Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztah a sex s někým jiným

02. 02. 2019 v 12:52Off-line Anonym
Ahoj kluci, chtěl bych se Vás zeptat. Jak to máte ti, co mají vztah a chtějí si užít (myšleno sex) s jinými kluky nebo muži. Většinou se setkávám, že když kluk má partnera, tak si chce užít s někým jiným bez svého partnera. Zajímala by mě důvěra ve vztahu, jestli je to tolerováno Vaším partnerem, že je tom vědom nebo je to tajné, aby se to Váš přítel nedozvěděl. A dále by mě zajímalo, jak probíhá vztah, když se něco takového odehraje, jestli si pak důvěřujete, jste spolu rádi, nejsou žádné výčitky svědomí a můžete se na sebe vždy spolehnout. Tyhle otázky si už roky kladu a chtěl bych vědět, jak někteří na tom jsou a budu moc rád za dobré odpovědi.
02. 02. 2019 v 13:06Off-line misanek007  (24/-/-)
Kdyz to je u p***le obema, tak si delejte co chcete. Ruzni lide maji ruzny zaludek. Ja teda s nikym nechodil a nemyslim, ze nekdy budu, ale kdybych neco takovyho zjistil, tak asi konec.
02. 02. 2019 v 13:07Off-line misanek007  (24/-/-)
Neni duvod spolu byt, kdyz jeden ze dvou hleda nebo ma potrebuju nekoho jinyho. Tak to vidim ja a mozna to ve skutecnosti funguje uplne jinak, to nevim.
02. 02. 2019 v 13:10Off-line misanek007  (24/-/-)
Kazdopadne kdybych neco takovyho zjistil, tak nazdar.
02. 02. 2019 v 14:52On-line igy  (38/173/81)
Podvádění je, když to partner neví, a to je určitě špatně. Volný vztah je, když to partner ví a toleruje, a to je pak na domluvě a může to být špatně i dobře. Obojí může vztah rozbít nebo naopak zacelit. Rozbije to hlavně ty, kde láska=sex, zacelí to ty, kde láska je něco víc a sex je jen koníček.

Já jsem ve volném vztahu, byl to nápad mého přítele, abych si hledal na sex jiné, a oba jsme tak spokojenější než předtím. Naši lásku to nijak nenarušilo, jsme spolu stále moc rádi.
Pokud jdu s někým novým, tak většinou řeknu jen něco neutrálního, ale pokud se z nového stane stálejší milenec, říkám to příteli na rovinu včetně jména/nicku. S tím nejčastějším - mým Pánem - je přítel velmi dobrý kamarád. Já s dotyčným jdu třeba v sobotu do postele nebo klubu, a v neděli pak přítel s dotyčným na koncert nebo výstavu, kam se mně úplně chce. A funguje to úžasně a náš vztah je už dlouho velmi stabilní, spokojený a láskyplný,
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 02. 2019 v 19:04Off-line Anonym
Kluci, moc děkuji za Vaše odpovědi a jsem rád, že jste mi na otázku, kterou si roky kladu, odpověděli.
02. 02. 2019 v 19:45Off-line 123456789987654321  (27/197/75)
Já bych to nazval kurvením.Když vztah,tak s jedním partnerem.Tečka.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload