Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Svatby polygamních a sám se sebou

20. 02. 2019 v 13:29Off-line Anonym (Polyamor)
Viděl jsem na nádraží vylepené plakáty neziskovky "Jsme fér", která hlásala, že chce manželství pro VŠECHNY. Napsal jsem tam tedy, zda podporují i vícečetná manželství. A oni, že ne. Takže lžou. Nechtějí manželství pro všechny, ale pouze pro homosexuály.
Pokud je tedy ten, kdo odmítá manželství homosexuálů homofobní, pak oni jsou úplně stejně polyfobní.

Pokud toto smýšlení panuje i mezi komunitou homosexuálů, pak se ptám:
Když má být manželství stejnopohlavních párů, proč jen párů? Proč nemůže být manželství skupin?
A proč nemůže být manželství jednotlivců - t.j. sám se sebou?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
20. 02. 2019 v 13:43On-line St63V  (88/-/-)
Protože u nás je povoleno jen manželství dvou osob ( zpravidla muže a ženy). Pokud chceš manželství více osob, budeš muset se odstěhovat tam, kde je to možné. Manželství sám se sebou uzavřít nemůžeš, jelikož na uzavření manželství musí být ( u nás v republice) vždy dva. A to nikdo měnit nebude.
20. 02. 2019 v 13:46Off-line Anonym (Polyamor)
To není žádný argument. Stejně tak bych mohl říct, že manželství homosexuálů není možné, protože zákon umožňuje sňatek pouze muže a ženy.

Ale tady je debata nad tím, zda uzákonit i manželství stejnopohlavních párů. Tak já se se ptám úplně stejně - proč neuzákonit manželství skupin?
20. 02. 2019 v 14:00On-line St63V  (88/-/-)
V prvním odstavci máš plnou pravdu. Tak je to i všeobecně vnímáno.
Druhá otázka je víceméně neproveditelná, páč s tím nikdo souhlasit nebude a osobně mám za to, že by do toho zrovna moc lidí nešlo, jelikož by se taky mohlo stát, že by tě manžel jednoho dne přeřadil na jinou kolej, prostě by tě už nepotřeboval k sexu, dělal bys jen služku a on si užíval s jiným, mladším a hezčím.
To by se ti asi nelíbilo, či snad ano?
20. 02. 2019 v 14:04On-line St63V  (88/-/-)
Stačí ti taková odpověď, nebo máš ještě jiné speciální přání?
20. 02. 2019 v 14:05Off-line Anonym (Polyamor)
Co by se mi líbilo nebo nelíbilo je moje věc, ne tvoje.
Prostě pokud má být manželství pro všechny, musí být i pro polygamní.
Jinak je zákon stejně diskriminační jako předtím.

A pokud obhájci homosexuálních manželství dokonce obviňují odpůrce z homofobie, tak já potom tyhle obhájce obviňuji z polyfobie
20. 02. 2019 v 14:08On-line St63V  (88/-/-)
Tak to musíš tlačit na vládu, aby ti vyhověla. Musíš je přesvědčit, aby zvedli packy pro polygamní manželství.
20. 02. 2019 v 14:11Off-line Anonym (Polyamor)
Kdyby mi to EU (daňoví poplatníci) tak bohatě zasponzorovala jako sponzuruje neziskovku Jsme fér, klidně bych tlačil. Ale to ona neudělá, protože je diskriminační a nenávistná
20. 02. 2019 v 14:33On-line St63V  (88/-/-)
Tak co chceš tady řešit?
20. 02. 2019 v 15:08Off-line Riku  (58/176/110)
Polyamor,správně,souhlasim. Já chci uzavřít manželství s masnou a pivovarem.
20. 02. 2019 v 15:14On-line Lukino_Luk  (30/180/74)
Protože takhle daleko ještě společnost "nedospěla". Nikdy žádná změna nešla skokem a najednou. Dej tomu deset let. :-P Nebo spíš dvacetpět. :-P
20. 02. 2019 v 15:28On-line akutol  (97/150/150)
Já bych se chtěl oženit s bankovním účtem Jeffa Bezose.
20. 02. 2019 v 15:36Off-line Invictus  (18/-/-)
Ale ty se nebudeš ženit s oběma najednou. Nejdřív kývneš jednomu a potom i druhému...
A jestli jsi až takový narcis, že by sis vzal sám sebe, tak nevím no, můžeš se dívat do zrcadla...
20. 02. 2019 v 15:52Off-line Anonym (Polyamor)
Invictu: proč bych se jako neměl ženit s oběma najednou? Ale dokonce i kdybych chtěl, a i kdyby to byli chlapi, tak novela zákona o manželství homosexuálů stejně navrhuje, že v manželství by mohli být jen dva, ne víc. Takže je diskriminační
20. 02. 2019 v 15:56Off-line i8051  (48/184/97)
Da se ozenit s lednickou? Protoze mam doma dve :-)
20. 02. 2019 v 16:04Off-line Monogatari  (39/195/80)
K čemu je manželství sám se sebou? Abys mohl na svatbě políbit sám sebe, aby tě za tebou pustili do nemocnice, abys mohl po sobě dědit, abys byl se sebou dokud tě smrt nerozdělí, aby sis mohl přivlastnit svoje příjmení...?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 02. 2019 v 16:10Off-line adrianek  (32/-/-)
Anonym pláče na špatném hrobě. Tady na tomto serveru není moc zastánců manželství a obecně na formality gayové ani lesby nejsou. Registrované partnerství uzavřelo v České republice za 11 let od jeho uzákonění 2 647 párů stejného pohlaví. To není moc. To využilo sotva 1 procento osob s touto orientací. 99 % LGBT osob nemá zájem ani o RP ani o manželství. Anonyme, pláčeš na špatném hrobě. Už ti tu někdo psal, že se máš jít vyplakat poslancům.
20. 02. 2019 v 16:56Off-line facesitting  (36/188/80)
Domca: to jsi přehnal, ne? smrade. je jich jenom 9 a 2. :-). \ a vůbec. ticho bud.
20. 02. 2019 v 17:03Off-line BussterX  (98/130/150)
Zakladatel debaty pan anonym je uživatel Gin, že? :D
21. 02. 2019 v 11:35Off-line Marigold  (21/176/-)
Protože by s tím bylo strašného legislativního s*aní, když si představíš, že za současného stavu by třeba ten poslední přeživší dostával vdovský důchod po všech zesnulých manželech a manželkách. A překopat ostatní zákony by byla taky zábava na dlouhé zimní večery.
21. 02. 2019 v 11:59Off-line KuBiCeQ  (17/-/-)
Dejme tomu, že byl odsouhlasen zákon o manželství pro všechny (páry). Jelikož nyní nikdo nemá právo na polygamní manželství, kdo je diskriminován? Všichni máme stejné právo - vzít si koho chceme. Žádná menšina nemá méně práv, než většina - a to je diskriminace.
21. 02. 2019 v 13:16Off-line ozvien  (68/-/-)
Prosimtě tahle kultura má základ v antice a křesťanství. Model je dán, ale vsoukromí si můžeš udělat párty jakou budeš chtít. To ti nestačí?
21. 02. 2019 v 15:38Off-line adrianek  (32/-/-)
Příspěvek jako byl ten úvodní, píšou labilní héteři a pseudohéteři. Jejich heterosexualita je vratká. Bojí je nějakého zákona pro gaye a lesby, přičemž jejich stav se nijak nezmění. Srovnávají absurdně a mimoňsky vztah dvou mužů či dvou žen se zoofilií, nekrofilií, pedofilií nebo jako ten anonym z úvodu s polygamií nebo narcismem. Přitom je jasné, že vztah dvou dospělých mužů nebo dvou dospělých žen se dá srovnávat pouze ze vztahem dvou dospělých muž - žena. Partnerský vztah tvoří dvě dospělé osoby, jedno jakého pohlaví. Pokud nějaký b***c srovnává vztah dvou mužů, dvou žen s nekrofilií, pedofilií, zoofilií, polygamií, tak totéž musí dělat i s běžným heterosexuálním vztahem!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2019 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload