Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Samota. Přítel to ignoruje.

30. 03. 2019 v 20:56Off-line Noodles  (33/167/56)
Ahoj, už jsem ve fázi takové samoty, že mi nepřipadá pitomé se vypsat vlastně lidem které neznám s nadějí alespoň jediné dobré rady.
Přestěhovali jsme se s přítelem do nového města, protože často cestujeme (z důvodů protože je to vrcholový sportovec). Já dodělávám diplomku a živím se ilustrací z domova. Třeba v Praze jsem si stihl udělat pár přátel, ale to už pochopitelně vzala voda a nyní jsem absolutně v izolaci. Sám tu chodím na koncerty, do divadla atd. a nejsem ten typ co zastaví kohokoli na chodbě s tím jestli se nechce kamarádit xD. Do klubů, bo jinam pít nechodím páč nepiju. Prostě už nevím, připadám si jako duch. Zahnat to zájmy taky nefunguje, podařilo se mi tu objevit jednu paní se kterou chodím hrát na cello, ale i když je skvělá a soustředím do našich chvil spoustu energie, asi to že je o hodně starší ustrnává na jakési "profi" úrovni a já se modlím abych se dostal i do orchestru s nadějí, že tam bude zas plno lidí. Ještě vkládám naděje do zatím jen přislíbené práce až budu mít "papír", ale to je až podzimní realita. Netuším jak tu jinak na kohokoli narazit. Naopak přítel chodí se spoluhráči kalit každý víkend a já mám pocit, že průsery z akcí snad gradují a už se přistihávám, že žárlím a nervama ani neusnu než se vrátí. Další den je KO a tím pádem se vypaří jediný den kdy by na mě měl čas třeba vytáhnout paty z baráku kamkoli. Je to člověk kterého hluboce miluji, ale tohle už dál nesnesu a nevím co musím radikálně změnit.
30. 03. 2019 v 21:03Off-line ellvin  (23/183/81)
Myslím, že změnit by se měl spíše on. Zřejmě mu na vašem vztahu nezáleží tolik, co tobě.
30. 03. 2019 v 21:47Off-line Sailing  (44/188/95)
V tomhle neporadím, já sám jsem samotář, chci mít svůj klid a když někoho nevidím třeba měsíc, nijak mě to netrápí, jo když se u dveří objeví nějaký známý nebo kamarád tak pokecám, ale jinak nikoho cíleně nevyhledávám.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 03. 2019 v 21:57Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Skúšal si sa s ním o tom porozprávať? To by mal byť krok číslo 1.
30. 03. 2019 v 22:30Off-line Noodles  (33/167/56)
FelixGabriel: Jo jo, to už proběhlo několikrát. On nemůže trhat partu, protože do "tmelení" se ať už je to pro mě sebedivnější angažuje i vedení a bylo by to neteamový. Přestat cestovat není možný bez toho aniž by přestal, protože si je kupujou a přetahujou jak housky na krámě.
St63V: To máš pravdu, mám v plánu něco podobného. Hodlám trávit nonstop všední dny v ateliéru 120km od bytu a doufám v to, že ho to praští. Ale samotného mě to uráží dělat takové vlny, aby mu to došlo nechci se cítit sám před sebou s prominutím jako nějaká trapná fanynka co vlaje. Horší je, že jsme oba z úplně jiných světů a tluče se to už 6 let a řešení by bylo aby jeden buď odešel, nebo přestal dělat to čím žije, ale to zároveň nejde když je ten cit tak silnej. Takže furt ustupuju jen já, protože nejsem tak jedinečnej v tom co dělám, ale už mě to ničí a připadám si rozdvojenej jako Glum xD.
30. 03. 2019 v 22:32Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Však si zájdi do nejakého baru, možno niekoho spoznáš, v krajnej zúfalosti skús gay bar :-D
30. 03. 2019 v 22:39Off-line Noodles  (33/167/56)
Bar mě napadl spíš z trucu, že taky umím kalit xD. Ale to bych odnesl 2 dny kocoviny a za to mi taková scéna nestojí . A navíc pochybuju, že zrovna v baru bude někdo zvědavej na někoho kdo by si rád povídal xD.
30. 03. 2019 v 22:46Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Sa budeš tváriť že si neskúsený čo nikdy nemal nič s chlapom a každý sa s tebou bude baviť :-))) A tváriť sa že ti rozumie a že ho to zaujíma :-D :-D
31. 03. 2019 v 01:54Off-line Halaburda  (32/185/55)
Je to složité každopádně ti držím palce ať vse se zvládne k lepšímu a pokud ne tak možná bude lepší odejít. A netrápit se tím co tě ničí.
31. 03. 2019 v 17:31Off-line AMDI  (52/179/105)
St63V:to si napsal opravdu krásně,lépe bych to nenapsal.Ano odlou čením by se poznalo,kdo koho miluje méně a Noodles by chvíly smutněl a stýskalo by se mu,ale čas všechno zahojí a když by se znovu zamiloval,tak by byl šťastný a to bych mu z celého srdce přál.
31. 03. 2019 v 17:49Off-line AMDI  (52/179/105)
Souhlasím
06. 04. 2019 v 05:26Off-line Betonica  (39/191/93)
No. Musite spolu mluvit. Nekdy to jde ztuha a nekdy se lidi hadaji. Ale i hadka je krokem kupredu. Je hezky, ze pises, co kdo dela a nedela, ale lepsi by bylo rict to partnerovi. Treba ani nevi, ze ti neco vadi. Treba zije v presvedceni, ze jsi spokojeny, kdyz nic nerikas...

Na tvem miste bych prestal tolik resit, co dela partner. Zameril bych se na sebe. Hledal bych zpusoby, jak potkat nove lidi, treba budouci kamarady, pratele. Hrajes na cello, asi te bavi hudba, umeni, kultura. Zajimal bych se tedy o mista, kde to zije umenim, hudbou a kulturou. A klidne ve vedlejsim meste, kraji. Nakonec stejne ale pratele poznas tak, ze je zprvnu nezpoznas. Nakonec pratele zustanou, kdyz ostatni davno odesli. A jsou to lidi, do kterych bys to casto nerekl. Treba uz je mas kolem sebe a ani o tom nevis.

P.S. Kamaradi se nedelaji! Anglicke "to make a friend" je v cestine jak pest na oko!
06. 04. 2019 v 09:10Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Steavova logika : nejsem schopný seznámit se s lidmi a žárlím na svého přítele že má přátel tolik. Chtěl bych aby se mnou trávil čas no tak ho opustím aby viděl jak důležitý jsem!!! To je psychické vydírání no fuj takový lidé si stejně nikoho nezaslouží
15. 08. 2019 v 21:42Off-line Noodles  (33/167/56)
To: FreudToldYou. Jeho to nejsou technicky přátelé, ale spoluhráči a na takové úrovni, kde je on je každý kus teamu tak organizovaný a nadiktovaný, že to spíš připomíná děcký tábor. V tom to má těžký on, že i kdyby nechtěl tmelit se, musí. A v tomhle akvárku já nemám co dělat, vlastně je tam i nemožný se dostat. Natož si tam "dělat kamarády" xDD.
Jinak update romance? Po pauze z vytížení jsme na tom tak nějak stejně, ale drtí to spíš tíha času/vytížení bez chlastu, jupí. Opakuju, že si vše vyříkáváme, takže by neměl být nikdo z nás v blažené nevědomosti, nebo neblažené paranoie. On je stále na cestách se spoluhráči a na neděli se přijede na celý den vyspat, protože je KO. A já sem si v novém našel práci, kde uvidím co mě potká. Chodím sám do kina, divadla na koncerty ale fakt se mi ještě nepodařilo si od tud odnést kohokoli s kým bych následně kámošil. Z mého pohledu se lidi o cizí lidi nezajímaj a s cedulkou na krku "hledám kamaráda" chodit nehodlám xD. Prostě si k cizímu člověku přisednout v kavárně apod. mi nepřipadá OK, ale jako obtěžování. Třeba mi může někdo tvrdit, jako FreudToldYou, že si nikoho nezasloužím. Jenže já jsem ustoupil v dost širokým spektru, abych vyhověl jeho světu a podřídil jsem ten svůj, aby se to dalo srovnat. Tak se tak nějak utápím v hořkosti tý samoty, kterou si tu užívám abych nepřišel o člověka pro kterýho to dělám a jako správná fňukna se v tomhle ohledu cítím prostě ukřivděně.
20. 08. 2019 v 01:05Off-line tv_semtex  (31/-/-)
Ahoj,ja sem mel uplne to stejne.po prestehovani sem tady nikoho neznal,furt jeno doma,a uz mne to nebavilo ... no proste to co ty.ale jak sem si nasel praci,vse se zmenilo.znam uz hodne lidi tady,mam kamarady,jak holky tak kluky a uz se vubec nenudim. chce to jen dobrou praci a hlavne dobrej kolektiv
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload