Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kontaktní čočky - vadí jim kouř a dým?

23. 02. 2019 v 09:03Off-line IamVENOM  (27/-/-)
Prosím vás, nosí tu někdo kontaktní čočky? Potřeboval bych radu - Chci si je vzít dnes na party a budou tam pouštět ten kouř/dým a já nevím jestli to těm čočkám nějak vadí, není to nebezpečný? Prosím o radu zkušenějších... na Googlu jsem hledal ani nic, tak snad někdo tu bude vědět, děkuju :)
23. 02. 2019 v 09:33Off-line honzaz  (23/189/87)
Já tam s nima chodím bez problému:) ale po celém dni mám oči dost vyschlý, takže než tam jdu, tak si kápnu oční kapky
23. 02. 2019 v 10:35Off-line IamVENOM  (27/-/-)
St63V: ty jses dement hochu, uchyl co myslí jen na to jedno fakt, tak vygumováno v hlavě bych mít nechtěl
23. 02. 2019 v 11:57Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Takže nejdřív upozorním že o tomhle všem měl informovat doktor když čočky doporučoval.
Jestli to vadí čočkám? Určitě záleží jaké čočky máš, tedy na kvalitě a na tom na kolik týdnů jsou určeny, máš přeci čočky na měsíc ale i na půl roku. Ale stejně myslím že čočkám se z kouře/dýmu nic stát nemůže, pouze kdyby šlo o horkou páru a nebo nějaký škodlivý horký kouř, ale u toho bys nechtěl být ani bez čoček.
A jestli to je pro tebe nebezpečné? Myslím že ne, je dost možné že budeš mít podrážděné zarudlé oči ale že bys kvůli tomu měl třeba přijít o zrak nebo něco takhle vážného o tom pochybuji, přeci jen už se technologie posunula hodně kupředu a čočky se vyrábějí tak aby nebyly nebezpečné. Dnes už s nima můžeš klidně usnout a nic ti nehrozí, snad jen to že ti při všem tom převalování ve spánku ta čočka vypadne a ty tak přijdeš o pár stovek, ale rozhodně ti nezalepí oko jako dřívější čočky
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 02. 2019 v 12:45Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Dsiv to jako že by si ze zvyku upálil půlku obočí protože by to špatně odhadl? Hmm naše tělo se pohybuje v souhře, znáš ten trik s položením prstu na špičku nosu? Tohle je to samé, tvá ruka se zapalovačem by se nepohybovala jen v závislosti na tom kde ji vidíš, to by sis jinak nezapálil se zavřenýma očima. To tvá hlava automaticky vnímá vzdálenost ruky od obličeje i když máš oči zavřené, vždyť tělo je jeden celek a taky se tak musí chovat. Pokud máš problém zapálit si se zavřenýma očima budeš mít zřejmě problém i dát si prst na špičku nosu, a to nebude tím že bys špatně viděl ale tím že máš špatné motorické vlastnosti, takže buďto problém přímo v mozku anebo třeba jen ve středním uchu.
23. 02. 2019 v 12:56Off-line colombo  (103/192/90)
Čočky není pro oko nic zdravého, běž na laserovou operaci.
23. 02. 2019 v 13:06Off-line IamVENOM  (27/-/-)
Další chytrák :D zajímavé že ty nejvíc chytrý jsou taky nejvíc starý, achjo to je k smíchu někdy tady, fakt že jo :D Jinak ostatním na úrovni děkuji za radu :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 02. 2019 v 13:13Off-line colombo  (103/192/90)
Iam: proč myslíš, ty kůzle, že je můj příspěvek k smíchu ? Prosím o vysvětlení.
23. 02. 2019 v 13:17Off-line IamVENOM  (27/-/-)
Spíš ty mi vysvětli, proč bych měl chodit na laserovou operaci, když mám oči naprosto v pořádku?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 02. 2019 v 13:24Off-line colombo  (103/192/90)
Iam: ve tvém úvodu jsi nepsal, že si chceš vzít kontaktní čočky nedioptrické, tedy patrně jen kvůli jakési parádě, naprostá většina lidí nosí dioptrické čočky, tedy ze zdravotních důvodů. Tvůj případ nemůže nikdo tušit, mohl by ses však aspoň naučit na slušnou odpověď nereagovat verbálně agresivně. Přeji ti na párty skvělou zábavu a lepší chování. Měj hezký den. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 02. 2019 v 13:26Off-line curacao  (39/188/95)
Obecně kouř čočkám vadí, může ti to i podráždit oko. Já bych to asi neriskoval a kdybych už musel, tak bych si vzal jednodenní.
23. 02. 2019 v 13:30Off-line IamVENOM  (27/-/-)
Není to uplně kouř, spíš taková pára jak kdyby..
23. 02. 2019 v 19:27Off-line i8051  (53/184/97)
Jestli myslis mlhu na dyze, tak ten kour/dym je glycerin s vodou a ten by c**kam v tomhle skupenstvi vadit nemel. Jen je trosku mastnej, coz ale za tech par hodin na party ani nepocitis, to by ses v tom musel koupat :-)
25. 02. 2019 v 11:00Off-line zvedavko  (44/175/85)
Ked mam c**ky nevadi mi dym. daj si pozor ak budes hulit travu, mozes mat uplne suche oci. mne sa to stalo. v tom pripade si zober zo sebou visin kvapky alebo proste len tu tekutinu pre c**ky a nakvapkas si ju do oci ked bude treba. ak chces davat nieco tvrdsie co slape az do rana, pi vela tekutin :-) alkohol vadit nebude. pripadne si zober obal na c**ky a ked bude najhorsie vyberies si ich
25. 02. 2019 v 11:02Off-line zvedavko  (44/175/85)
Ta pára je propylenglykol, to vobec nevadi c**kam
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload