Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Pití semene - rituál z kmene Etoro

13. 04. 2019 v 14:19Off-line Anonym (kuna)
Sexuální zvyklosti jsou jen dílem konvence.(výmyslu lidí)
Jak odlišné mohou být, dokazují např.rituály mužů z kmene Etoro(Papua Nová Guinea). Dospělí muži zde "předávají" svoje sperma mladým klukům od 7 let do jejich 17 let každý den!, a to buď formou orálního nebo análního sexu.
Nikdo se jim neposmívá, trestně nestíhá a nikdo je nenařkne z homosexuality.(ha ha)
Kmen věří, že se takto klukům dostane síla válečníků, kteří sperma předávají.

U nás by si takoví "předávači síly" vysloužili pěkných pár let natvrdo.:D:D

tady celý článek:
https://www.pulse.com.gh/…-men/7s6ftdz

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
13. 04. 2019 v 14:41On-line FreudToldYou  (23/179/69)
Prosimtě oni tvrdí že to je spirituální ale ve skutečnosti si prostě jen chtějí zaprcat protože jsou prostě CHLAPY. Spiritualita je jen zástěrka pro primitivní divochy. To je prostě jen další totem a tabu.. je to jen další ukázka že měl pan Sigmund Freud pravdu.. jsou to přeci jen podobnosti duševního života divocha a neurotika.
I katoličtí kněží tvrdili dětem že polykání pánbíčkářského semene je bližší spojení s Bohem a stvořením člověka. Ve skutečnosti prostě jen neměli jinou možnost a tak je zlákal nevinný pohled Kloučka. Na Nové Guinei to očividně přijali a žili s tím několik generací než se to stalo zvykem ale počátek byl čistá chtíč, ne spiritualita!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 04. 2019 v 15:48Off-line Anonym (kuna)
Freud
Je to možné, že chtíč zafungoval, počátky toho zvyku neznáme, ale na chtíč tam mají přece ženy v tom kmeni nebo ni?:D Co na to říká paní heterosexualita? :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 04. 2019 v 16:06Off-line St63V  (55/-/-)
Nejspíš je to tím, že ještě nevynalezli kriminál.
13. 04. 2019 v 17:11On-line FreudToldYou  (23/179/69)
Zeptej se katolických kněží proč prcali děti a vysvětlí ti že jim bylo zakázán styk s ženou i mužem a tak mohly být jenom s dětmi, navíc ta dětská nevinnost jim přišla vhod. Nemám čas to tu rozebírat ale jsou to právě takovéhle kmeny kde kolikrát nesmí muž mluvit se svou matkou a sestrou, někde s ní nesmí dokonce ani trávit čas v jedné místnosti protože by je to mohlo svádět. Jsou kmeny kde se to týká i sestřenic že se musí kluk schovat do křoví než sestřenka projde okolo. A všechno se to děje kvůli prevenci před incestem, před genetickou degenerací způsobenou pářením se s člověkem ze stejné rodiny, a kmeny jsou celé jedna velká rodina, ve většině z nich muž nazývá otcem každého muže který by mohl být z hlediska věku a plodnosti jeho otcem. Oni nesmí mít nic s ženskou ze svého kmene a jinou nebudou mít pokud si jí nevezmou za ženu. V některých kmenech se dokonce trestají za incest i zvířata když se třeba pes snaží ojet svou mámu tak ho zabijou. Všechno je to ochrana před porody ŠPATNÝCH kusů, a jelikož totem zakazuje tabu sexu s příslušnicí stejného kmene ale nezakazuje mít sex s jinými muži protože oni rodit nemohou je NAPROSTO JASNÉ jak se dostaly k takovému zvyku. Začli š***t hošíky kvůli tomu že ženy prcat nesměli...na toto téma je právě první kapitola knihy "Totem a tabu", kapitola se jmenuje "bázeň před incestem" a docela dobře popisuje právě takovéto kmeny a způsob jak se dostaly k zákazům incestu a co všechno jsou pro to ochotni udělat
13. 04. 2019 v 17:30Off-line Anonym (kuna)
Freud
Dobře tvoje teorie má racionální jádro v případě toho odlehlého kmene, kde jsou stejně už všichni spolu spáření. Ale v případě kněží ne. Ti nebydlí v odlehlých končinách, kde není "výběr žen", tady to hapruje. Ano namítneš, že celibát jim zakazuje a v případě hošíků ministrantů nehrozí, že vznikne následek v podobě potomka.
Ale je tu jiná věc, pokud jsou všichni hetero a každodenní sex s klučíky je jen náhražkou sexu se ženou, tak proč se prostě nevyhoní???
13. 04. 2019 v 17:51On-line FreudToldYou  (23/179/69)
Srovnáváš ukojení z masturbace s ukojením ze zneužití nevinné bytosti? Oni přece nemohou s*****it s nějakou flundrou, oni potřebují tu nevinnost a čistotu tě mladé dušičky
Né všichni Kněží jsou v celibátu - ne pro všechny je nutností. a když je někdo kněz církev ho má na očích a o porušení celibátu by se pravděpodobně dozvěděla ze třetí strany. A už předtím sem psal že jim je odpírán sex se ženami a muži ale s dětmi né, o dětech žádný zákaz není, a co není zakázáno = povoleno.
13. 04. 2019 v 18:07Off-line Anonym (kuna)
Freud
nu dobrá, ale ještě jedna věc, psal jsi: Začli š***t hošíky kvůli tomu že ženy prcat nesměli..
Ale proč teda se nezprcali ti dospělí chlapi kmene mezi sebou? Proč potřebovali pubertální kluky? (totéž platí pro ty kněží)
13. 04. 2019 v 18:23On-line FreudToldYou  (23/179/69)
Jednak bych řekl protože jsou mladší hezčí a poddajnější, potom by to také mohla být hierarchie že prcali ty kteří byli v hierarchii pod nimi což byli mladí kluci, no a nejpravděpodobnější mi přijde že si uvědomují tu podřadnou pozici toho prcaného a proto se k tomu nechtěl žádný z nich snížit. Jeden dospělí nechtěl dělat druhému ženskou a naopak a tak šli za těmi kteří je MUSÍ poslouchat a navíc ještě nerozumí světu okolo sebe. Z těch kluků zase vyrostou chlapi co budou prcat mladé kluky protože to je v podvědomí. Jako když mne řezal fotr a já si slíbil že to svým dětem nikdy neudělám ale teď cítím že to ve mně je ta přísnost a že jsem tak zkrátka vychován a je to velký boj s tím něco dělat protože je to zkrátka zakořeněné ve mně stejně jako je v těch klucích zakořeněné že mladší podrží staršímu
13. 04. 2019 v 19:01Off-line Anonym (kuna)
Freud
Pokud jde o tu podřadnou pozici prcaného a potřebu dominance, tak tady to skřípe na faktu, že přece o tom krom těch dvou nikdo neví, určitě to nedělají přede všemi na očích.(píšu i o těch kněžích) Nikdo by se to nedověděl, kdo byl prcaný.
Z tohoto důvodu se spíše kloním k první variantě, jak jsi psal: " mladší jsou hezčí a poddajnější". Jde tedy o sexuální preferenci zvanou hebefilie, která je v nich zakodovaná. A jsme zase na začátku: Co na to paní heterosexualita?
13. 04. 2019 v 20:47Off-line 123456789987654321  (22/197/75)
Já mám každé ráno na umyvadle semeno od starého,zhltnu to,a jdu do práce.A citím se nadrbyný celí den.Vždy se těším na večer.
14. 04. 2019 v 09:19Off-line Anonym (kuna)
Tak hlavně, že ti chutná...:D
14. 04. 2019 v 18:57Off-line kloudik  (34/182/80)
Anonyme sám si psal, že tím jim předávají svou sílu tak proč by se měl nechat m***t starej válečník kerej má síly dost? Potřebuji to předat mladým klukům a ne vysloužilým bojovníkům.
14. 04. 2019 v 19:14Off-line Anonym (kuna)
Kloudik no něco těm klukům přece nakecat museli, aby se nechali oprcat. Psal jsem, jak to ofiko okecávají. U nás dávají klukům prášky na spaní, tam nato šli přes spiritualitu. Znáš odháčkovače guru Járu? Ten našel taky svůj způsob, ale princip je furt stejný.
14. 04. 2019 v 19:16Off-line Anonym (kuna)
Navíc i vysloužilý bojovník potřebuje sílu a může ji přece násobit, když toho dost spolyká...:D
14. 04. 2019 v 20:07On-line Anub.Wolfox  (29/187/85)
Tradice některých kmenů jsou někdy bizarní, ale pořád jsou to kmenové tradice dodržované a praktikované generace. S homosexualitou to nemá nic společného :)
16. 04. 2019 v 01:30Off-line esthetique  (36/-/-)
Presne. tradice a prezitky vladnou svetem. v Evrope casto v podobe homofobie, cernop***lnictvi (diktat katolicke cirkve) atd.
a taky: Jiny kraj jiny mrav
16. 04. 2019 v 04:04Off-line ozvien  (68/-/-)
Ano, mraf fštycky jiný, esthetiqueeeeeeeeeeeeee
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2019 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload