Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chce sa stretnúť, ale kontakt žiadny

06. 04. 2019 v 14:01Off-line Anonym
Čaute, píšem si s jedným chalanom už vyše týždňa a nechce mi dať na seba kontakt až po stretnutí, že mi ho dá. Dohodli sme sa, že mi zavolá ale, že si dá skryť číslo aby som nevedel to jeho. Čo si o tom myslíte? Je starší odomňa. Ďakujem za rady
06. 04. 2019 v 14:20Off-line BussterX  (103/130/150)
Kopni ho do p***le, je to nějaký ženatý přísně utajený teplý howado
06. 04. 2019 v 15:21Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Tak to ten "môj" nebude, tiež chcel číslo meniť až po stretnutí ale keď som mu ho rovno poslal tak ma hneď prezvonil. :-D ja nepôjdem s nikým na stretko bez toho aby som mal na neho kontakt nezávyslí od internetového pripojenia či konkrétneho portálu ktorého server môže kedykoľvek vypadnúť na tých najvzácnejších 20 minút :-D

Rozhodne by som na kontakte trval. A ak ťa nebude chcieť a nebude chcieť aby si mu vyvolával, tak ti to musí priamo povedať a bude mať pokoj, teda ak si normálny. :-D
06. 04. 2019 v 15:47Off-line Mio6602  (103/-/-)
Já bych to taky do budoucna moc neviděl. Podle popisu až moc velké tajnůstkářství. Takže buď je přísně utajený a bude to chtít držet pod pokličkou nebo není tím, za koho se vydává. V každém případě pokud máte na sebe spojení jen tady, tak je to trochu málo na to, aby ses měl někam trmácet a být odkázaný na to, že on na poslední chvíli nedostane strach. Pak tam budeš někde stát, jak ten č-u-rák a on si tě tady pro jistotu blokne, abys mu to pak nemohl vyčítat. To není z mé zkušenosti, ale čtu potom ty nářky tady a je to furt dokola.
07. 04. 2019 v 10:06Off-line kloudik  (38/182/80)
Souhlas s Felixem i Mijem. Bez telefonu nikam nejdu
07. 04. 2019 v 10:56Off-line tatrman  (27/-/-)
Buď je to ženáč s děckama nebo bisex. Nebrat.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload