Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Mám obavu, že jsem asexuál. Jak to poznám?

14. 03. 2019 v 16:30Off-line Anonym
Dobrý den chtel bych se na něco zeptat. Už dlouhi dobu přemýšlím jestli nejsem asexual a potřeboval bych poradit od nějakého asexuála.
14. 03. 2019 v 19:26Off-line xander  (29/184/75)
Viem ze asexualita sa po novom ráta ako druh orientácie ale podla mna je asexualita zdravotny problem , v prvom rade kebyze si asexual tak ti to ze ta nikdo nep***ahuje nepripadalo divne v druhom rade taketo obdobia v zivote su napriklad ked som zacal opatrovat starych ludi sa mi vsetko a vsetci sprotivili na par mesiacov ci ked som pred rokom zistil ze som bi bolo to pre mna zlozite na spracovanie a tiez co sa tyka tejto stranky radsej som prestal s....... na chvilu byt tebou pockam chvilu alebo zajdem za sexulogom a porozpravam sa o tom no a este v poslednom rade obcas to tak byva ze sa dokazes vzrusit len pri niekom koho naozaj lubis aj to som uz zazil mozno len cakas na tu spravnu osobu :) zelam vela stastia
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 03. 2019 v 19:35Off-line smaragd15  (22/180/85)
Je rozdiel byť asexual a je rozdiel mať obdobie že nemaš chuť s nikym nič nemať... aj ja to mavam že si tak pripadam ale ne, ale na druhej strane zas nejsu všetci pre mna priťažlivy...ja som ako spomenul xander že sa vzrušim len pri osobe ktoru naozaj lubim...zas si myslim že ten typ čo som ja že lepši než tí čo su tu lebo takto sa aspon ochranim pred pohlavnymi chorobami, sice to neni 100% ochrana ale zas lepšie než si niečo začinať s nejakou osobou ktora je promiskuitna a mala to xxx krat
14. 03. 2019 v 19:50Off-line xander  (29/184/75)
Presneeeeeeeeeeeee, ja mam tu smolu ze sa viacej otacam za zadkami nez ked som bol len na baby takze ta promiskuita bola asi potlacana ale je lepsie vidiet krasu skor v tom duchovnom smere aj ten vztah potom bude podla mna iny ked vidim kolko ludi je zadanych na pokeci a hlada si druheho len kvoli tomu ze to berie ako šport je to nechutne , smaragd ohladom terminov nemám moc vedomosti ja som asexualitu bral vzdy skor ako len chvilkovy problem hovorim iba minule som nasiel clanok o tom ze to je orientacia ale skor si myslim ze je to zivotny styl viacej nez orientacia , zijeme v zlej dobe kde sme doslova hnani aby sa z nas stali workoholici a to si berie svoju neviditelnu dan aj vo forme znizeneho libida
14. 03. 2019 v 20:09Off-line smaragd15  (22/180/85)
Kvazi asexualita by sa dala brať ako "orientacia" ale podla toho čo viem tak ani orientaciou by sa to nedalo nazvať lebo orientacia sa špecifikuje ako osoba ktoru priťahuje určite pohlavie...
homosexual-muž+muž/žena+žena
heterosexual-muž+žena
bisexual-muž+muž/muž+žena
ale asexual by sa nedalo nazvať že je orientovany...proste asexualitu by som musel viac skumať o čo sa jedna,aka je pričina toho...lebo napr. u homosexuality viem že dochadza k tomu že v piatom mesiaci gravidity sa vyvija u dieťaťa orientacia a ak nedostane dostatok hormonu docenter tak sa stava homosexualne a naopak ked ho ma dostatok tak je heterosexualne orientovane...
xander ako ja sa nekriepim že sa nekuknem na nejakeho chalana zadok ale že by som mal na to chuť to ne... ale zaujimalo by ma u anonyma že či to ma odjakživa alebo od určiteho obdobia...lebo ak je to pretrvavajuce cele roky tak je to asexual čiže nie je nijako orientovany ale ak to ma od určiteho obdobia tak to môže byť aj by som povedal psychickeho razu lebo všetko sa odraža od našej psychiky lebo ta znaša všelijake natlaky či už su to nejakeho zamestnavatela alebo u žiakov/študentov natlaky od učitelov alebo stresy z roznych skušok atd. proste stači nejaky maly tlačik na našu psychiku a naš život sa dokaže pretočiť o 360 stupnov...takže nejaka domnienka anonyma nestači ako info pre nas ohladom tohoto...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 03. 2019 v 20:21Off-line xander  (29/184/75)
Na to ze más sedemnast si dost rozumny hej suhlasim s tymto , o vzniku inej orientacie sa vedu stale burlive rozhovory medzi lekarmi ci uz genetikmi psychologmi ci endokrinologmi ja verim tomu ze je to taklebo to ma byt nechcel by som si pripustit ze som chybny lebo to podla mna chyba nieje , podla mna okrem toho tlaku zo stran autorít tu je este novodoby feminizmus ktory sa rozrastol takym sposobom ze mile a pekne baby so zmyslom pre humor sa zacali menit na chlpate furie co vymenia karierny postup za pravu lasku a nechcel som aby o vyznelo ze sa škriepim to som len vravel o svojej skusenosti tesne po zmene sexuality :D
14. 03. 2019 v 21:13Off-line Freki  (30/180/75)
Som asexuál... i keď neviem presne, ako ti pomôcť, lebo si nešpecifikoval, s čím konkrétne máš problém....
15. 03. 2019 v 00:31Off-line xander  (29/184/75)
Povedal by som ze ma roblem so samotnou asexualitou a preto si myslim ze asexual ani nie je skor ma obdobie kedy nevyhladava nic fyzicke a ani si to nevsima, Freki ako sa definujes ako asexuál to by ma zaujimalo?
15. 03. 2019 v 03:07Off-line Freki  (30/180/75)
Normálne - sexuálny styk ma nikdy nelákal a ani ma neuspokojuje... nijak ho k životu nepotrebujem...
15. 03. 2019 v 09:14Off-line VegWan  (23/194/82)
Eh, píšu to trochu nerad, ale klidně napiš.
16. 03. 2019 v 15:35Off-line curacao  (39/188/95)
A s čím potřebuješ poradit? Potřebuješ poznat, jestli do patříš do nějaké škatulky nebo tabulky? Poznej hlavně to, co ti dělá dobře a co ne, a podle toho si žij.
St63V: Nemusí platit, že asexuál je single. Může žít v partnerství s jiným asexuálem.
16. 03. 2019 v 23:24Off-line xander  (29/184/75)
Jak do kelu moze zit asexual s inym asexualom potom to nie su partneri ale kamaradi ale rozhodne neziju sexualne lebo to potom nedava ziadny zmysel
16. 03. 2019 v 23:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Mně by teda nevadilo žít s asexuálem páč mně nebaví sex, ale jako musel by se mi líbit -_-
16. 03. 2019 v 23:52Off-line curacao  (39/188/95)
Nemusí to být výjimka. Asexuál je samozřejmě schopen navazovat normální partnerský vztah, jen prostě sex se v tom vztahu vůbec nevyskytuje nebo je sporad**ký a většinou účelový (např. chtějí mít potomstvo). Chápu, že někteří omezení tupci typu xander si nedokážou představit, že partnerství je něco, co sex několikanásobně převyšuje a co na sexu nutně nestojí a nepadá, ale pokřivené názory lidí tady nebudu rovnat.
17. 03. 2019 v 00:59Off-line xander  (29/184/75)
Curacao s tymi tupcami by som si to radsej dva krat rozmyslel lebo urazky na nete nemám moc rád a kludne ta nahlasim a vymazu ti profil to za prve a za druhe mne nemusis vysvetlovat hodnotu lasky vo vztahu ale co sa tyka asexuality radsej si prestuduj poučku co to vobec znamená , pretože tu robis inteligentneho machra pričom ani nerozumieš zakladnym veciam
17. 03. 2019 v 01:03Off-line Freki  (30/180/75)
Jéj, bisexuál čo robí poriadky... už len to tu chýbalo..
17. 03. 2019 v 05:40Off-line Anonym
No nejsen asi 100% asexual ale já jsen začal vnímat že mám oddělenou lásku a sex.Nevím kak to popsat. Třeba se kouknu na jednoho člověka a ten mě přitahuje sexuálně ale necítím k té osobě žádný cit. Pak se mě někdo přitahuje prostě úplně jiným způsobem prostě povahově ale necítím žádný chtíč. Ted jsem měl půl roku vztah a byl jsem doopravdy zamilovaný jak jsem nikdy nebyl ale žádný chtíč. Mě to zas tak netrápilo já bych bez sexu klidne dokázal žít alr můj kluk nr tak ode mě odešel.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload