Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hetero

09. 07. 2013 v 19:35Off-line ronpak  (50/-/-)
Dobrý den,
Víte co je divné? Nevím proč, ale na mě vždy jdou chlapy jako vy, nechápu proč, ale je to tak, víte jaké to je když mě balí chlap? Je to neskutečný a mám vždy z toho osypky. Dělám v ženském kolektivu již dvacet let (jenom ženy) jestli to nebude tím, nikdo z mých známých nikdy nezažil, aby po něm šel chlap, proč proboha po mně. Vždy to dopadne tak, že na mě začne sahat, a to já nemohu, jsem čistokrevný Heterosexuál a tohle fakt ne, říkal jsem si, že vy určitě o tom budete vědět více, děkuji všem za odpovědi.
PS: jeden mi dokonce řekl , „ jakmile nebudeš se mnou tak se podřežu „ do háje, nejsem na chlapy!!! Jsem ženatý a mám dvě děti, Proč to nechápou!!! Jak sem mám v těchto situacích zachovat? Mám mu vždy dát do držky, nebo co vlastně, ach jo. Nemyslím si že jsem nějaká tutka, 117kg, 205cm, posilovna již 15let 4+2
09. 07. 2013 v 20:32Off-line ronpak  (50/-/-)
Dobrý den,

moc se omlouvám tedy, nevěděl jsem že jsem nemohu, nemusíte mi odpovídat, možná jste si nevšimnul, tak ocituji část svého dotazu.
cituji:
říkal jsem si, že vy určitě o tom budete vědět více, děkuji všem za odpovědi.

ještě jednou se moc omlouvám že jsem vlezl někam kam nemohu, mohu tedy požádat o smazání mého profilu? děkuji a přeji hezký den.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 07. 2013 v 21:04Off-line ronpak  (50/-/-)
Dobrý večer, děkuji za odpověď, ale proč by si měli ten nárok dělat, to nechápu, a proč na mé známé ten nárok není. A k tomu vykání, mám úctu ke každému člověku , navíc když se jedná o někoho koho osobně neznám, budu vždy vykat, byl jsem tak vychován a z části pracovní deformace, vlastním pár docela velkých internetových obchodů a denně napíšu spousty mailu, ale mě tykání z vaší strany samozřejmě nevadí. Prosím tedy někoho o upřesnění pravidel, jestli zde mohu být nebo jestli jsem něco porušil, děkuji
09. 07. 2013 v 21:10Off-line moondust  (28/183/70)
Nic jste pochopitelně neporušil. Zkrátka jste si zašel o radu do komunity, která se o Vás zajímá. Podívejte se na to takto. Spatříte pohlednou ženu, tak se za ní prostě otočíte no a pro některé homosexuály jste zřejmě přitažlivý. Stačí říci, jak to s Vámi je, pokud bude dál naléhat, tak neříkám, že mu přímo jednu natáhnout ale klidně přitvrdit. Musíme respektovat svá soukromí. Berte to tedy spíše jako lichotku, že se o Vás zajímají i muži :)
09. 07. 2013 v 21:13Off-line sexybo  (26/178/67)
Zavolat policii
09. 07. 2013 v 21:25Off-line ronpak  (50/-/-)
Dobrý večer, mockrát vám děkuji za odpověď, bud to tedy muset tak brát. Víte co, myslím si že jste fajn chlapy. Řeknu vám to zcela upřímně, celí život jsem si myslel že tahle orientace je něco hnusného, a není se čemu divit, media a hlavně lidi vás ukazují jako takové ty slečinky, namalované nehty, jemný hlásek, zvednutou ruku atd. (má osobní zkušenost ) Nebránil bych se zajít s vámi na pivko, tedy jestli není problém.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 07. 2013 v 21:33Off-line moondust  (28/183/70)
To mám radost, že jste to vzal takto. Vězte, že ty seriálový buzny jsou skutečně přitažený za vlasy. Pochopitelně existují zženštělí gayové, ale není na tom nic špatného. Je to stejné jako když je žena trochu mužatka. To si prostě nevyberete. Každý je od narození nějaký a zub na něm zanechává současná společnost. Homosexuálové a to bez výjimek nejsou o nic podřadnější než heterosexuálové, ale stejně tak nejsou ani nadřadnější :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 08. 2013 v 17:33Off-line grandchlap  (55/190/-)
Duny, píchal jsem pár chlapů a měli snubní prtýnek :-) Chce to je důrazně odpálkovat...
08. 08. 2013 v 21:00On-line Centaur  (43/177/-)
Takovej chlapák s výškou 205 na 117 kg a nedovede si poradit s bandou otrapů ? To je podezřelý...
08. 08. 2013 v 22:08Off-line merglo  (44/-/-)
Ronpak
To mi je ľúto, že nie všetci na tomto fóre správali k tebe zdvorile.
Ja osobne som bol donedávna heterosexuál, avšak pri kontrole prekladov Biblie som prestal potláčať v sebe homosexualitu a tak sa stal zo mňa bisexuál. Biblia homosexualitu nezakazuje ale podporuje a v staroveku boli väčšinou ľudia bisexuáli. Viac píšem vo svojom profile.

Ronpak niečo máme spoločné: dokonca aj vtedy keď som sa cítil ako heterosexuál tiež sa mi stávalo napr. to, že chlapec s homosexuálnymi sklonmi mi dával jasne najavo svoje sympatie.
Najznámejší sexuálny psychológ Sigmund Freud mal pravdu, že každý človek sa rodí ako bisexuálny – spolužiaci, ktorí sa považovali za heterosexuálov mi tiež občas prejavili nejaké homosexuálne sympatie – a často aj sami medzi sebou v intenzívnejšej forme. Do mňa si ale tak nedovolili, pretože ja som silná osobnosť a mali predo mnou rešpekt.

Zaujímavé, že pri ženách som nikdy nemal nejaké šťastie, ani som ich veľmi nepriťahoval. Teraz keď si všímam chlapcov tak som prišiel na to, že som pre nich veľký magnet – veľmi ich priťahujem – neporovnateľne viac ako dievčatá. A to si myslím, že mi budú mnohí homosexuáli pravdepodobne veľmi závidieť

To, že pracuješ v ženskom kolektíve z pohľadu taojogy môže byť dôvod, že priťahuješ mužov.
Taojoga hovorí, že okrem fyzického tela má aj človek energetické duchovné telo – ženské prostredie mohlo spôsobiť nahromadenie ženskej energie jin, čo môže spôsobiť záujem u mužov
(ja osobne som v prevažne ženskom prostredí nežil)
12. 05. 2014 v 23:52Off-line AnonymKralik  (28/189/132)
Čistě teoreticky, jste též můj typ, ale abych takhle v reálu. No sakra, na to jsem moc stydlivý.
11. 04. 2019 v 18:18Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Sa z toho poser. A nebol jediný.
11. 04. 2019 v 21:50Off-line Sailing  (44/188/95)
Atjov, kdybys trochu přemýšlel, tak bys zjistil, že tazatel nechtěl být anonymní, tak si tu 9.7.2013 založil profil, 9.7.2013 v 19:35 položil otázku a naposledy tady byl 9.7.2013 ve 21:24 a už víckrát sem nevkročil... Tpc to jako vážně!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload