Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kamos heterak

16. 03. 2019 v 07:14Off-line BARTIER  (26/-/-)
CUS VSETCI, chcem vam povedat story co sa realne stalo, mam svojho dlhorocneho kamosa, vzdycky sa mi pacil a
P***ahoval, mlady sport fesny borec, pred 6 mes som ho zahliadol na jedno chate. Samozrejme ze som mu napisal, mal v profile ze NIEKTO NA NIECO TERAZ, mna to celkom popavilo kedze sme sa stretavali every day,,, po dlksiej dobe co sme sa nevideli sme sa stretli dnes ked som sa vratil domov na sr, boli sme u neho a pak sme sa rozhodli ze deme kalit, samozrejme ja ked mam v sebe hladinu alk. Tak som vyrecny, a zacal som ho namotavat cey vecer sme boli iba ja a on BOLO TO MEGA prisli sme ku nemu domov dali joint a strasne som to chcel no a nakoniec sa to aj podarilo. BOLO TO NAOZAJ INE, takze na dnesnu noc nikdy nezabudnu ;), je pravda ze heterakom je jedno kto a co bude robit alebo ci sa necha vyfajat, prekvapivo ho lakalo aj moje pero co som moc ja nechcel ale nebranil. PS lovte heterosov je to p***l ;)
16. 03. 2019 v 08:24Off-line Mio6602  (103/-/-)
Boha jeho, četl jsi to po sobě? Nejsi ještě zhulený?
16. 03. 2019 v 11:54Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Pred pár dňami som sa stavil do gay roomky jedného portálu, je zaujímavé koľko "heterákov" tam chcelo z nudy fajkať. Takisto nebol problém oklamať ich, že som tiež hetero. Mali takisto úplne milné predstavy o tom, čo hetero chlapec s iným mužom bude chcieť robiť, nečudujem sa, pretože toľko ľudí si myslí že malo v posteli heteráka a p***om to bol gay alebo bisexuál :D :D
16. 03. 2019 v 15:17Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ono ti to bude do očí tvrdiť že je hetero ale keď mu povieš že p**u si bisexual tak ti to prizná.. keď už to vieš, nemá cenu zatlkať :D :D Ja som sa tiež jedneho gaya niečo chcel spytať a keď som sa spytal či je gay povedal mi že nie, no a ja som pokračoval akoby povedal ano.. Ďalej už neprostestoval a normalne mi odpovedal :-D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload