Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kde nájdem online brigádu

22. 01. 2019 v 10:41Off-line Anonym
Ahojte, mám taký menší problém, že som v matu***nom ročníku a robím si aj vodičák ale potrebujem si nájsť niekde nejakú brigádu. Už je to aj trápne si pýtať od rodičov peniaze na vodičak, do školy a tak chápete. Cez leto som pracoval ako plavčík na kúpalisku, vtedy mi to vyhovovalo, no teraz domov chodím o 16:00 alebo 16:30, tak nič nestíham. Najlepšie by keby je to niečo cez notebook, viem pracovať aj s photoshopom, lenže neviem kde mám nájsť takúto brigádu/prácu. Ďakujem za odpovede :)
22. 01. 2019 v 10:59Off-line i8051  (53/184/97)
Je moc hezke, ze uz nechces zatezovat maminku vydajema a snazis se si obstarat penize sam. V tom ti vazne fandim, ikdyz jsi mezi vrstevniky cerna ovce. Ale vzhledem k tomu, ze se na brigadu ptas zde, ti asi nejde o praci hlavou nebo rukama, ale spis hubou a p***li. Nenapada me totiz zadny duvod, proc se ptat tady, kde se probiraji p***le a pera a nenajit si toho tisice vsude na netu a to vcetne referenci uzivatelu :-)
22. 01. 2019 v 11:50Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Tak to na tebe je maminka dost hodná. Mně vyhlali do práce už ve čtrnácti o velkých prázdninách a pak sem musel dřít furt když sem chodil do školy. No alespoň sem měl na každý měsíc osm tisíc v kapse a to bylo to mladého studenta moooc užitečné. Každopádně jak říká Íčko - ty si asi na této stránce nehledaš jen tak obyčejnou brigádu takže ti sotva poradím. Pokud nejsi linej dřít tak se prostě zeptej jakýchkoli podnikatelů ve stavebnictví viz. Zedníci, pokrývači nebo tesaři těm se vždycky nějaká p**akruce/brigádník hodí. A pokud ti nevoní práce tak můžeš jít postavat k záchodům na hlavaku, tam to někdo nějaké to euro za lehkou práci dá
22. 01. 2019 v 13:37Off-line colombo  (103/192/90)
Souhlas s i8051, ve věku čerstvého maturanta bys mohl tyto základní věci vědět (kde to najít), navíc opět nechápu, proč se ptáš na tohle jako anonym. A když nemáš na autoškolu, kde bys vzal na auto a jeho provoz ??
28. 01. 2019 v 23:37Off-line Bubliik  (24/-/-)
Možná bych o něčem věděl, ozvi se.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload