Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nejde mi spustit hra Pán Prstenů Bitva o Středozem 1 a 2

10. 02. 2019 v 10:09Off-line Anonym
Ahoj, poradíte mi prosím. Nainstaloval jsem jsi hru a nejde mi. Myslím si že je to možná kvůli rozlišení. Ale kámoš mě říkal že stačí dát do hry nějaký soubor ale neřekl mi jaký. Nevíte jaký a kde bych ho našel prosím. Chtěl bych si to zas po letech zahrát je to dobrá hra. Dík moc vše kdo odepiší. :)
10. 02. 2019 v 11:03Off-line Anonym
Originální hru (CD)
10. 02. 2019 v 11:13Off-line Anonym
Ale když tam přemýšlím tak jsem to jednou už dělal ale nepamatuji se kde jsem ten soubor vzal na to rozlišení hry nebo na co to bylo ale myslím že na to no
10. 02. 2019 v 11:14Off-line igni  (36/192/130)
Pohledej net. Jednicka mela opravdu problem s vetsimi rozlisenimi. Slo to resit upravou configu normalne pres notepad, ale co si pamatuju, byl takovej programek, co umel tuhle upravu udelat u pro hodne her, jenom si vybral ze seznamu.
Tohle je popsany problem s tim rozlisenim a jak na nej:
The game was not allowed to create an options.ini in the C:\Users\[your login name]\AppData\Roaming\My Battle for Middle-earthImage(tm) Files folder. So if you don't see an options.ini you'll have to create one yourself... it should contain the following lines:


AllHealthBars = yes
AlternateMouseSetup = no
AmbientVolume = 50
AudioLOD = High
Brightness = 50
FixedStaticGameLOD = UltraHigh
FlashTutorial = 0
H***eenLogoMovies = yes
HeatEffects = yes
IdealStaticGameLOD = Low
IsThreadedLoad = yes
MovieVolume = 70
MusicVolume = 70
Resolution = 1680 1050
SFXVolume = 70
ScrollFactor = 50
StaticGameLOD = UltraHigh
TimesInGame = 54
UnitDecals = yes
UseEAX3 = no
VoiceVolume = 70

you will have to adjust the resolution to that of your own screen!
10. 02. 2019 v 11:18Off-line Anonym
Dík moc :)
10. 02. 2019 v 12:13Off-line Sailing  (44/188/95)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
10. 02. 2019 v 12:39Off-line beowafle  (29/180/79)
Pokud trochu ovládáš angličtinu tak jdi na https://pcgamingwiki.com což je stránka kde jsou popsány postupy jak rozjet většinu starších her na moderních systémech.
10. 02. 2019 v 13:08Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Jej taky sem měl ten problém ale vyřešil sem to pomocí Regeditu (registrační editor - stačí ho dát vyhledat v nabídce st**t) stejně jako většinu her které novější Windowsy a grafické karty odmítají spustit. U pána prstenů šlo o rozlišení, barevné rozhraní, to v jaké verzy Windows to spustit (jednoduše se změní ve vlastnostech konfigurace spouštěcího .exe souboru pro SP hru, né pro Launcher!!) a ještě je vhodné spouštět tyhle upravené soubory jako správce... Díky Regeditu sem rozjel i staré dobré hry jako původního Zaklínač, starší hry ze série Total war, civilizaci 5 která po přechodu na nové Windows začla stagnovat, TES morrowind, mafii jedničku, Saints row 1+2, starý dobrý Gotic, diablo II a bůhví co ještě.. občas to co nejde v .ini a .dat souborech jde v Regeditu a naopak. Člověk v tom musí najít rovnováhu.
12. 02. 2019 v 06:47Off-line Marek0134  (30/178/74)
Co se bfme2 tyce tak to jde spustit s touto grafikou
https://i.imgur.com/Arv5GHj.jpg
jedna se o fanmade patch s HD texturama kterej mmj. resi i balanc roky po tom co skoncila oficialni podpora
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload