Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Ukrajinci na bazéně

01. 04. 2019 v 13:45Off-line Anonym (jakto?)
Ahoj, máte někdo podobnou zkušenost jako já? Všiml jsem si, že mladí Ukrajinci si berou pod plavky slipy/boxerky, když jdou plavat na veřejný bazén. Už jsem to viděl asi u 4 skupinek Ukrajinců ve věku 18-25let. Přijdou po pěti ve skupině na bazén, na slipy hodí plavky dlouhé plážové a jdou se koupat. U našich kluků jsem to neviděl. Pak se dokonce v těch mokrých boxerkách sprchují a šamponují.

Nevíte čím to je? Je to nějaký druh východní módy nebo je to puritanismem v zemi, ze které pocházejí?
01. 04. 2019 v 14:07Off-line vasek698  (21/188/70)
Tohle jsem řešil v Chorvatsku, takže to není jen věcí Ukrajinců. U pár jedinců bych si to vysvětlil tím, že jsou asi nadmíru vzrušiví a prostě neudrží ptáka na uzdě, ale když už to vidím u tolika kluků, tak se mi moc nezdá, že by na tom byli všichni stejně.
Ale ve sprchách mi to přijde dementní, doma se kvůli hygieně taky sprchuješ nahatej.
01. 04. 2019 v 14:13Off-line Anonym (jakto?)
Vasek no právě v těch sprchách to vypadalo bizarně, jak se jim šampon valil zpod slipů. Jinak kolem nich Češi všichni do naha. Myslím, že Arabové to mají podobně, třeba to nějak souvisí s východní vírou.
01. 04. 2019 v 14:22Off-line FelixGabriel  (98/170/58)
Ja som ešte nebol vo verejných sprchách nahý, rovnako tam bola tiež polka prítomných chlapov taktiež v plavkách či boxerkách. Na kúpalisku sa sprchuješ aby si zo seba dostal chlór, ale doma sa večer aj tak osprchuješ či? :-)
01. 04. 2019 v 14:30Off-line Anonym (jakto?)
Felix:Na kúpalisku sa sprchuješ aby si zo seba dostal chlór, ale doma sa večer aj tak osprchuješ či? :-)
to ne, když se osprchuju na bazéně, tak se doma už nesprchuju. Ve sprchách neteče voda s chlorem, která je v bazéně. Proto je dobré ji smýt ve sprše hned po koupání.
01. 04. 2019 v 14:32Off-line FelixGabriel  (98/170/58)
Ja viem že tam chlór nie je, resp. je ale len v takom množstve ako vo vodovode. Ale predsa len, na kúpalisko sa nechodím okúpať ale zaplávať si :-D Do večera sa v lete aj tak ešte 5x spotím.
01. 04. 2019 v 14:34Off-line Anonym (jakto?)
Já chodím i v zimě, nejen v létě a většinou navečer.
01. 04. 2019 v 16:24Off-line FelixGabriel  (98/170/58)
Tak keď na večer, tak to sa môžeš aj okúpať to je pravda :-P
01. 04. 2019 v 21:54Off-line werex  (27/-/-)
Jo, u nás jsou taky, mladí to dělají, to máš pravdu.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2019 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload