Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vrstevníci

10. 03. 2019 v 19:11Off-line Anonym
Ahoj. Je mi 15 a chodím na ZŠ. Mám spostu kamarádů, kteří mě berou takového jaký jsem, ale jsou i tací, kteří se mi posmívají...
Má někdo nějaký názor nebo zná výzkum, který vysvětluje proč mají tolik starostí s mou orientací.
Kdyby někdo něco odkazy dolů porosím :D
Děkuji mnohokrát :P
10. 03. 2019 v 19:47Off-line Firedog  (23/175/70)
Problém je jednak v tom, že na základce se všichni smějou všem, co jsou v něčem jiní, ať už z vlastní nezralosti, nebo kvůli tomu že se bojí vybočovat a radši se drží s davem a taky v tom že homosexualita není i přes všechen optimismus v Česku obecně moc uznávaná. Obzvlášť ne na školách.
10. 03. 2019 v 21:59Off-line smaragd15  (22/180/85)
Vieš ono to zaleži na vychove rodičov...tí čo nemaju s tym problem tak su od mala učení tolerovať každeho bez ohladu na rasu,chorobu,orientaciu atd. a tí čo sa vysmievaju/staraju tak su to hlupaci zo zaostalych rodin ktore ešte žiju v 19.stor. i ked homosexualita je znama xxx rokov tak nechapem prečo su ešte takí ludia zaostalí z tohoto hladiska
11. 03. 2019 v 09:52Off-line miloslav9  (31/171/60)
Ahoj,
zdroj homofóbie v súčasnej dobe v celku jasný. Nie je to ani tak cirkev, ale Kremeľská propaganda z Ruska, ktorá rozosieva nenávisť všade kde sa len dá – úmyselne sa snaží zväčšovať rozdelenie v spoločnosti vrátane otvorenej homofóbie. Takzvané alternatívne média majú na verejnú mienku významný vplyv a to aj na sociálnych sietiach.
Tvoji spolužiaci samozrejme túto propagandu nesledujú, avšak mnohí ich rodičia a starí rodičia áno a deti sú nimi ovplyvnené.
A tiež väčšina detí s kresťanskou výchovou budú mať tiež veľký dôvod k netolerancii.
11. 03. 2019 v 11:31Off-line igy  (38/173/81)
Prostě ty, co se ti posmívají, neřeš. Netrap se něčím, co nemůžeš ovlivnit. Jak říká jedno mé oblíbené psí přísloví "Když to nemůžeš nežrat nebo si s tím hrát, vychčij se na to a jdi dál." :D

Pokud na to máš, tak můžeš zkusit protiútok, ale většinou nefunguje. A pokud bude fungovat dobře, tak tě radši bude příště ignorovat. Ale pokud bude fungovat až příliš dobře, čeká tě nejspíš ještě horší odveta, třeba fyzická. Hodně lidí útočí na jiné kvůli svému společenskému statusu - shozením jiného posouvají sebe výš, aspoň ve svých očích a očích podobných omezenců. A když jim tohle narušíš, nemusí si to nechat líbit.
Znáš to - "mě sice vzrušují starší ženy, ale jeho vzrušují chlapi, a proto proti tomu úchylovi jsem vlastně normální", resp. ty jako gay spíš znáš "Mě sice vzrušují chlapi, ale jeho vzrušuje bičování, takže já jsem vlastně normální.". A abych byl fér, u těch zas najdeš třeba "mě sice bere bičování, ale tamten úchyl kálí do plenek, tak to já jsem ještě normální"... Čím dál tím víc lidí už umí ostatní tolerovat, buď naprosto i v pocitech a nebo si to jen nechávají pro sebe, ale bohužel vždy se najde ten, kdo to musí říct nahlas, aby se cítil líp.
11. 03. 2019 v 12:21Off-line i8051  (53/184/97)
Kazda buzna stale resi orientaci ostatnich, heterak to ma vzdy na salamu. To je realita, vyzkum netreba :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 03. 2019 v 15:12Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Protože lidi se rádi starají o druhý. Tím odpoutají pozornost od sebe a svých "kostlivců ve skříni". :-P
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload