Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Prečo existuju absolútni ignoranti?

27. 03. 2019 v 16:40Off-line Anonym
Prečo existuju absolútni ignoranti, ktorých vôbec nezaujíma nič, ale že nič.ci už ide o cloveka alebo nejakú vec...
Sú všetci ľudia takí od prírody alebo sa to naučia v nejakej špeciálnej škole?
Ved to poznáte chcete pomoc, ale zostanete nevypočuty. Každý ma právo
Byt vypočutý a vnímaný a je zaujímavej ako sa naše hodnoty časom menia
27. 03. 2019 v 16:55Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Existujeme protože můžeme a většinou se tak chováme protože máme nějaké problémy které prostě neumíme vyřešit a tak je pro nás lehčí chovat se ke všem lhostejne. Kdo jsi ty abys nás soudil za náš zhrzený pohled na svět způsobený nějakým vnitřním problémem?
A že má každý právo být vyslechnut? Takže on tě MUSÍ poslouchat i když nechce? Nauč se mít rád lidi bezděčně anebo takové jací jsou. Máš moc sobecké představy o tom jak by se ten člověk měl chovat když se musíš ptát "proč se nechová tak jak já bych chtěl aby se choval?"
27. 03. 2019 v 17:08Off-line rosju  (53/170/78)
Proč se někdo stydí za své názory a bojí se pod ně podepsat?
27. 03. 2019 v 17:54Off-line hardestboner  (42/186/-)
Problém je, že každý má právo a nikto nemá povinnosti...
27. 03. 2019 v 18:35Off-line KuBiCeQ  (26/181/77)
Abys měl právo být vyslechnutý, musel by někdo jiný mít povinnost tě poslouchat. Tak to NAŠTĚSTÍ není a mohu říct, že když tak vidím tvůj přístup, taky by se mi nechtělo tě poslouchat.
27. 03. 2019 v 19:02Off-line Mio6602  (103/-/-)
Můj šéf si stěžoval, že ho vůbec neposlouchám... a pak ještě něco říkal...
27. 03. 2019 v 19:23Off-line Anonym
Základný princíp demokracie je ten že každý bez ohľadu na pôvod ,rasu....
Musí byt vypočutý resp. Každý hlas ma rovnakú váhu
27. 03. 2019 v 19:25Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ale o akom ignorovaní to ty hovoríš? Hovoríš o tom, že ťa chlapec nevypočuje keď sa ho na ulici chceš spýtať či nemá cigu alebo o čom to hovoríš? Pretože hovoríš nejak z cesty.
27. 03. 2019 v 19:27Off-line Anonym
Hovorím všeobecne o ľuďoch a ich prístupu ku všetkému
27. 03. 2019 v 19:28Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Všeobecne o ľuďoch? To teraz už vôbec neviem čo máš za problém. Uveď aspoň jeden príklad, ideálne aspoň dve.
27. 03. 2019 v 19:34Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Pretože to čo hovoríš o tom práve je blbosť. Si predstav že sa vraciam z obchodu, mám to blízko takže idem pešky no a zrazu za mnou prijde niekto a začne ma otravovať.. úplne neznámy človek, mne nesympatický a navyše veľmi vtierkavý. No ty by si sa s ním mal chuť baviť? Ja určite nie.

Nedávno som bol u doktora v čakárni, bol tam nejaký starý dedo. Volné miesto inde nebolo tak som si sadol vedľa neho. Čumel na mňa akoby som od hnoja smrdel alebo práve niekoho zabil či nejakú babičku z toho miesta vyhodil, neviem.. No a potom sa začal ku mne prihovárať, najprv kecal o tom že on už u doktora dnes bol. Potom vytiahol klúče a začal hovoriť o tom, že má veľa klúčov ale že všetky potrebuje. Následne začal kecať o neviem čom.. Proste som sa s ním nebavil nemal som chuť ho ani počúvať. Máš na mysli niečo také?
27. 03. 2019 v 19:35Off-line Anonym
Proste vidíš niekoho ,že nie je v poriadku ,ale aj tak sa neprehovoris
A nespýtas sa toho dotyčného co ti je ,ako sa mas?..........
A potom sa čudujeme prečo ľudia sa neustále vyhadzujú do vzduchu
27. 03. 2019 v 19:38Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
V čechách ani na slovensku sa zrejme ľudia do vzduchu nevyhadzujú, to robia v iných krajinách. Vieš ono niekomu možno naozaj dobre padne, ak by sa ho niekto spýtal ako mu môže pomôcť. Lenže ten človek by začal rozprávať všetky svoje životné problémy atď atď a ty fakt nemáš asi chuť mu poskytnúť nevratnú pôžičku vo výške 20 tisíc či snáď hej? Takisto nemáš chuť zaťažovať sa problémami úplne cudzích ľudí. Takisto veľa ľudí ktorých popisuješ nemá vôbec žiadnu potrebu o svojich problémoch niekomu hovoriť, je to dosť súkromná vec. Navyše ľudia ktorých v meste stretneš práve niekam idú, na úrad/k lekárovi/pre syna skoly.. Nemajú čas zaoberať sa niekym kto nie je v ohrození života alebo nevyzerá tak že za minutu odpadne.
27. 03. 2019 v 19:43Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Nehovoriac o tom, že ja tiež viem vyzerať po ráne tak trochu skleslo a keby si ku mne vo vlaku sadol nejaký mladík a povedal mi "ahoj, vyzeráš hrozne, no povedz mi otvorene čo ťa trápy?" tak by ma asi nasral. No a ja by som mu zrejme slušne vysvetlil že som sa len zle vyspal a musím niekam ísť takto skoro ráno tak je OK že vyzerám ako vyzerám, no ale keby začal znovu "ale neklam, ja si ťa vypočujem, čo ťa trápy? Vyrozprávaj sa a ulaví sa ti" .. Tak to by ma už naisto vážne nasral :-D
27. 03. 2019 v 19:49Off-line Anonym
Wau
Takto niektorý ľudia vidia svet neosobný a chladný....
No neviem ja osobe by som pomohol tomu človeku ako môžem. Samozrejme
Úplnému neznámemu by som nedal obličku......
Ale aj tak treba pomáhať a nehladiet na seba-egoisticky...
27. 03. 2019 v 20:00Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ako si mohol z tých príspevkov posúdiť, ako ja vidím svet? Proste len nie je normálne oslovovať cudzích ľudí na ulici, niekto sa mraží alebo vyzerá že chce skočiť z mosta aj keď je vo vnútri šťastný a ty ho začneš otravovať a urazíš ho + mu skazíš krásny deň. To skôr ty vidíš veci nejak inak.
27. 03. 2019 v 20:07Off-line Anonym
Ani nie
Ja nehovorím o oslovovaní cudzích ľudí na ulici....
Ale o všeobecnom prístupe ľudí k ľuďom, že je otrasný a nezaujímavé sa o svoje okolie
27. 03. 2019 v 20:08Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ty si uviedol príklad. Alebo snáď chceš naznačiť, že na teba serú tvoji blízky? Ako nechcem byť hnusný, ale čudné máš predstavy o tom čo je normálne, tak by som sa nečudoval keby máš menej kamošov.
27. 03. 2019 v 20:11Off-line Anonym
A ake mam predstavy?
27. 03. 2019 v 20:14Off-line Anonym
A co je normálne podľa teba? A aký som podľa teba typ cloveka?
27. 03. 2019 v 20:14Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Také že sa má každý do / o každého starať.. Však ale založ si nejaké občianske združenie a organizujte také akcie.. ale ako vravím.. pozor nato koho oslovíte, pretože lahko niekoho urazíte alebo naseriete.
27. 03. 2019 v 20:15Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Čo je normálne podľa mňa čo sa tejto témy týka to ti musí byť jasné z mojich príspevkov. Neviem čo si za človeka, ja len poznám pár tvojich názorov a názory na moje názory. A to vrámci tejto témy úplne stačí.
27. 03. 2019 v 20:19Off-line Anonym
Podľa teba je normálne ľudí ignorovať
Ďakujem že si to vyjasnil
27. 03. 2019 v 20:35Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Tak to som nepovedal, teraz si si to posral. Nemám rád ľudí, čo si domýšlajú a vkladajú ľuďom do úst slová ktoré nepovedali. Už s tebou diskutovať nebudem.
27. 03. 2019 v 20:37Off-line Anonym
Veď podľa príspevku si naznačil ,že je cudne pomáhať druhým ľuďom.....
27. 03. 2019 v 20:42Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Tak nakoniec ty máš odo mňa blok zato, že si egoistická sviňa mysliaca iba na svoje potreby. Písal som ti, že mi je z teba zle. A to sa mi fakt ešte nikdy nestalo, ale ty si proste nebral ohľad na nikoho iba na seba lebo ty sa potrebuješ rozprávať.. Ale ja som tvoje správy po čase psychicky nezvládal, moc moc mi to vadilo a strašne si mi kazil náladu.

Tak poďme sa nato pozrieť, aké boli posledné slová:

XXXXX 24. 11. 2018
Ja
Prečo
Chýby sú v iných
XXXXX 24. 11. 2018
Mne bolo ukrivdene dosť
24. 11. 2018FelixGabriel
uprimne? zakaždym keď dostanem ďalšiu spravu od teba je mi z toho zle
24. 11. 2018FelixGabriel
fakt
24. 11. 2018FelixGabriel
tak už si najdi niekoho iného
XXXX 24. 11. 2018Nahlásit
Aké správanie mam take mam už ho nezmením to je nátura
Ale nikomu som neublížil
XXXXX 24. 11. 2018
Prečo by som sa mal obzerať na druhých
Ja tu žijem svoj život a budem ho žiť
24. 11. 2018FelixGabriel
fajn
24. 11. 2018FelixGabriel
ty egoistická sviňa mysliaca vylučne na svoje potreby


To vážne ty hovoríš o egoizme?

Aby som doplnil - x krát som ťa poprosil aby si mi už nepísal, že toho mám dosť, tvoja reakcia bola v zmysle "prečo by som mal? prečo by ma malo zaujímať čo chceš ty? ja si môžem robiť čo chcem".
27. 03. 2019 v 20:53Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Lebo ty môžeš robiť všetko ak tým nikomu neubližuješ.. ja som ťa oboznámil s tým, že mi ubližuješ, ale to si nejak neakceptoval. Žeby si sa za ten pol rok tak zmenil? Správaním ani štýlom písania vôbec. To si tu nikto nevie ani len predstaviť ako mne bolo nap**u po konverzácii s tebou.. Úplne si ma vyčerpal a znechutil.. S tebou by som sa znovu do reči fakt nedal..
27. 03. 2019 v 20:54Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Hele na tvrdo bro: devadesát procent lidí na světě si nedokáže vyndat hlavu z vlastní p***le k tomu, aby se vůbec mohli o něco zajímat, takže nevím, čemu se divíš :D
27. 03. 2019 v 20:56Off-line Anonym
1.je to vytrhnuté z kontextu
2.moja reakcia je obranného charakteru(v živote,práci..aj tu)ak ti je ublížené
Mrzia ta reakcie okolia ,že absolútne nejavia záujem o čokoľvek....
3.a nakoniec postupne rezignujes kvôli takýmto ľuďom
27. 03. 2019 v 20:59Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Vytrhnuté z kontextu? Je to koniec konverzácie. Ty si ešte myslíš že tá konverzácia bola OK akože z tvojej strany? Tento koniec konverzácie postačí nato aby som poukázal nato aký si egoistický ty sám a ty tu ideš na niekoho hovoriť. Celú konverzáciu sem dávať nebudem, ty si si ju teraz určite prešiel. Ak ti prijde OK, tak to si sa vôbec nezmenil. V tom prípade idem od teba čo najďalej.

PS: ak si to teraz číta celé, tak vieš že je tam toho ovela viac.. A ak ti to stále prijde normálne tak poprosím admina nech pošle psychiatrickú motorizovanú jednotku rýchleho zásahu na adresu anonyma.

Ja sa viac nevyjadrujem.
27. 03. 2019 v 21:08Off-line smaragd15  (22/180/85)
Počuj anonym,čo tu čítam,tak si nejaký pomätenec...už tu zaznelo aj že každy mame svoje problemy niekto to dava najavo niekto ne...ja mam svoje problemy,feligabriel ma svoje problemy moji kamarati maju svoje problemy a aj iní ludia maju svoje problemy a teraz mi povedz toto, že ako ma človek pomôcť niekomu kto ma sam svojich problemov dosť? ty tu hovoriš o egoistickom pristupe, ale uvedom si jednu vec že každy jeden ma v hlave tie problemy a rozmysla ako ich riešiť...ako ok niekedy vypočujem človeka ale to iba fakt v pripade ak ma nejaky problem ktory sa da vyriešiť tak že mu aj ja s tym dokažem pomocť inak ne...vieš každy jeden mame problemy a na niekom to je vidno na niekom ne...teraz ti poviem priklad čo sa mi stal minuly tyžden a je to taky pripad ako spominal felix gabriel vo vlaku....bolvečer ja som sedel vo vlaku z jedneho mesta som šiel už domov sadol som si na miesto no a po chvili išiel taky i***t a sadol si ku mne pričom v tom vozni bolo ešte x miest volnych....to je ešte ok ale najvac čo mi vadelo bolo to že začal tam spominať o futbale arozne kraviny začal kvakať mna to nezajimalo aj som daval najavo že ma tie veci nezajimaju aj som mu povedal že mna futbal nezajima že ja som na ine veci...a aj tak si tam kvakal svoje kraviny...mna hlava bolila ešte viac než predtym,z celeho dna som bol už unaveny lebo som šiel o 9tej večer vlakom domov nemal som už chut sa s niekym o niečom baviť a on ma zaťažoval roznymi kravinami...a teraz si toto zober do uvahy že prečo často ludia ignoruju inych? lebo ludia musia riešiť svoje problemy, lebo ludia nemaju naladu-su unaveny alebo aj rozčuleny ked ich poradne niekto nasere a ty ideš k***izovať že akí su ludia egoisticky? pozri sa na staršich ludi ich nezajimaju ake mame my mladí problemy tak prečo by nas mali zajimať ich problemy? podstate aj ty si ignorant lebo felix tu niečo piše a ty uuuplne mimo si a ešte si vššetko prekrucaš tak aby ti to pasovalo...otvor poriadne oči a pozri sa aj na tu druhu stranu že aj ludia sú už samí dosť zaťaženi...x krat som to spomenul v tomto prispevku a treba ti to stale prizvukovať lebo očividne nevidiš aj druhu stranu mince...
27. 03. 2019 v 21:11Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Jemu je to ale všetko jasné v súkromných správach ti povie priamo že on ťa má v p**i že on si pôjde svoje a on nebude brať ohlad na to čo chceš ty.. Ale ide tu hovoriť o sebeckosti iných.
27. 03. 2019 v 21:21Off-line smaragd15  (22/180/85)
Felixgabriel-určite si už počul vyrok: "zlodej kričí, chytte zlodeja" no a pri anonymovi môžme povedať: "ignorant kriči: všetci su ignoranti!" ako ja mam tiež anonyma up***le a to že sa jeho spravanie neda zmeniť? to je hluposť jak nwm čo...svoje spravanie človek dokaže ovladať ale pokial ho SAM NECHCE ZMENIŤ TAK SA NEZMENÍ!!! je mi ako jasne že lahšie je povedať že sa niečo neda...jatiež môžem povedať že nemôžem vstať z postele a p***om to dokažem normalne...mne pride ten anonym jak poriadny d***l a môže si tu pisať rozne kraviny už len čo si dal kratky uržok z konverzacie tak už len z toho vidim že to je egoisticky ignoranstky i*****l KTORY SI SAM SEBE SERE DO HUBY lebo sam vidiš čo piše a p***om jeho tiež nezajima kto čo ako...xyz krat som sa s takymi ludmi stretol či už v osobnom živote alebo v chate všetko vyjde narovnako...ani ty anonym nejsi žiadna vynimka si len obyčajny paprda ktory chce "upozorniť" ludi na problem ludstva a p***om ty sam si taky isty :D booože toto je najväčši d***l :D
27. 03. 2019 v 21:25Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ono ja som sem dal fakt len koniec, ono by sa toho našlo oveľa viac toho a bolo by to oveľa pikantnejšie, toto je len slabý odvar z našej konverzácie. Btw potešilo by ma keby píšeš moje meno ako Felix alebo FelixGabriel :-D
27. 03. 2019 v 21:31Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Aby bolo jasné všetkým - tak ono všetko čo anonym v našich správach ku koncu píše, je myslené na moje správy ktoré tam sú.
27. 03. 2019 v 21:33Off-line Anonym
Keď sa ľudia vzájomne nebudú rešpektovať a nebude vládnuť medzi nami harmónia tak sa všetko skončilo.
Musíme sa vnímať a tiež sa musíme preniesť cez svoje vlastne problemy
A podať pomocnú ruku
Nemôžeme proste byt úplne ľahostajný ku svojmu okoliu
Nakoniec to tak vyzerá aj.....
Napr.sused v petrzalke sa zabil ,len par metrov od nás ,prečo???
No nato by sme mali vedieť odpoveď ,pretože býval od nás ,len par metrov
27. 03. 2019 v 21:44Off-line smaragd15  (22/180/85)
Anonym rešpekt a harmonia medzi ludmi už vyhasli pred niekolkymi rokmi...neviem či si prispaty alebo ne ale čim novši rok a tym vac novšich problemov a tym vac ludi ktorí dumaju nad velkymi problemami...ja som zvyknuty už na to že každy každeho ignoruje lebo predsa len každy ma nejaky problem...kks ale po tejto teme mam chuť si uhnuť twl :D
27. 03. 2019 v 21:51Off-line Anonym
Konverzácia

Napr smrť to ti nespôsobí len zlý deň-ja (niekto blízky mi zomrel...)

ale odpoveď pojeb sa + nasledne spravy kde je to vysvetlene a ospravedlnene to nie je nič hrozné-on
27. 03. 2019 v 21:54Off-line Anonym
Viem trochu asi z jeho podlahu som bol nepríjemný.....
Ale to proste absolútne nikoho nezaujíma na objektívnych okolnostiach ako smrt......
To už je vážne na zamyslenie a preto hovorím ,že musíme skúmať vec az do hĺbky preto sme takí aký sme
Ďakujem
27. 03. 2019 v 21:58Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
28. 03. 2019 v 05:22Off-line Mio6602  (103/-/-)
Anonym (Anonymous)
A co je normálne podľa teba? A aký som podľa teba typ cloveka?
-----------------------------
Podle mě si ten typ otravného člověka, kterému se všichni raději vyhnou. Nechat tě ve své blízkosti otevřít pusu, to je stejné, jako vysypat si doma v pokoji kontejner odpadků.

Chceš to změnit? Tak začni tím, že si zameteš před vlastním prahem.
Pro začátek velmi doporučuji nahlédnout do knihy od Carnegieho - Ako získavať priateľov a pôsobiť na ľudí
28. 03. 2019 v 06:03Off-line Mio6602  (103/-/-)
Akri: How are you doing? (Jak se máš?) bývá jednou z běžných hovorových frází při pozdravu. Samozřejmě nikdo neočekává, že pak na něj vysypeš všechny svoje problémy. Spíše je očekávána odpověď ve stylu "Děkuji a jak se máš ty?" apod.
To jen tady z toho někteří dělají úžasné drama.
Něco jako - "Já jsem tady, pojďte mě bavit, jsem zvědavý, kdo vymyslí, jak mě nejlépe zaujmout."
28. 03. 2019 v 10:16Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Sorry ako ale človek nemá chuť začať xy konverzácii denne tak isto. Po otázke ako sa máš nasleudje čo robíš, a ďalšie ku ktorým to nepustím pretože ho hneď stopnem a začnem teda ja.. keďže on nevie ako sa začať normálne rozprávať. To by sa mi hodil bot na prvých 10 min každej konverzácie ktorý by mal naprogramované a nadefinované tie stereotypné otázky a priradené odpovede k nim. Aby som šetril čas a neotravoval sa fakt nezaujímavými vecami. Opakovanými x krát denne :-D
28. 03. 2019 v 12:06Off-line Mio6602  (103/-/-)
Felix: V tom s tebou souhlasím. Na první pozdrav vždycky odpovím, ať je jakýkoli, pokud je slušný.
Na otázku "Jak se máš" odpovím "Dobře a ty?"
Na otázku "Co hledáš?" odpovím "Někoho gramotného, který si umí přečíst profil."
Dost často tím otázky končí.
28. 03. 2019 v 12:27Off-line Anonym
Chcel som len vyjadriť svoj názor a tak sa stalo....
Ale namiesto slušného zachádzanie sa zniesla lavína k***iky na mna, Len za vyjadrenie korektného názoru ,ktorý je oprávnený a hlavne tu namieste.
Už ďalej sa nebudem zapájať fo tejto komunity a poradne. Táto diskusia mi kradne dušu a moje Ja.....nenechám sa vkradnúť do tejto mašinérie a viest
Žabomyšie vojny a ako komunita ,ktorej je ubližovane ci už na domácej pôde alebo v zahraničí by sme mali byt jednotný a nie roztriešteny
Ďakujem a veľa lásky
:) ;)
28. 03. 2019 v 13:23Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Anonym, začni u seba. Btw ja sa necítim ako nejaká myška ktorej je ubližované.
28. 03. 2019 v 13:25Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Vieš ono nás tu naozaj jedno všetkých spája, že tu je každý "iný" resp. nie iba na ženy alebo vôbec na ženy. Ale to, že nedržíme pokope jak potkany je len dôkazom toho, že sme tiež len ľudia.
28. 03. 2019 v 13:26Off-line Mio6602  (103/-/-)
Anonym: Můj názor na tebe byl upřímný a moje rada, jak z toho ven, byla myšlena taky upřímně. Ale pokud ses přišel jen politovat, tak to pardon.
28. 03. 2019 v 17:14Off-line Joe_B  (46/188/82)
No nic .. budu radši tuto diskuzi ignorovat abych nevybočoval z řady :))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload