Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Kluci ve vlaku

10. 01. 2019 v 19:43Off-line Anonym (Ehm)
Když se vám líbí nějaký kluk třeba ve vlaku, bavíte se s ním?
A jak vlastně nejlíp poznat, že je gay?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
10. 01. 2019 v 19:52Off-line colombo  (98/192/90)
Oslovit ho se svým "problémem", když dostaneš přes tlamu, nejspíš nebyl gay...
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 01. 2019 v 19:59Off-line Mio6602  (98/-/-)
Lidi ve vlaku většinou moc neoslovuji. Vlak vídám jen zvenku a asi by mě neslyšeli. Na druhou stranu si můžu v autě zazpívat.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
10. 01. 2019 v 20:09On-line St63V  (55/-/-)
Asi tak, že bude mít vedle poklopce světlý flek od toho, jak si s ním přes kalhoty hraje. Pokud nemá stále ruku v kapse.
10. 01. 2019 v 22:46On-line FelixGabriel  (20/170/58)
Steve ale je rozdiel medzi srandou a blbosťou. Alebo to myslíš nebodaj vážne? Ty sa hráš s vtákom všade aj na verejnosti len preto,že si buzík?
10. 01. 2019 v 22:51Off-line smaragd15  (17/180/74)
No mne sa pred tyždnom stalo som šiel s R z Martina domov a tam vedla mna chalan ktoremu grindr cinkal :D a ked to aj mne cinkalo tak kukal aj po mne :D tak že jak rozpoznat? :D stači mať nainštalovanu appku pre teplych v mobile a už to je jasne :D :D :D
10. 01. 2019 v 22:56On-line FelixGabriel  (20/170/58)
Nikdy nevieš či to nie je psychopat čo má gay apky aby našiel gayov na ktorých si vybije zlosť za celý deň :-DD
10. 01. 2019 v 22:58Off-line smaragd15  (17/180/74)
Ten chalan bol minimalne o rok mladši než ja :D a navyše to bolo take tintitko :D keby mi chcel vlepiť to by bolo jak pohladenie od princezničky xD
10. 01. 2019 v 23:21On-line St63V  (55/-/-)
Felix, já si s ptákem nehraju. Ale jsou tací, který to uměj i na veřejnosti, aniž by si uvědomili, že je někdo může sledovat.
10. 01. 2019 v 23:35On-line vasek698  (20/188/66)
Naprosto jednoduše. Vlakem dojíždím do školy a zakecám se s kdekým, protože jsem prostě držka, ale když se potřebuju učit, tak se vyloženě nutím mít zaťatou pusu, abych neřekl byť jen drobnou poznámku, protože někdo čeká, až ho spustíš a to se pak naučíš velký hovno.
Stačí jakákoliv otázka na nějaký téma, který tě napadne a myslíš si, že by ho mohlo zajímat. Ideálně pak moc nemluvíš, jen pokud o to evidentně jeví zájem, ale nejlíp člověka nast**tuješ přirozeně vypadajícím zájmem, který ukážeš otázkama, který jsou ideálně obecný a když odpoví krátce, hodíš nějakou, která ho donutí to rozvinout.
Posledně jel takovej pěknej houslista, tak to se mi našlo téma hned.
Aplikovat to ale lze komukoliv. A protože mi nejde o žádnej lov, zakecám se s kýmkoliv.
11. 01. 2019 v 00:35On-line Riku  (59/176/110)
Rád pokecám s ml. kluky. Hodím nějakou narážku ,ale většinou pohled odpal dědku.
11. 01. 2019 v 00:37Off-line Lord_Protector  (95/185/77)
S cudzími ľuďmi sa nebavím. Mohli by byť nasadení Putinom. :D
11. 01. 2019 v 01:00On-line vasek698  (20/188/66)
To já si náhodou rád stěžuju (velký to procento českých konverzací :D ) a když se mnou jel nějakej důchodovej děda, ukázalo se, že byl celej život lesník. No a protože taky máme les a vím, co to je práce, tak jsme snad celou cestu nadávali na soukromníky, co maj lesy kolem drah směrem na Brno. :D Ale průser je to fakt. Všude samej kůrovec a dementi to nekácej.
11. 01. 2019 v 01:04On-line Riku  (59/176/110)
No vidíš i s dědkem se dá někdy pokecat.
11. 01. 2019 v 07:30Off-line paul86  (32/174/72)
Riku: "Rád pokecám s ml. kluky. Hodím nějakou narážku ,ale většinou pohled odpal dědku."
Záleží, co konkrétně myslíš pod slovy "mladší" a "narážka".
11. 01. 2019 v 07:44Off-line paul86  (32/174/72)
Jinak nevím jak kdo, ale já ač nejsem žádný nevrlý nemluva, tak když už občas jedu někam vlakem, chci ten čas využít buď k dospání, nebo k práci např. na noťasu a zpravidla nemám chuť se vybavovat s bůhví kým.
11. 01. 2019 v 13:31Off-line akutol  (98/150/150)
... k tomu účelu existuje první třída, tam moc opruzantů není.

Pokud do ní tedy nevleze nějaký zasloužilý režijkář se smradlavou tlačenkou. Naposledy přisedli dva odboráři co jeli na odborový sjezd a celou cestu vedli "vysoce kvalifikované" řeči na téma zda mohl či nemohl jejich kolega dostat vytýkací dopis za to že do služebního počítač strčil zavirovanou soukromou flashku (veden úmyslem prohlížet si fotky z dovolené).

Ta koncentrace IT negramotnosti, právní negramotnosti a levičáctví byla smrtící :/
11. 01. 2019 v 14:20On-line St63V  (55/-/-)
Jenže do firemního počítače nemá co strkat. Fleška nebyla schválená k použití zaměstnavatelem ( certifikovaná).
Týká se prakticky všech osobních věcí zaměstnance ( nabíječky, rychlovarné konvice, baterky, rádia, přehrávače a pod).
11. 01. 2019 v 16:15Off-line Mio6602  (98/-/-)
STV: Je dobře, žes nám to vysvětlil. Pořád nám to nebylo jasné :)
11. 01. 2019 v 16:32Off-line paul86  (32/174/72)
Akutol: když máti před cca 15 lety pracovala u ČD, tak neomezená režijka byla jen na druhou třídu, ale na první třídu to bylo omezené tuším že na 12 jízd ročně. Byl to takový dlouhý modrý papír ve stylu tehdejší jízdenky, kde jsi musel vepsat do kolonek datum a odkud kam jedeš, a průvodčí to normálně štípali jako jízdenku. Když jsi těch 12 jízd vyčerpal, tak další cesty v jedničce už sis musel normálně zaplatit a novou režijku jsi dostal zas až příští rok, "dokupovat" jízdy nebo převádět nevyužité do dalšího roku nešlo.
Ale co jsem slyšel od jednoho současného mašinfíry, tak první třída zadarmo je pro řadové ajznboňáky pasé a do vlaku s povinnou rezervací vůbec nesmí, leda že by si koupili příslušnou jízdenku za peníze. Celkově prý jim to hodně osekali a podražili, takže těm, kteří jezdí vlakem jen občas, se pomalu už ani nevyplatí ten roční poplatek dávat. Ale nemám nějak hlouběji ověřeno, nepátral jsem po tom.
11. 01. 2019 v 16:43Off-line paul86  (32/174/72)
Jinak pokud je možnost, tak tou první třídou jedu, resp. u RegioJetu business cl***. Vlakem jedu jen občas, čili mě těch pár peněz navíc nepoloží a ten klid za to stojí.
Hlavně na první třídu (resp. Business v RJ) se nevztahuje Babišovo sockosleva, tak je ten rozdíl docela markantní.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2019 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload