Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Funguje vůbec někomu rodina?

22. 04. 2019 v 20:46Off-line Anonym
Ahoj lidi, mám na vás takový dotaz, protože nevím, kde jinde bych se zeptal. Vím, že to asi nemá cemu, protože většina z vás se buď s rodiči nebaví, nebo už je nemají. Chtěl jsem se zaměřit spíš na ty mladší a zeptat se, jestli máte někdo úplnou fungující rodinu, protože jak se tak ptám po okolí, každému chybí někdo. V menším procentu případů je to matka, ale v drtivé většině otec. Nechci tady nijak na nás kluky/chlapy házet špínu, ale přijde mi, že jsem snad nikdy nepotkal normálního chlapa. Fakt nevím, jestli je to tak jen v mém okolí, nebo všude, ale jakmile ho trochu poznáte, zjistíte, že je to fakt i***t. Buď je moc arogantní, namyšlený a hraje si na něco, co není, nebo chlastá první ligu, je agresivní, nadává své polovičce, místo toho, aby jí ukazoval, jak ji má rád. Háže na ni jen špinu (slovně), neumí pochválit, protože jako muž vše jen on sám dokáže nejlíp. Fakt by mě zajímalo, jestli je tady někdo, kdo má normálního taťku, a teď nemyslím ve vztahu, ale svého biologického/nevlastního otce. Pokud se tu někdo takový najde, tak by mě ještě zajímalo, jak to u vás chodí. Jestli se spolu rodiče dokáží domluvit, nebo si s vámi třeba někdy zahrají karty, dokáží koukat i na pohádky, nebo si občas něco koupí pro radost? Protože já už toho viděl hodně a věřte nebo ne, už nevěřím tomu, že někde na světě existuje dokonalej chlap, to je už asi každému jasný, jenže on neexistuje ani takový, který by se dal snést. Už jsem doma poznal velké množství chlapů a nikdo se neblížil ani zdaleka normálnímu chlapovi, který by byl rád za to, že má rodinu. Doufám, že to alespoň trochu dává smysl, protože to tak nějak píšu v návalu vzteku a zklamání, tak to prosím respektujte a ignorujte případné chyby.
22. 04. 2019 v 21:05Off-line NewCZ  (23/182/63)
Bohužel už v mích 15 letech se rodiče rozešli a zbytek rodiny se furt jen dokola hádá, upřímně nevím jak jsem to tak dlouho vydržel, ale jsem rád že jsem se do hádek a pomluv nezapojil, mám rád svou rodinu, ale létat po České republice bohužel neumím, takže jsem většinu už dlouho neviděl.
22. 04. 2019 v 21:11Off-line Anonym
Facesitting, to máš teda vážně štěstí, podle mě je velice málo takových rodin.

NewCZ, mám to stejně, i když naši se rozvedli už v dřívějším věku, dopadlo to stejně, rodina se pospolu buď nebaví, nebo se dokáží jen hádat a pomlouvat. :/
22. 04. 2019 v 21:34Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Udělej si novou rodinu :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 04. 2019 v 21:46Off-line Fluid  (28/183/95)
Naši se rozvedli a docela divokým způsobem, ale ve výsledku i přes veškeré trápení to dopadlo nejlépe, jak to dopadnout mohlo. My s matkou a dědou žijeme sice odděleně ale naši vztahy jsou úplně vynikající, rozumíme si v mnoha otázkách, nejsme navzájem nepříjemní, staráme se každý o toho druhého. Já jsem s rozvodem rodičů spokojený, akorát teď téměř nevěřím v dlouhodobý vztah :) Čili pro harmonii nemusí ta rodina být ani úplná, někdy ten rozvod i přes nějaké finanční potíže prostě potřeba
22. 04. 2019 v 21:59Off-line Anonym
Fluid, Chápu, že je to potřeba, taky bych to nevracel, jsem za to rád, protože můj otec je neskutečný hajzl. Spíš jsem to myslel tak, že bych si přál, aby se našel někdo lepší, někdo normální, v rámci možností, protože musíme být realisté, že ano. U nás taky všechno klape, s penězi kdyžtak pomáhám i já, ale myslím, že by to bylo víc fajn, kdyby na to byli dva dospělí, než jen jeden. Když si vezmeš, kolik je toho potřeba udělat a co všechno vlastně ti dva lidi dělají, to všechno musí dělat jeden člověk sám, což je vážně smutné.
22. 04. 2019 v 22:22Off-line Fluid  (28/183/95)
Ano. Ale rodina může fungovat i bez jednoho z rodičů, tohle jsem jenom chtěl naznačit.
22. 04. 2019 v 23:12Off-line StranissimoPazzo  (24/175/63)
Jako nevim co se považuje za normální ale já mám fajn taťku, neměnil bych ho. A rodina je kompletní.
23. 04. 2019 v 05:55Off-line Invictus  (23/182/100)
V rodině defacto proběhl rozvod, ale rodiče jsou pořád spolu kvůli mně spolu (jestli je to kvůli mně jenom hádám). Hrají tichou domácnost a i já jsem adoptoval tenhle styl života. Nemusím tak poslouchat hádky, za které jsem ve většině případů mohl alespoň z části já.
Jak to začalo? Pro otce byla televoze zajímavější než rodina. Tenis, hokej, fotbal v televizi byl zajímavější než já. Dodělat vysokou bylo důležitější než si hrát se svým synem. Kamarádi byli více vhod než jeho poloviční kopie.
Otec byl agresivní, odsekával a zesměšňoval mě. K babičce se choval úplně stejně, tak jsem mu dal ochutnat vlastní medicínu. Jestli je to morálně správně nebo špatně je diskutabilní ale z mého pohledu jsem neudělal nic špatně.

Před 5 lety se rodiče přestali hádat a mamka navštívila odbornou pomoc. Dodnes bere antidepresiva a k tomu pije.

Bylo by ale nutné znát celý příběh, protože to může být úplně jinak než jak já to vidím. Každý by si musel udělat vlastní názor.
23. 04. 2019 v 09:57Off-line i8051  (53/184/97)
Tak my jsme primo vzorova rodina, ja s p***elem, manzelka s p***elem (ale jinym), dva pubertaci, rodice ... No a vse funguje uplne v poradku, jen by mi nekdy exp*ca nejradeji vyskrabala oci, ale to se toleruje :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 04. 2019 v 11:33Off-line igy  (38/173/81)
Rodina může fungovat, i když tam jsou nějaké vady. Jak u otce, tak u matky je pozoruju a hádají se kvůli tomu každou chvíli, všechna léta co pamatuju, ale fungují a rozvod se nechystá. Občas táta v nějakém návalu tvrdil, že až půjde do důchodu, koupí si někde garzonku, kam se odstěhuje, aby měl klid, ale v důchodu už pár let je a skutek utek. Nejspíš je teď naopak rád, že má kolem sebe pořád někoho.

Ale co taky pozoruju s těmi chybami - krev se nezapře. Většinu toho, co mi vadí na rodičích, jsem pozoroval i u sebe (a u bráchy). A s většinou jsem musel bojovat a překonat nebo pořád bojuju. Pokud vám něco u rodičů vadí, tak to radši pozorně sledujte u sebe, ať se tomu vyvarujete.
23. 04. 2019 v 12:10Off-line Peta80  (43/187/-)
Igy: "(...) krev se nezapře. (...)"

Jako že si tvoji rodiče taky rádi hrají na pejsky nebo otroka a pána? :D

#nooffense #justkidding
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 05. 2022 v 20:16Off-line Ben1  (17/176/52)
Napiš
Veřejné mluvit nebudu
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
31. 05. 2022 v 09:00Off-line WileECoyote  (35/178/-)
Poznal jsem kluka, který měl oba rodiče + bratra a rodina jim normálně fungovala. Žili spolu. Ale nerozuměl jsem si s ním.

Mě vychovala pouze matka a mám dvě mladší sestry. Otce jsem viděl celkově 10s a neměl zájem se se mnou bavit. Jeho strana rodiny pro mě prakticky neexistuje.

Bez otce to nebyla moc sranda a mnoho znalostí, co by dal otec, mi chybí, ale nějak funguju.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 05. 2022 v 09:35Off-line Mutant  (24/172/60)
Áno mam. A fungujeme slvele
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 05. 2022 v 17:32Off-line Timoteii  (100/-/-)
Přidávám se k Mutantovi (btw krásnej kluk :p) Přál bych takové rodiče všem, protože také vidím jak to okolo často skřípe a je to smutné. Rodina by měla být základem pro všechny.
31. 05. 2022 v 18:19Off-line Peta80  (43/187/-)
Timoteii, chceš, aby ti Mutant nakladl vajíčka? :D
31. 05. 2022 v 19:19Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Já mám oba rodiče v pořádku a dokonce jsou i pořád spolu.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload