Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Někdy vznikne blok

11. 04. 2019 v 09:46Off-line Anonym
Omlouvám se, že píšu anonymně do poradny. :-) Kdysi jsem měl vztah. Byl to jeden z mých prvních pokusů o něco stabilního. Kluk to byl hezký, chytrý, akční. A chodili jsme spolu rok a půl. Jenže pak onemocněl na dásně. A taky začal chodit k zubaři. Mělo se to lepšit, ale nelepšilo. Zuby se mu i viklaly, pak dostal nové. Jenže zápach z úst zůstal. A to byl právě důvod, proč jsem se s ním přestal líbat. Jenže on se líbat chtěl. Přitom mě nevadilo se scházet dál a mít i sex, ale bez líbání. To on ale nedovedl pochopit a myslel si, že ho nechci. Já ho ale chtěl, ovšem ten blok nešlo překonat. No tak jsme se rozešli. Zůstali jsme kamarádi. On si našel někoho jiného. Zda se líbají, jsem se neptal. Možná to někomu nevadí. Je tady prostor pro vaše názory :-)
11. 04. 2019 v 09:50On-line introvertman  (53/175/75)
To je moje noční můra mít špatný dech a dost se starám aby tomu tak nebylo. A to se ani nemusím líbat...Problém často bývá v mezizubních prostorech,které běžným kartáčkem nevyčistíš. To ale nemusel být stejný problém u tvého ex, neznám ho...
11. 04. 2019 v 10:43Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Je to zvláštní když víme že nejsme zlí ani povrchní a že chceme pro druhého jen to nejlepší a přesto nás dokáže takhle zabrzdit nějaká vada. Byly bychom rádi kdybychom se přes to dokázaly přenést a nebo to alespoň nevnímat ale bohužel je to strašně složité a lidé kteří to zvládají k tomu mají jakýsi dar.
11. 04. 2019 v 10:46Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Tak Steave to může být i nějaký zánět v krku a nebo vrozená vada. To on si to majitel úst jistě s dentistou domluvil co to může a nemůže být a jak s tím má bojovat. :)
11. 04. 2019 v 10:49Off-line Acarum  (28/170/70)
Teď sem si vzpomněl na jednoho ze svých ex.
Kouřil cíga jak fabrika(nic proti, ja zas hulil travu)ale strašně mu vadilo, že při líbaní že mě tahne trava, ale to, že ja si připadal jako bych olizoval popelnik mu už nevadilo. :D
11. 04. 2019 v 10:52On-line introvertman  (53/175/75)
Já právě měl před mnoha lety problém s těmi mezizubními prostory. I když jsem si pravidelně pečlivě čistil zuby, občas to nepomohlo. Dentistka mi doporučila mezizubní kartáček a problém byl vyřešen. Podle ní to je nejčastější problém se špatným dechem...
11. 04. 2019 v 10:55Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Acarum, Přitom tráva není tak hrozná pokud nešlo zrovna o bong a nebo třicet čísel dlouhé brčko co bylo ke konci plný hnědožlutého dehetu který šel do úst i do plic. Já jako kuřák si dával a dávám vždy bacha abych nelíbal po cigaretě protože je mi jasný že to je hnus ale tráva? U tý je jediný problém nedostatek tekutin takže rychlé vysychání a tuhnutí slin, ale to se dá vyřešit většinou nealkoholických nápojů :D
13. 04. 2019 v 21:04Off-line 123456789987654321  (27/197/75)
A neměl si tvaroh za ráfkem?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload