Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Miluju ženatého

09. 01. 2019 v 15:57Off-line Anonym
Zdravím, píšu jestli někdo zažil něco podobného. Zamiloval jsem se do chlapa, ale pak jsem zjistil, že je ženatý. Začali jsme spolu úplně normálně, nikdy by mě nenapadlo, že někoho už má a už vůbec ne ženu. Všechno bylo půl roku moc dobré, zamiloval jsem se, ale pak jsem náhodou zjistil, že je ženatý. Jeho žena byla v tu dobu zrovna mimo ČR, takže proto měl tak volné pole působnosti. Napřed jsem to s ním chtěl okamžitě skončit a už ho nikdy nevidět, ale nezvládl jsem to. Prostě ho miluju. Ale pak si řeknu co jeho žena, chudák. Nevím jak dál, nechci ho ztratit, ale ani mu už nedokážu věřit. Co byste dělali na mém místě?
09. 01. 2019 v 16:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Ježiš tak je ženatej, no a co... má to svoje výhody, klidně si tě může přivést domů jako kamoša z práce a můžete se spolu čumět na fotbal a vést chlapské řeči a jeho ženu nenapadne, že má muž doma v obýváku milenku :D jako sorry, sranda... 8) k tvé otázce - kdybych ho miloval tak, že bych se sním nedokázal rozejít a rozumově bych přitom věděl, že mu nechci dělat bokovku bez perspektivy a že si mě nezaslouží, spálil bych mosty... jak se dají spálit mosty se ženáčem? mám ti to tady napsat nebo ti to dojde?
09. 01. 2019 v 17:44On-line Richard33  (44/185/80)
Co byste dělali na mém místě? No rozhodně bych mu nedělal matraci :)
09. 01. 2019 v 17:48Off-line BussterX  (103/130/150)
To je těžký richarde... ženáč si užíval půlroku, podváděl ženu, nechal kluka ať se do něj zamiluje a on celou dobu nevěděl že je matrace... možná by si s ženáčem nezačal kdyby to věděl... když už někoho miluješ tak co potom s tím, to pak není p***l... já bych ho snad umlátl dildem kdyby mi toto nějakej zmetek proved -_- ... jenže to samý ti může udělat zadaný gay
10. 01. 2019 v 13:05Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (?): Pro mě by bylo podstatné, jaké přísliby v průběhu vztahu padly/nepadly. Pokud jste si začali nezávazně a nikdy jste o vzájemných očekáváních nemluvili, neměl bych vůči němu výčitky a zamilování bral jako komplikaci na své straně. Nejspíš bych se snažil udržet si ho jako kamaráda – předpokládám, že vás nespojoval jen sex. Pokud myslíš, že tě odpočátku vodil za nos, řešení už tu padlo: přeruš vazby – a především vytěsni z hlavy pocit ztráty: o nic jsi nepřišel.
10. 01. 2019 v 16:26Off-line contact  (55/172/80)
Otázka je anonyme, jestli jsi se ho ptal ještě než jste šli do postele, jestli je ženatý a měl to být opravdu jen sex a užít si navzájem, nebo jestli ti lhal hned od začátku a ty jsi se do něj zamiloval, taky jsi třeba mohl mít přítele nebo přítelkyni a nemusel jsi se mu zpovidat, to je těžké posoudit, jak jste to mezi sebou měli..
10. 01. 2019 v 20:03On-line Richard33  (44/185/80)
BussterX: Jak je někdo zadanej, tak je nejlepší to odpískat (pokud to celý nebylo o tom, že to všichni věděli a souhlasili s tím)... Je to jen vršení lží, trápení se, pročekanýho času a výsledek? Většinou bolestnej konec :)
10. 01. 2019 v 20:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Souhlas
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload