Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Podrobnosti a detaily týkající se anální očisty bez srandiček

16. 03. 2019 v 13:06Off-line martinc  (100/-/-)
Ahoj, protože jsem nikde nenarazil na detaily o anální očitě, jsou tu vesměs jen velmi obecné rady a srandičky, chtěl bych se zde podělit o mé zkušenosti a diskutoval o nich.
Než jsem přišel na správnou techniku, jak se před tím vyčistit, tak to trvalo hooodně dlouho, protože jsem se nikde pořádně o tom nedočetl. Předně bych chtěl podotknout, že nikdo není tak "čistý" aby si bez starostí užíval anální sex. Pro mě je hygiena velmi důležitá a mít "nervy", jestli se stane nehoda, za to nestojí. Někdo to neřeší a jestli mu na něm něco "ulpí" mu nevadí. Ale ruku na srdce, vadí to téměř každému, jen to třeba nedá najevo...Já konkrétně, i když jsem více pasivní, jsem v tom "cíťa", vadilo by mě, kdyby partner byl díky mě špinavý a nic nenechávám náhodě. Nikoho však neodsuzuji, když to má jinak...

Ze začátku jsem zkoušel klasiku, hadicí od sprchy. Napouštěl jsem několikrát po sobě do sebe vodu, co to šlo a pak ji vytláčel zpět, dokud voda byla čistá, ale dělal jsem chybu, že vody bylo příliš! Ta se dostávala dál než je nutné, čištění trvalo dlouho a navíc jsem míval i křeče, což je špatně! Po experimentování s tlakem, teplotou a množství vody, jsem dospěl k takovému závěru:

Koupil jsem si na Aliexpressu násadu na sprchovou hadici, speciální anální sprchu, vyzkoušel jsem jich taky dost a podle mě nejlepší je kovová chromová s více tryskami. Velmi dobrá pomůcka, mnohem lepší a příjemnější než samotná hadice, v případě zájmu mohu poslat odkaz či pomoct s výběrem...

1. Před každým sexem jsem se vyprázdnil na WC (stačí i málo, prostě co jde... :-) ). Není to podmínka, ale z vlastních zkušeností doporučuji, zvlášť, pokud jsi dlouho nebyl na velké.
2. Pustil jsem vlažnou vodu (taky důležité, aby nebyla příliš teplá, nebo studená). Pozor i na tlak, není dobrý silný...
3. Vlastní čištění u mě probíhá tak, že sprchu zasunu jen kousek, cca 3-4 cm, nechám jen chviličku vodu působit, hned sprchu vytáhnu a vodu vytlačím i se zbytky nežádoucího obsahu.
4. Toto provedu vícekrát, až jsem si jistý, že vychází pouze čistá voda.
5. Očistu provádím vestoje, je to nejlepší pro vytlačování vody, můžeš být i v mírném předklonu.

Na závěr bych chtěl podotknout, že podle mě je důležité mít správnou teplotu, slabý tlak, nezasouvat anální sprchu příliš hluboko a nenapouštět do sebe moc vody.

Takto se čistím z vlastních předchozích zkušeností já a i "při střevních potíží" nebyla žádná nehoda.

Rád uvítám i další názory, které tady určitě budou přínosem, protože se o tom konkrétně moc nepíše a podrobnosti už vůbec ne...
Pro někoho detaily mohou být nepodstatné, pro někoho začínajícího mohou být však velkým přínosem.
Když si vzpomenu na své začátky já, tak nic moc. Byl jsem bezradný a nevěděl jak na to, protože konkrétní rady nebyly žádné.
Snad mé zkušenosti někomu pomohou a o to mi jde...

Rady typu umej si zadek, napusť do sebe vodu atd. si prosím odpusťte, takových "rad nad zlato" je tu plno, díky.
16. 03. 2019 v 18:22Off-line i8051  (50/184/97)
No decka, takze az zase nebudete vedet, jak to udelat a budete mit nutkani napsat v tomto smeru nejaky anonymni dotaz, doctete se to polopate a hezky zpracovane zde. Chybi uz jen obrazky. Admini to doufam vystavi jako nesmrtelny clanek hned nad instasracovy odkazy :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 03. 2019 v 18:27Off-line rosju  (48/170/72)
Ooo, Mein Gott!!
16. 03. 2019 v 18:55Off-line tatrman  (24/-/-)
Hele, ty klystýry ale nejsou moc zdravé, někde jsem četl, že se tím vyplavuje střevní mikroflora, která je pro zdraví a tělo nezbytná.

abys pak netrpěl průjmama
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
16. 03. 2019 v 19:59Off-line cyklista  (71/-/-)
Ad Martinc-máš plnou pravdu.Mikroflora neutrpí,stačí občas si dát jogurt,ne náhražku z Teska,z Polska.
16. 03. 2019 v 20:14Off-line martinc  (100/-/-)
No, jak čtu vaše reakce, tak to jsou samé rady nad zlato, hlavně, že jste vtipní a vše víte....
Tatrmane, pokud se nečistíš každý den, tak ta střevní mikroflora nijak netrpí a vše je v pohodě.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 03. 2019 v 20:30Off-line tatrman  (24/-/-)
No ale kde je ta míra? jednou za týden?za měsíc?
16. 03. 2019 v 20:33Off-line martinc  (100/-/-)
Tatrman: Tak toto popravdě nevím, u mě tak 1-2 týdně a bez problémů... :-)
16. 03. 2019 v 20:37Off-line martinc  (100/-/-)
Akutol: srandičky, srandičky, chtěl bych vidět tebe, jak funguješ. umyješ si zadek a vše je OK, nebo nesexuješ ? :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 03. 2019 v 20:38Off-line tatrman  (24/-/-)
A mažeš to něčím před a po aktu? některý mastičky(častý používání) můžou taky udělat neplechu.
16. 03. 2019 v 20:40Off-line martinc  (100/-/-)
Tatrman, osvědčil se kvalitní kokosový olej, je přírodní a tělu nezávadný... :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 03. 2019 v 20:45Off-line martinc  (100/-/-)
Dělat si srandu ze všeho za každou cenu už moc vtipný není....
17. 03. 2019 v 00:42Off-line BussterX  (100/130/150)
"Před 24 minutamiOn-line orel1620 (24/178/66) NOVÉ
Náš cvičící na mikrobiologii by vás s mikroflorou kopnul do p***le. Rostou vám snad ve střevech kytky? Někomu tady asi jo a rovnou z lebky."

@ orlíku sokolíku, chlapče můj zlatý... já su sice blbý ale zato mám gugla.. a gugl mi řek, že - cituji:

Střevní mikroflóra (mikrobiom) jsou mikroorganismy, které žijí v trávicí soustavě živočichů včetně člověka....
např.: kvasinka Candida albicans, součást střevní mikroflóry

takže orlíku, jestli on by ten váš cvičící spíše nenakopnul tebe tak, že by ti z prciny lítaly pampelišky :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload