Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hubnutí - jak na to?

05. 01. 2019 v 23:44Off-line Anonym
Jak na to vím :P. Má otázka je jiná. Mám takovej problem ze se nemohu dostat pri hubnuti pres nejakou pomyslenou caru. Napr 71kil. Je to tim ze nevydrzim uz vic s novym energetickym deficitem a spraskam neco hodne nezdrave. Chtel bych se proto zeptat jak ste to vyresili vy. touto krizi? A blby vzkazy si nechte. :*
05. 01. 2019 v 23:51Off-line vitek2000  (23/188/73)
Nedělej si velký energetický deficit jez normálně a cvič a jez tak o 2000 méně KJ než je by měl být tvůj příjem bude to trvat déle ale taky vydržíš hubený
06. 01. 2019 v 00:03Off-line Invictus  (23/182/100)
Když něco nezdravého sníš jednou, dvakrát za měsíc, vůbec to nevadí.
Jednou ze zkoušek hubnutí je schopnost ovládat se. V tom někteří selžou a vzdávají to. Potom jsou do konce života koule sádla.
Je lepší být psychicky připraven na to, že budeš dělat kardio o dva dny déle, než přestat úplně a začít se litovat.
06. 01. 2019 v 22:00Off-line idea  (39/170/-)
Taky vím jak bych měl zhubnout, ale jaksi mi chybí motivace, takže nejsem líný se nažrat. A taky jsem měl před lety tuhle hranici a nešlo to dolů, tak jsem to vzdal a po letech to šlo nahoru.
06. 01. 2019 v 22:48Off-line contact  (55/172/80)
Všechny známé diety mají jojo efekt, takže jsou špatně nastavené, jez k masu výhradně zeleninu, ne brambory, přidej trošku pohybu, necpi se rohlíky, dodržuj pitný režim a za měsíc máš zdravá 2 - 3 kila dole, žádné hladovky a jíst 5x denně, všechno samozřejmě s rozumem, hlídat si i energetický příjem, můžeš jist i vepřové maso, shrnuto celkem, jez do polosyta, pij do polopita, rada našich babiček...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload