Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Proč si většina myslí, že nejdůležitější je ukázat vypracované břicho a velký penis?

18. 03. 2019 v 09:35Off-line marv01  (53/176/74)
Proč si většina myslí, že nejdůležitější je ukázat vypracované břicho a velký penis? Jsou na člověku mnohem důležitější a hezčí věci. Vždyť přeci krásná je přirozenost a to, že každý z nás je originál. Co z toho, že někdo sedí v posilovně každý den a jinak je to vypatlaná guma.
18. 03. 2019 v 09:57Off-line igy  (38/173/81)
Když bych parafrázoval Penny z Big B**g Theory: "Ještě nikdo mi nekoupil panáka proto, že by mi z poklopce vypadl mozek." :D
V zásadě máš pravdu, ale první dojem udělá hodně. A ten se líp dělá břišáky než inteligentní konverzací.
18. 03. 2019 v 10:13Off-line igy  (38/173/81)
St63v, no pokud je to zajíc, co hledá dědictví, tak asi ne - viděl by, že je důchodce v příliš dobré kondici na umírání. Ale pro někoho, kdo hledá žijícího společníka, by to určitě pomohl být dobrý znak. Třeba mému pánovi bude už 60, ale ani mi to nepřijde, protože je v mnohem lepší kondici než většina 45, co se mi nabízí.
18. 03. 2019 v 21:10Off-line Invictus  (23/182/100)
No ale navštěvování posilovny je taky jejich přirozenost. Je to pro ně koníček, stejně jako je jídlo pro člověka přelévajícího se do 5. dimenze způsobem, jak se odreagovat.

Z člověka jde vidět, jestli je jako Řehoř Samsa nebo někdo, kdo pořád na sobě pracuje.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload