni proti tvé vůli brali jako holku, i by ti tak říkali, jak by ses asi cítil?
03. 01. 2019 v 22:18Off-line i8051  (53/184/97)
Akutole, samozrejme, ze to hned pozna. Kdyz tam bude kost z pera, byl to chlap :-)
03. 01. 2019 v 22:18Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Už jsem viděl pár kluků kteří byli dřív holka, a nepoznal bych to. Byli fakt krásní.

Držím ti pěsti, ať vše dopadne tak jak si přeješ, určitě to zvládneš.
03. 01. 2019 v 22:29Off-line Anonym
Adrianek: hnusí se mi i to co mám dole :) nestojím o to.. narodil jsem se ve špatným těle :)
akutol: vážně si myslíš, že moje nejdůležitější starost je, jestli budu mít o pár millimetrů delší lebku než kluci kolem? na oko to vážně nepoznáš, mimo jiné, jak psal Kuliferda, je spousta trans FtM a nepoznal bys to na nich :) a pochybuju, že má každý rentgenové oči, aby mi zkontroloval lebku hele :D
03. 01. 2019 v 22:35Off-line Anonym
Bweepo: nechápu na koho to je a jestli na mě, tak absolutně nechápu kontext
akutol:a není jedno, jakou má kdo lebku?
03. 01. 2019 v 22:47Off-line idea  (38/170/-)
Já proti tomu nic nemám, ale pokud se oblékáš a máš účes a vizáž jak kluk, tak je jasné, že vzbudíš pozornost, když se zjistí, že jsi žena. ....hnusí se mi i to co mám dole :) nestojím o to.. narodil jsem se ve špatným těle... A co když jsi se narodila ve správným těle, ale v hlavě to máš popletený, mozek vyměnit nejde? to by bylo jednoduší předělat jen jednu věc a vyšlo by to třeba i levněji.... :D
03. 01. 2019 v 22:53Off-line Anonym
Ach jo.. :D mě zajímal Váš názor, co se týče toho, že jste gayové a jak by jste na mě reagovali, nepotřebuju pomoct v tom, abych věděl kdo jsem nebo co potřebuju změnit :)
03. 01. 2019 v 22:53Off-line BussterX  (103/130/150)
Na tom něco je, idea má pravdu, máš popletený mozek transsexuále... musíš si nechat opravit mozek... a my bazeranti pudem taky na opravu, máme popletené mozky a líbí se nám chlapi, sme popletení... musíme se nechat předělat... kdo de se mnou na opravu popleteného mozku? :D
03. 01. 2019 v 22:57Off-line Anonym
Jsou FtM, u kterých bys nepoznal, že byli kdysi holky, já se ptám na to, jak by na mě reagovali a.. víš co? tebe se neptám radši :D ptám se ostatních, moudra fakt nepotřebuju, na to mám ještě stále rodiče :)
03. 01. 2019 v 23:01Off-line idea  (38/170/-)
Kdybys byla hezký kluk, tak bych reagoval dobře, pokud škaredý, tak bych si ani kolo o tebe neopřel... :D Co se týče té náhražky dole, to nevím, záleží jak to bude vypadat, třeba ti tam našijou realistický penis ze silikonu z místního sexhopu a nikdo nic nepozná... :D
03. 01. 2019 v 23:04Off-line BussterX  (103/130/150)
K tématu - já jsem řízením osudu s trans žil, s male to female, 13 let, ale přeměna neproběhla.. naštěstí pro mně... měl sem rád jeho/její mužský tělo bez koz ... kdybych chodil s týpkem a pak mi řek že dřív byl v ženským těle, mně osobně by to nevadilo... vadilo by mi kdyby měl kozy a vadžínu :D ale já su starej chlap a nebaví mně sex, takže nejsu typický vzorek gaye a nedělej z toho žádné závěry :D
03. 01. 2019 v 23:07Off-line idea  (38/170/-)
Busster mi to nemáme popletený jsme ve správným těle a líbí se nám kluci, ale ona je nyní hetero holka co chce být kluk na kluky. Mnozí gayové si stěžují, že by byli raději hetero a tady je někdo hetero , kdo chce být gay, to je trochu rozdíl... :D
03. 01. 2019 v 23:09Off-line BussterX  (103/130/150)
On není hetero holka ale kluk ty vemeno :D akorát má blbý tělo...
03. 01. 2019 v 23:14Off-line Anonym
BussterX: jo, konečně mě někdo chápe, jsem jako vy, jen se špatným tělem, který ale hodlám změnit :D
nejsem a necítím se jako hetero holka, nechtěl bych mít nikdo rodinu jakou si všichni představují, chtěl být mít jednou se svým partnerem dítě, které budeme vychovávat jako dva otcové :) nedokážu si ani představit vztah s klukem jako holka :D
03. 01. 2019 v 23:14Off-line idea  (38/170/-)
Fyzicky je holka na kluky, takže hetero, psychicky je to gay, takže z toho vyplývá, že je babochlap
03. 01. 2019 v 23:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Ideo, prostě se mu líbí kluci/chlapi jak nám všem, ale nerad nosí sukně ... chtěl bys nosit sukně a boty na jehlách, ideo?:D no a kdybys měl stejnej mozek co teď a ženský tělo, asi bys to chtěl taky změnit... abys přestal bejt babochlapem ale stal se chlapem...
03. 01. 2019 v 23:23Off-line idea  (38/170/-)
Ne, dělám si jen srandu, aby tady nevázla konverzace(takže to co jsem psal neber vážně) , protože ti tu nikdo nedokáže odpovědět na co se ptáš. Ptáš se jak bychom reagovali na tebe v budoucnu, když tě ani nevidíme a neznáme nyní. Na tvé otázky se nedá odpovědět. Každý si může jen tipovat jak by to bylo, jak by reagoval kdyby možná něco. Proto jsem odpovídal trochu s humorem, protože reálně se na to odpovědět nedá....
03. 01. 2019 v 23:27Off-line i8051  (53/184/97)
Zajimavy je, ze tady je spousta, co by chtela svoje gajstvi zmenit na heteractvi .. a ted to je snad prvne naopak :-)
03. 01. 2019 v 23:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Dop***le íčko, on nechce nic měnit, on není žádnej heterák dop***le... je to buzna jak já... to že má náhodou tělo baby neznamená vůbec to je že to hetero baba krucisakra
03. 01. 2019 v 23:32Off-line i8051  (53/184/97)
No heterak dop***le to neni, heterak ho totiz do p***le nechce :-)
03. 01. 2019 v 23:37Off-line BussterX  (103/130/150)
Íčko neser :P du of, musím vytahat popel ven před barák ... tyvoe je tu už skoro 40 čísel sněhu a furt to padá.. . kdybych dlouho nešel tak mi pošli bernardýna se soudkem vaječnýho koňaku :D
03. 01. 2019 v 23:37Off-line Anonym
"Zajimavy je, ze tady je spousta, co by chtela svoje gajstvi zmenit na heteractvi .. a ted to je snad prvne naopak :-)"
nechci měnit orientaci, já jsem na kluky a v životě bych se nestyděl ani neměl to, že jsem gay, jsem jaký jsem a jestli mě dokázali přijmout mí nejbližší na kterých mi záleží, tak homofobové mi můžou těžce políbit p***l :D
už od mala jsem byl učený, že být jiný je normální, vždy jsem byl vstřícný ke každému a teď když jsem jednou já jiný, tak by se ke mně svět měl otočit zády?
03. 01. 2019 v 23:41Off-line i8051  (53/184/97)
Tady mame 2 a u kone 3 .-)
03. 01. 2019 v 23:51Off-line idea  (38/170/-)
Všechno je to v hlavě, musíš si uvědomit co a jak jestli je ti -náct . Změna už je asi pak nevratná. Pokud to vše podstoupíš, tak světu a lidem okolo je to fuk, je to tvůj život. Každému je ukradené, že nějaká Jana z Horní Dolní bude Petr. Opravdu nikoho to skutečně nezajímá, protože každý si žije ten svůj život.... a tebe by taky nemělo zajímat co si myslí nějaká Blažena z Vejprt, protože jí po tom jak žiješ svůj život může být houno.
03. 01. 2019 v 23:59Off-line BussterX  (103/130/150)
No každopádně anonyme nejsi tady sám trans/gay FtM, jetli chceš tak napiš a dám ti kontakt tady na serveru na kluky stejný jak jsi ty, třeba ti to k něčemu bude
04. 01. 2019 v 00:02Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Já osobně bych tě přijal bez jakýchkoliv problémů.
04. 01. 2019 v 00:04Off-line BussterX  (103/130/150)
Dop***le kuliferdo je mu 15 ... řek bych, že bude chtít někoho k sobě stejnýho věku až bude mít proměnu za sebou :D
04. 01. 2019 v 00:08Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Ptal se na názor,a tohle je můj názor. Nenabizim mu postel.
04. 01. 2019 v 00:08Off-line BussterX  (103/130/150)
Ajo, sorry :D
04. 01. 2019 v 00:14Off-line Anonym
Idea: vím, že je to nevratné a počítám s tím, už jako malý (8let) jsem říkal, že chci být kluk, ale všichni si z toho dělali p***l, tak jsem to potlačil.. teď to bude rok, co si na všechno vzpomínám, uvědomuju, co jsem celou dobu popíral a už to bude půlrok co jsem to oznámil nejlepší kamarádce a následně rodině
BussterX: teď bych chtěl asi i někoho staršího, málo kdy je na stejné inteligentní rovince jako já, ale až budu starší, tak bych radši mladšího :D
04. 01. 2019 v 00:19Off-line BussterX  (103/130/150)
No inteligentní rovinka zní divně, nahradil bych ji jiným termixem :D např intelektuální rovina :D BTW ale on ti neomládne, že... nechtěl bych někoho kdo mi řekne dopřednu že mně za pár let kopne dop***le a najde si mladšího :D:D
04. 01. 2019 v 00:27Off-line Anonym
Takhle jsem to nemyslel :D ale buďme upřímní, pochybuju, že vztah vydrží x let.. zvlášť ten první
04. 01. 2019 v 00:27Off-line 0Juraj0  (22/176/69)
Lol
20. 12. 2019 v 22:38On-line miloslav9  (31/171/60)
Léčených transsexuálů přibývá. Přeměn z ženy na muže je dvakrát víc než naopak.
https://zpravy.aktualne.cz/…cc47ab5f122/
21. 12. 2019 v 21:44Off-line BlondatyMizera  (102/173/60)
To že o sobě napíšeš že si holka je pro mě mírně zarážející, kdyby si třeba napsal kluk v těle holky nebo původně jsem se narodil jako holka tak ok,ale je možné že to každý vnímá jinak, abych ti odpověděl na tvoji otázku jako FtMGay/Transgender-Gay žiju v Praze od roku 2016 hormony jsem začal mít až v roce 2018 a setkávám se paradoxně s větším pochopením starších než mladších. Co píšeš o své výšce a o tom že si Vers myslím že ta výska takový extrémní problém nebude sám mám 173cm a spíše potkávám menší nebo stejně velké muže jako jsem já. Možná co jsem se bavil se svými CisGay kamarády bude problém to že si Vers protože většina na rovinu řekla že by prostě měli strach se podřídit klukovi s umělým penisem který v něm nemá cit,ale třeba potkáš výjimky ale i já (jako pasiv bez p**a to nemám jednoduché) jinak ti přeji mnoho štěstí a mnoho síly do tvé přeměny budeš to potřebovat!
17. 01. 2020 v 18:30Off-line Noodles  (33/167/56)
Ahoj anonyme. I když je tvoje formulace krkolomná, pokusím se sepsat něco na uklidnění tvých obav. Připrav se na to že i v nejmenší mino***ě (Ať už je to sebevětší ironie) se vždy najdou lidi co si musí potvrzovat sounáležitost s nějakou skupinou a jejich mantinely, kdo si zaslouží a nezaslouží do ní patřit budou vždy subjektivní a ty co podle jejich mantinelů nesplňují budou terčem ústrků, šikany atd. Často proto, že se takový lidi aspoň v tu chvíli prostě cítí hodnotnější jak "ten druhej". Co se týče touhy líbit se bukvicím. Vlastně to vychází z první roviny. Když HRT atd. proběhne standardně, tak nikdo nic nepozná do doby, než s ním vlezeš do postele. Tím pádem řešit atraktivitu na ulici nemá význam. To se dostáváme až do fáze: Bukvicím se líbíš, tvoje klukovství je komplexní, ale něco ti chybí v gatích. Buď potkáš někoho kdo tě bude milovat i s připínákem, nebo aktiva co není orálně fixovanej :-D. Řídil bych se příslovím, jako teta Kateřina, že: "Každý zboží má svýho kupce a nač stahovat kalhoty, když je břeh ještě daleko."
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload