Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Pred dvoma rokmi som sa hlupo zamiloval do spolužiaka

08. 01. 2019 v 20:36Off-line Anonym
Ahoj všetci
Chcel by som nejaké vaše názory Prosím len konštruktívne
Takze všetko sa to začalo asi pred dvoma rokmi, keď som sa hlupo zamiloval do spolužiaka a ten následne odišliel do zahraničia.On nevedel, že som doňho
A celé to pôsobilo ako lacna komedia.Nasledne som mal psychické problemy z toho A bol som aj na psychiatrii (viem je to prehnane, ale reálne ma to zlomilo.samozrejme boli to aj ďalšie problémy ako otec...).Po týchto dvoch rokoch som sa spamätal a uvedomil som si viac veci aj som sa "odmiloval".
Ale ajtak mam v sebe akoby prázdno.Skola ma nebaví, nemám priateľov a Uzatváram sa do seba, ale nemyslím na neho, aspon že tak.Jednoducho povedané neviem nájsť v ničom zmysel.Mam pocit, že len prežívam život
A nemal by som si tak pripúšťať emócie, ale niekedy to nejde. Neviem ani povedať ci som sa vyrovnal s mojou orientáciou.mozno to je problém, ale Já osobne to neriešim
Prosím naozaj, Len dobre rady( minuly príspevok)

Keď sa mam zhodnotiť po tých mesiacoch neviem. Síce som momentálne v pohode, ale neustále cítim taký vnútorný pocit nenaplnenia. Asi poznáte tie filmy kde sa výberu ľudia a hľadajú niečo co by zmysel napr Jedz, modli sa a miluj...a podobne(viem, že život nie je film) :)
Chcem len povedať, že potrebujem asi nejakú iskru do života alebo reflex, ktorý by ma nakopol a podobne.
Tak ako už bolo povedané chcem radu alebo priateľa ;) (vtip v konverzácii)
08. 01. 2019 v 21:11Off-line Flynt  (37/-/-)
Si vyprázdnený ako fľaša sektu počas Silvestrovskej noci, a všetko okolo Teba je nejako vyšumené, nevieš nájsť v tej šeroslepote svojho motýlika, chápem,...chce to slniečko, večer pohár whiskey s ľadom, a na vikend fajn vylet s krátkym sexíkom, a bude aj sexappeal, tak už len sa premôcť,...:o)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload