Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Úprava vlasov

29. 01. 2019 v 13:50Off-line Anonym
Ahoj som študentom vysokej školy navštevujem prvý ročník. Dnes som stretol v škole veľmi pekného chlapca outfit za 10/10 bodov a úprava vlasov takisto. Do tváre som mu žiaľ skoro nevidel bol sklonený a hladel do mobilu a tie dlhšie vlasy no skratka nechcel som sa za ním moc otáčať. V tú chvílu som si však uvedomil jednu vec a to že ja sa podľa možností snažím pekne obliecť zladiť farby (páči sa mi čierna a biela) ale moc tomu pozornosť nevenujem. No a čo už takmer vôbec nerobím je úprava vlasov. Chcel by som sa spýtať na váš názor, zaujme vás aj chlapec ktorý nemá vždy upravené vlasy? vlastne ja si ich neupravujem skoro vôbec akurát si ich strihám o niečo častejšie aby to nevyzeralo tak hrozne bez tej úpravy :D Ja osobne si všímam aj takých keď sa mi páčia a to bez ohladu nato ako sa oblieka alebo ako si upravuje vlasy. Videl som už aj takého nikdy sa nestarali o vlasy a chodil oblečený až skôr otrasne ale bol velmi pekný :D zaujímajú ma však vaše názory a poznatky z praxe
29. 01. 2019 v 15:35Off-line miki.misa.92  (31/184/73)
Tak jako mám pocit, že už to kluci dneska tolik neřehání s tou úpravou, jako dřív, ale to proto, že jsou hrozně hezcí. Ale vím, že téměř každý s tím něco dělá, ale ne moc.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload