Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Odtržení od společnosti

13. 01. 2019 v 20:03Off-line Anonym
Ahoj... Rád bych se zeptal jestli to tak má někdo taky jako já... Mám celkem nízké sebevědomí, když přijdu ze školy domů tak si zatáhnu žaluzie, pustím písničky a sním... Fantazíruji. Jsem totálně odtržený od světa. Rodičům jsem někde a kamarády nemám. Všichni to berou jako nějakou nemoc... Neměl by někdo nějakou radu na to, jak bych se tam mohl znovu začlenit? Popřípadě pokud je toto všechno v pořádku?
13. 01. 2019 v 20:10Off-line Anonym
Stv... Toho jsem si nevšiml... Jen škoda že že mi neodepisuje... Mám to tím pádem podobné
13. 01. 2019 v 20:16Off-line Anonym
Když ono to nejde jen tak ze dne na den...
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 01. 2019 v 20:54Off-line Rover  (37/189/73)
Však nemusíš ze dne na den. Hlavní je uvědomit si problém. A to sis uvědomil, takže máš napůl vyhráno.
Taky není vůbec nic špatnýho na vyzkoušení psychoterapeuta/terapeutky.
Hlavu vzůru, bude líp.
13. 01. 2019 v 20:57Off-line i8051  (53/184/97)
Jestli myslis, ze existuje nejakej instantni zvysovac sebevedomi, kterej jen zalejes vodou a vypijes, tak fakt neexistuje. V tvym pripade potrebujes nejakyho odbornika, kterej ti z toho pomuze na zaklade toho, co v tobe zjisti za problem. Cely to vzniklo z neceho v tvy minulosti a to je nutny najit a vycistit. Bez toho se nepohnes. Pokud s tim neco udelat chces, ver tomu, ze to jde, ale zadnej univerzalni navod neexistuje a tady na pavlaci ho urcite nevyresis :-)
13. 01. 2019 v 21:58Off-line Bahutom  (35/173/60)
Možnosti jsou. Jde ale o to co chceš a co jsi pro to ochoten udělat... napiš :)
13. 01. 2019 v 22:05Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
"Jaký to promarněný život" řekla by jepice
13. 01. 2019 v 22:42Off-line idea  (39/170/-)
Tak někdo má prostě takovou povahu a je samotář a nebo flegmatik na tom nevidím nic špatného. Pokud ti to ale vadí, tak se zkus postupně integrovat. Třeba zapojit se do nějakého kroužku ve škole nebo tak něco. Jinak se taky říká: Lepší inteligentní samota než hloupá společnost
13. 01. 2019 v 23:00Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
No niekoho si treba nájsť nebrániť sa kontaktu :-) Možno aj keď nesmelo vyhľadávať kontakt.

inak nenapísal by si mi?
13. 01. 2019 v 23:05Off-line idea  (39/170/-)
Já vlastně taky když přijdu večer domů tak si zatáhnu žaluzie, pustím písničky a sním půlku lednice... A Fantazíruji co si dám zítra opět k večeři.... :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 01. 2019 v 16:34Off-line krispa  (25/185/79)
Na tom jsme stejně :/
14. 01. 2019 v 19:54Off-line Es49902  (103/-/-)
Nebudu tu číst komenty, nebaví mě to, ale jednu věc. To sebevědomí si musíš hlavně zvednout ty sám! Jasný, že to s někým kdo tě bude z toho vytahovat, je to lehčí, ale ty na tom musíš mít největší podíl. Začni se mít rád, koukej na sebe klidně do zrcadla, uvědomuj si na sobě jenom ty plusy, pak klidně výjdi ven se projít/projet. Klidně napiš, tady se nechcu nějak rozepisovat. Ale chce to hlavně úsměv a trošku "mámtovp**i" :))
14. 01. 2019 v 20:57Off-line i8051  (53/184/97)
Es49902, mozna kdybys ty komenty cetl, tak bys zjistil, zes nenapsal nic novyho, co by se tu nenapsalo :-) ale mas pravdu ze rezim MamToVPici funguje nekdy skvele :-)
14. 01. 2019 v 23:12Off-line vasek698  (25/-/-)
Celou ZŠ jsem takhle žil. Ráno doma-škola-oběd-jedu domu- flákám se, hraju na PC, výjimečně se učím (na zš jsem ještě nepotřeboval).
Gympl byl asi podobnej, i když jsem už občas třeba s někým někam zašel, takže už se to trošku zlepšovalo. Ale ani tak tam nebyla výrazná touha vidět se s mořem lidí, protože mi stejně vždycky přišlo, že jsou všichni děsně upjatí a děsně se přetvařujou, takže jsem upřednostňoval jednoho kámoše, se kterým jsme pravidelně jezdii na motorkách, dělali ohníčky a různý ptákoviny, čímž se dost zabavíš.
Pak jsem začal dělat muziku a i když jsem vlastně furt zavřenej v pokoji, alespoň pracuju na něčem, co mě rozvine někam dál a budu to pak moct dělat i jako práci, při který se potkáváš s lidma s podobnými zájmy.
A tak to podle mě obecně chodí. Lidi se společnými zájmy se dají dohromady. Jestli jsi jako já a nebaví tě řešit moderní sračky vrstevníků (určitým způsobem jim závidím, že to zvládnou), ale máš nějakej svůj zájem, tak ho buduj a snaž se v něm zlepšovat a časem se potkáš s lidma, co dělaj něco stejnýho. A je fuk, o co jde.
Na VŠ se to posunulo ještě dál. Žiješ si svůj život, sám za sebe zodpovídáš, vaříš si, ale jsi pánem svýho času, vše si řídíš sám,... Potkáš lidi, co už maj tuplem stejný zájmy, protože studujou ten samej obor. Nejdnou se s nima bavíš, když máš čas, pijete spolu ve volným čase na kolejích, řešíte stejný ptákoviny.
A sice to z tebe nějakýho extra sociálního člověka neudělá, pořád budeš mít tu svoji náturu, ale budeš mít kamarády-kolegy se stejnými zájmy.
16. 01. 2019 v 10:26Off-line Betonica  (39/191/93)
Mam tady z toho pocit jedne velke miserie. Vsichni jsou doma zavreni v temnu a ve snych snech. Kdo ale bude venku opravovat auta, lecit lidi nebo ridit tramvaje?

Vasku. Tvuj model: doma-skola-obed-jedu domu-flakam se-hraju na PC... To je presne tim modelem, kterej vubec nechapu. Osobne bych takovym lidem odpojil net, vypnul elektriku. A sup ven. Zazit ty sny a myslenky v realite realne.

A to vlastne rikam i tazateli. Snit je moc hezky. A dokonce mnoho lidi svoje sny sepsalo a prorazili s nimi. Jenze doufat, ze zrovna ty budes jednim z autoru, ktere budeme cist... To je ponekud iluzorni. Daleko lepsi je jit podel lesa a sledovat dravce, jak krouzi nad krajinou. Jit po meste a pozorovat lidi. Vlastne je to cely o ceste. Odnekud nekam. A nebude-li cesta samotna cilem, vyhral jsi.
16. 01. 2019 v 19:02Off-line Rover  (37/189/73)
I cesta může být cíl ;-)
16. 01. 2019 v 19:10Off-line vasek698  (25/-/-)
Cesta je nejlepší cíl. Lidi musí mít pocit smyslu a směřování. Kdybys měl všechno, posereš se nudou.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload