Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Holíte si zadek? Jak se zbavit pupínkům po holení?

17. 03. 2019 v 09:35Off-line Anonym
Mě nakáčou pupínky, tak neholímjen zastřihuju. Je něco aby nenaskákaly ty pupeny?
17. 03. 2019 v 09:56On-line rosju  (53/170/78)
Správný postup:1,oholit si p***l, 2,nohy,3 hubu-pak budeš dokonalý :))
17. 03. 2019 v 10:00Off-line Anonym
Jen zastřihuju strojkem, dřív jsem zkoušel holit holícím strojkem klasickým s žiletkou, pak natřelkrémem poholení ale stejně sem zčervenal.
17. 03. 2019 v 10:10Off-line Anonym
Stejně mi zčervená i pytlík když ho oholím, musim jen zastřihovat. Jedinémísto kde se neosypu je nad penisem. Kdyby byl nějaký tip na hladké oholení bez osypání bylo by super.
17. 03. 2019 v 10:19Off-line Anonym
Kdo je stvák? už sem zkusil hodně mastiček (bepanthen, hydratační krémy,excipial...)ale nic nepomáhalo.
17. 03. 2019 v 11:08Off-line Anonym
Zkusim tu kalciovku, ale nevim,jestli sem už nezkoušel. Hladkej pytlík je super.Ale nevim jak často holit, aby to zase nebolelo při dorůstání.
17. 03. 2019 v 12:03Off-line Invictus  (23/182/100)
Dezinfikovat. Alkoholem, jódová tinktura barví a stejně tak i hypermangan, no a s peroxidem ti bude pozadí šumět jako neoholené za poryvů větru.

akutol: Tak kam se díváš, když vidíš zajíčka? Já jdu první na obličej, a když je ke mně zády, tak se dívám na nožky. Hezky od trojhlavého lýtkového svalu (nesplývá-li s kostmi), k pološlašitému a poloblanitému svalu a dvojhlavému stehennímu svalu, až k velkému, střednímu a malému hýžďovému svalu. Potom hledím na svaly přední části stehen.

Miluju ty problémy lidí, co se holí, když mají na p***li chlupy. Já je nemám už jen na chodidlech, větší části tváře, dlaních a přibližně polovině zad. To je zlo holit. A proto jsem taky nature girl.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload